Večerné show v hoteloch (Freddie Mercury, Oldies, ...) – čo by vás bavilo?

patricia_trinityhotels
Moderátor
8. jún 2020

Túto letnú sezónu sme si pripravili viacej NOVINIEK v rámci programu. Každoročne riešime čo ešte doplniť do programu pre deti, ale naše hotely sú a majú byť aj o vás rodičoch a o chvíľach, kedy sa na chvíľu „zastaví čas“. Jednoducho chceme aplikovať zábavu z našich eventov aj do letných pobytov. Oldies, swing, či konkrétnejšie témy, napríklad Freddie Mercury. Čo by ste brali ako podmaz pri posedení s drinkom v ruke? Sem tam vystúpenie, voľný parket k tancu a trochu nostalgie 😊

daganov
9. jún 2020

@nitkatrinityhotels pekný deň aj vám

taaanka
9. jún 2020

Jednoznacne cesko slovenske hity

janynkaaa
9. jún 2020

My s mužom zbožňujeme oldies 🙂

robin17
9. jún 2020

@patricia_trinityhotels oldies, ceskoslovenske hity, ludove tance, freddie👍👍👍👍

kikuska555
9. jún 2020

A mna by velmi potesila tema Kabaret, country. To by bola parada 😍

nitkatrinityhotels
Moderátor
9. jún 2020

@onmaria Ahoj onmaria 🙂 Opäť Ťa vítam na dni s Trinity na modrom koníkovi 🙂 Ďakujeme krásne za Tvoj názor 🙂 Je to skvelý nápad 🙂

katkanr
9. jún 2020

Freddie a Queen joooooj moje (a uz aj nasich deciek 🧑👧) oblubene😁😊🥰

helen11
9. jún 2020

Ja som určite za trochu kvalitnejšiu muziku, jazz, swing, ale aj taká americká country je veľmi príjemná a pohodová hudba. Nedala by som to na celý večer, ale skôr, nech je to na spôsob koncertu a prípadne len také skôr "pozadie" pri posedení. A potom taká klasika Queen, Beatles, ale trebárs aj Elton John, Phill Collins (ten vo mne špeciálne vždy evokuje dovolenku, keď počujem jeho pesničky)

majik66
9. jún 2020

Vecer s dobrym vinkom a skvelym klaviristom? 🙂

onmaria
10. jún 2020

@nitkatrinityhotels ahoj nitka.opat som rada,ze tu mozem byt.dakujem.aaaa..este mi vies co napadlo?teda moj tip je napriklad zabava v style karaoke..proste sanda.uvolneni rodicia,ktori chvilu nemusia riesit deti a chcu sa bavit.bezna rodina s detmi nie ze nemá na zabavu cas,ale proste rodicia akosi zabudaju sami na seba..je to fakt,lebo je kopec inych povinností..naozaj je pekne,ked maju deti program,ale este krajšie, ked maju vdaka tomu rodicia trosku viac casu iba pre seba 👍
Alebo..sranda by mohla byt take tie "vypadavacie"sutaze dvojic,chapes 😉 .nejak to nakombinovat spolu s tou hudbou..

nitkatrinityhotels
Moderátor
10. jún 2020

@onmaria Ahoj ano robievame programy na mieru typu filmový quiz, najlepší par, mister Bombastic, miss hotela Sitno kde sú rôzne súťaže. Najväčší úspech má program Stavme sa, že - kde ponúkame hosťom rôzne crazy úlohy na splnenie. Prito sa odreagujú a zabavia. Karaoke showky máme tiež zaradené do animačného programu počas leta. Ďakujeme krásne za typ, vypadavacie súťaže zladené s hudbou sa mi veľmi páčia ! 🙂

onmaria
10. jún 2020

@nitkatrinityhotels super,znie so parádne.joj,tak rada by som vyskúšala 🤔
Napr.tie vypadavacie súťaže by som si vedela predstaviť aj niekedy vonku..napr bezim so ženou na chrbte nejakú trasu,kto príde posledný,ide z kola von..alebo také nejaké kreatívne zamerané na spoluprácu - že na prekonanie nejakej trasy si musíš niečo spoločné vytvoriť.proste také zábavky.ved baviť sa vedia aj dospelí! Treba sa trochu odviazať a zasmiať sa.lebo naozaj sa všetko točí len o deťoch a zabúdame sami na seba a koniec koncov,spoločnými aktivitami sa utužuje aj vzťah medzi rodičmi.
Inak,ja som robila minulý rok sutaze pre decká a rodičov,vramci rodiny a jedna vydarená a zábavná bola i taká,že rodičia mali na chrbtoch pripnuté písmená a hrali sa na tzv kohútov,teda začínalo sa v kruhu a museli skákať iba na jednej nohe (podmienka) s tým,že museli zistit aké písmeno má niekto druhý a tým pádom ho vyradili z hry,bola to sranda sledovať chlapiv-kohutov,ako sa predskakuju 👍😂😂😂

barbara24
10. jún 2020

Aj Michael Jackson, alebo Elán, Žbirka či Nagy... Alebo večery, kde sa človek môže učiť argentínske tango... ❤️😉

miroslavan
14. jún 2020

Nejaká klasika...klavír, husle 🥰