SÚŤAŽ o balíček prírodnej kozmetiky 4 Elements Day Spa

patricia_trinityhotels
Moderátor
10. jún 2020

V našich hoteloch vzniklo vďaka výnimočným ľuďom množstvo naozaj jedinečných projektov. Jeden z nich je aj koncept masáží a kozmetiky vlastnej značky 4 ELEMENTS DAY SPA. Nechceli sme „len“ ponúkať hosťom masáže. A už vôbec nie v obyčajnej neútulnej miestnosti pripomínajúcu ambulanciu.
Masáž je v našich hoteloch cestou rituálu, relaxu, pohody, sprevádzaná priestorom, vôňami, hudbou a v poslednom rade uvoľňujúcim a liečivým dotykom. Preto kvalitná prírodná kozmetika jednoducho musela byť.

A keďže nie vždy sa človek dostane do hotelov a niekedy ani na tu masáž, tak sme sa rozhodli venovať vám kúsok starostlivosť aspoň takto na diaľku vo forme balíčka prírodnej kozmetiky našej výnimočnej značky 4 ELEMENTS. Balíček obsahuje:
1. Luxury telové mlieko Omamný sen
2. Luxury natur balzam Omamný sen
3. 4Elements Sprchový gél Mäta
4. 4Elements natur balzam Harmanček
5. Sypaný čaj 4 Elements Omamný sen
...................................................................
Balík v hodnote 49,50€

AKO SÚŤAŽIŤ: jednoducho nám napíšte komentár, tu v tomto fóre... a čo nám máte napísať? Asi, prečo práve Vy chcete vyhrať :D. Súťaže vždy losujem, takže naozaj sa nemusíte báť, že váš súťažný komentár nebude dosť „cool“. Jednoducho chceme niekomu spraviť radosť a tak nám napíšte, aby sme vás mohli zaradiť do losovania.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 14.06.2020 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v utorok 16.06.2020.

nitkatrinityhotels
Moderátor
10. jún 2020

@kikanunka Ahoj ano ano krásna vôňa ! 😍 Aj ja si na nej ,,fičím´´ 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
10. jún 2020

@anniera :D :D :D Držím palce 🙂

miriskaz
10. jún 2020

Mala by som predsa obrovskuuiu radost.🙂😍

martina374
10. jún 2020

Prečo by som chcela vyhrať? Tak kto by nechcel 🙂 takú luxusnú kozmetiku vyskúšať na vlastnej koži, v pohodlí domova? A keď do masáže zapojím aj manžela tak si vychutnáme príjemný večer a ani do wellness nám netreba ísť. 🙂

irenaliza
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels pretoze už dlhšie poskytujem po tejto kozmetike vo Vašich hoteloch ale ešte som ju nevyskúšala a tak by to bolo super .krásne dni prajen

arrram
10. jún 2020

Rada by som skúsila novú kozmetiku 🙂, tak dúfam, že sa na mňa šťastena usmeje.

drozdajkahra
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels chcela by som vyhrat, lebo mam rada sútaže a ešte som nikdy nič nevyhrala 😂

tkmama
10. jún 2020

ja sa pre tehotenstvo do wellnessu tak skoro nedostanem, tak by som sa mohla trosku powellnessovat doma😊

hermionia
10. jún 2020

Každý by si zaslúžil vyhrať, mňa by potešilo vyskúšať 4elements natur balzam harmanček, mám túto bylinku veľmi rada, je ako také slniečko 😉

jajkakk
10. jún 2020

Koho by nepotešil balíček? A ešte k tomu kozmetický??? ja si prosíííím 😀

veronika65
10. jún 2020

Výhra by mi urobila radosť, trošku by som sa rozmaznala keďže popri starostlivosti o dcérku nemám na seba veľmi čas 😂😂😂

alkabaloghova
10. jún 2020

No veľmi rada by som vyhrala 🙃potešila by ma vada kozmetika,vyskúšala by som ju.

jane0852
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels vyhra potesi 🐸

moname
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels samozrejme kto by nechcel vyhrať

mercuryatko
10. jún 2020

Kto by nechcel vyhrať?! 😁

beatabb
10. jún 2020

Aj ja sa rada zapojim, nikdy som nic nevyhrala a tak dufam ze sa raz na mna usmeje stastie 😃

lulukaka
10. jún 2020

Taak, poprvé som ešte nikdy nič nevyhrala 😄 a podruhe samozrejme že by somnrada vyskusala kozmetiku ktorú nepoznám, máloktorá mi sadne, ale akbeaz hej tak jej ostanem verná

gocrazy
10. jún 2020

Ja si prosím, dakujem masaze mam len s mastami od lekara, resp olejmi z lekarne, preto sa takejto luxusnej zmene velmi potesim

onmaria
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels lebo,žiaľ,kvôli všetkým povinnostiam nemam na seba ani cas

budembabka
10. jún 2020

Na Modrom koníkovi som nevyhrala ešte nič, takže toto by mohla byť premiéra.

jana993
10. jún 2020

Velmi by som si priala vyhrat.

lubimmisku
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels keď chodíme ku vám do Sitna, veľmi to v SPA rozvoniava, tak by som túto kozmetiku veľmi rada vyskúšala na vlastnej koži 🤗

mana48
10. jún 2020

rada by som vyskúšala túto značku kozmetiky

cokii
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels sada by ma veľmi potešila. Kúsok luxusu vo svojej kúpeľni 🙂

kvjetecko
10. jún 2020

🌸 Skusim stastie a mozno vyhram tuto prirodnu kozmetiku, ktora urcite krasne vonia 😊😊

lucy125
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels ja by som si priala vyhrať,lebo som nikdy nič nevyhrala,super kozmetika by potešila mňa aj moju pokožku 🥰 a velmi mám rada prírodné produkty 👍 šetrne k pokožke.

ninka1609
10. jún 2020

Pekný večer.
Tak vyhrať by chcel každý prečo nie 😊 A ešte lepšie ak ide o kozmetiku 🤗 Rada by som vyskúšala túto značku😊

livinka1111
10. jún 2020

Chcela by som vyhrať, pretože by som tento úžasný balíček darovala mojej zlatej sestričke, pretože ju čochvíľa čaká najkrajší deň v živote - bude mamičkou a urobila by som jej obrovskú radosť ❤️❤️❤️🍀🍀🍀

bibyke
10. jún 2020

Ahojte. Chcem vyhrat,lebo chcem vyhrat😀 dakujem