Ako vnímate animátorov v hoteloch?

Pekný deň prajem milé mamičky. Poďme na tému hotelových animácii - AKÚ VÁHU MÁ PRI VÝBERE HOTELA PROGRAM PRE VAŠE DETI?
Aký animátori majú najväčší úspech u Vašich detí?

Ja mám ešte malú dcérku, tak to neviem posúdiť, ale osobne ich vidím ako ich letných priateľov, ktorí im vymýšľajú kopec zábavy, zatiaľ čo si ich rodičia môžu dopriať trošku oddýchnuť 🙂

bibinka78
9. feb 2016

Pre mna je to velke plus a odkedy mam deti uprednosnujem pobyt len kde je animacny program.Pre dcerku je spestrenie pobytu o to zaujimavejsie a vzdy sa o to viac tesi ked ideme na dovolenku.Mne sa paci ako vedia deti motivovat,zapajat do sutazi pre mna je to velke plus a som rada ze je to uz aj na Slovensku 😉

ask
9. feb 2016

Este som na takej dovolenke nebola, ale myslim ze by som aj tak stale pokukovala po detoch a tajne sa chcela hrat spolu s nimi🙂

la2
9. feb 2016

animatory su super!) detom sa velmi pacia a vrhaju sa do vsetkych aktivit co pre nich vymyslia) Zazili sme animatorku v Atrium hoteli a dcerka sa nevedela dockat kedy za nou moze opat ist) Aj v lete na dovolenkach pri mori si decka uziju s animatormi-je fajn ze su skoro vsade-tento rok sme ich zazili v Aquaparku v cechach)

jabucko
9. feb 2016

animatori su fajn. je velmi pozitivne, ked su to mladi ludia. su spontanni,nebojacnejsi, santivi. decka ich maju rady. moj syn je este malicky na animatorov, uziva si pritomnost ocka a maminky. ale neskor ich urcite bude tiez sp;oznavat. hlavne, ked pojdeme niekam na dovolenku a aj rodicia budu chciet oddych 🙂

sarkanka1
9. feb 2016

to ci animatori v danom termine su alebo nie k dispozicii, je pre mna alfa omega. dokonca volim termin pobytu idealne tak, aby tam boli. chcem tym povedat, ze ked mate 'hluchy vikend' , tak ak by ste urobili mailing na stalych hosti s detmi, s nejakou detskou temou a samozrejme za ucasti animatorov, mozno by sa viaceri chytili. my ano. kazdy rodic oceni ak vie, ze na hoteli budu v danom termine deti a program. ale aj tak je vasa siet super, klobuk dole

sisaka
9. feb 2016

ja budem prva s opacnym nazorom. Animatori mi nic nehovoria, nikdy som sa nezapajala ako dospela (viem sa zabavit sama a urobit si program) a nevyuzivam ani pri detoch, Dovolenky su pre nas vzacne chvile, ktore travime ako rodina spolu a nemame chut a ani potrebu sa deti zbavovat a "oddychovat si" od nich. Takisto su deti dost organizovane, ci uz v skole, ci na kruzkoch, nie je potrebne im organizovat este aj tych par tyzdnov dovolenky, ci ineho volneho casu.

patricia_trinityhotels
autor
11. feb 2016

@cicimotinka u nás v hoteli si náš šéfanimátorov vždy týždeň dopredu vypracovať štatistiky koľko deti zavíta na naše hotely a následne posilňujeme animačný tím. V hoteli máme k dispozícii aj nové priestory napríklad MiniMe klubu (zatiaľ Sitno a Atrium), kde sa deti môžu hrať po vlastnej línii, tieto priestory sú bezpečné a majú dozor skúsených animátoriek od 9-21 každý deň. Samozrejme deti sa môžu zapojiť do našich aktívnych aktivit, kde animátor podla animačného programu deti zabáva a uči vždy niečo nové

nherry
11. feb 2016

@patricia_trinityhotels
Minule leto ma velmi sklamalo ze tam nebola trampolina. Akosi som s nou podla foto pocitala. V lete mali moje deti 3 r a 14 mesiacov. Pocasie sme mali 3 dni velmi studene cize nebolo na kupanie a s mensim synom sme tam nemali co robit. Teda ak myslim vonku. Ziadna hojdacka, smyklavka ani nic podobne. Sa priznam ze sme sa denno denne aj viac krat chodili hrat do susedneho hotela na hojdacku a smyklavku.
Inac sa nam v hoteli velmi pacilo vsetko bolo fajn ale teda nie pre 1 a 3 rocne dieta ☹

vroni
11. feb 2016

@patricia_trinityhotels, budem tu mierne kriticky hlas. Akurat sme v hoteli Atrium. Deti je tu hodne a animator presne jeden. Je fajn, mily, ochotny a moze sa aj roztrhat, ale je len jeden. Program pre deti prebohaty, ale len na papieri, lebo nie su animatori. Pacia sa mi vase hotely, su fajn a ponukaju toho detom viac nez ostatni, ale od detskeho hotela cakam animatora (aj ked povedzme v kratsich casoch) aj mimo hlavnj sezony. Ale to je len taka poznamka na margo, k bodu co by sa dalo vylepsit, nie principialna staznost 😉

littleflowerka
11. feb 2016

Nasi chlapci boli toto leto asi este malicku na hru s animatormi. Program ich sice zaujal, ale prizerali sa len z dialky. Ale toto leto uz bude ine, verim 🙂

patricia_trinityhotels
autor
11. feb 2016

@nherry to ma veľmi mrzí, v ktorom to bolo hotely? Hotel Senec pred letom kupoval nové veľké. Atrium asi tiež nie, to ma vonku malé irhisko a vnútri veľké MiniMe. Žeby Sitno? Ale to sa mi nezdá...možno sa im pokazila 😒

Skúšali ste sa pýtať na recepcii, možno ju len nevyložili

patricia_trinityhotels
autor
11. feb 2016

@vroni ĎAKUJEME za názor - animátorov zabezpečujeme práve podľa počtu detských klientov aby ich bolo dostatok k vytváraniu programu. Neviem čo sa stalo, možno im narýchlo vypadli, predsa len je také obdobie a zas si nedovolíme pustiť nepreškolení personál, akurát zajtra budem dávať plagát k práci animátorov v našich hoteloch, budeme robiť konkurz.

Každopádne hneď píšem na hotel a šéfovi animátorov, prečo, začo načo a nech to riešia. ĎAKUJEM za podnet

nherry
12. feb 2016

@patricia_trinityhotels ano v Sitne to bolo. Samozrejme ze sme sa pytali aj animatorov aj na recepcii ale s ochotou odpovedat a pomoct sme sa nestretli. Na recepcii ani nevedeli ze nejaku trampolinu hotel ma.
Dokonca sme si vypoculi posmesne reci ze naco nam je hojdacka. Tak keby mali vlastne deti pochopia.

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@nherry tvoja skúsenosť má veľmi mrzí, lebo nie je takéto správanie personálu v štandarde našich hotelov. Zisťovala som situáciu na hoteli, že náš klient mal takúto negatívnu skúsenosť počas leta ako popisuješ - nakoniec vysvitlo, že v lete bol v hoteli problém s personálom na recepcii, menil sa tam staff, boli prijatí nový ľudia, ktorí asi ešte ani nevedeli komplet informácie (preto asi ta neschopnosť podať relevantné informácie ☹ ) ... personál na recepcii od leta prešiel komplet výmenou a v súčasnosti je tam už stáli personál a podobný problém neinformovanosti, prípadne neochoty dúfam nenastane a všetko bude podľa štandardov.

Tvoju skúsenosť som posunula ako výstrahu a bod k porade - aby bol personál vždy informovaný o zmene (napríklad, pokiaľ sa z akéhokoľvek dôvodu stiahne trampolína a podobne).

Čo sa týka trampolíny, tá na hoteli je. Ťažko teraz povedať, prečo počas tvojho pobytu bola stiahnutá dnu a nevedeli o tom ani animátori.

Ešte raz ďakujem za podnet a pochopenie situácie, ktorú si ty ako klient v čase tvojho pobytu vnímala 😔

alezbet
12. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

sestra s deťmi chodí vyslovene len do takých hoteloch kde sú animátori. Jej sa to veľmi páči že má aspoň trošku oddych od detí

cat
12. feb 2016

..na dovolenkách v zahraničí deti nedokážem dať animátorom, može to byť aj Slovák alebo Čech, ja som hysterka, ktorá v každom neznámom človeku vidí úchyla.. v hoteloch u nás na SK boli animátori fajn, ale tiež to muselo byť tak, aby som ich...mala na dohľad. Je fajn, keď sú kreatívni, zábavní,ale aj zodpovední.. Fajn boli mladé kočky v hoteli Gold v Terchovej...

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@vroni zisťovala som situáciu na hoteli, vypadol im na poslednú chvíľu animátor, kvoli čomu aj museli skresať program. Dnes však prídu animátori, ktorý budú v hoteli nielen počas víkendu, ale aj celý nasledujúci týždeň, preto verím, že počas víkendu a jarných prázdnin už bude všetko v poriadku 🙂

vroni
12. feb 2016

@patricia_trinityhotels, ano, viem, tuto informaciu som dostala aj na hoteli. Len povazujem za manko managemntu, ze sa spoliehaju na jedneho cloveka a nemaju nikoho na zaskok. Nehovorime tu o dni, ale o celom tyzdni, ked animator (jeden? no....) vypadol, ako na potvoru do stredy chybal aj sneh (co sice nie je chyba vedenia hotela) a tie programy citelne chybali. Dnes je hotel uz plny, ale maskotov som veru este nevidela (ako bolo slubene). Proste coby host akceptujem, ze hotel zodpoveda trojzviezdickovemu standardu, nejake chybicky by sa nasli, ale vcelku ok, mat to tu na starosti, tak si zodpovedni vypocuju peknych par teplych slov. Ale to uz je moja profesionalna deformacia...

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@vroni plne chápem tvoj postoj. Škoda, že ja pracujem zo Senca. Šéf už posiela kolegu, čo ma na starosť animátorov na kontrolu (doriešenie tohto prípadu, aby nenastal v budúcnosti) a podporu situácie, žiaľ v takýchto prípadoch, keď zlyhá manažment priamo na hoteli, než sa dostane informácia k správnym rukám aby sa zasiahlo, hosť už odchádza so skúsenosťou, ktorú nechceme ☹

korytnacka81
12. feb 2016

Animatorov? Nezasluzili si ani len to pomenovanie.. Ked sa nieco spytam, tak akoby som mlade slecny otravovala, ved oni sa tiez chcu slnit na plazi.. na konci pobytu sme dostali certifikat, ale ani 1 den tam moje deti nestravili, vobec som nevidela zeby niekde nieco pre deti robili.. slovenski animatori sa este maju co ucit od tych zahranicnych, im som dieta v pohode dala , slovakom nie

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@korytnacka81 dúfam, že to nebola skúsenosť v našom hoteli? 😕

U nás sa animátori prechádzajú školeniami pod vedením skúsených animátormi s praxou v zahraničí. Počas pobytov máme vytvorený pestrý program počas celého dňa aby sme vyšli v ústrety všetkým deťom, či malým, tak aj starším.

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

Ahoj @katka1981 - posielam odpoveď za nášho šéfa animátorov, ktorý má na starosť školenia, tvorbu programu a podobne v rámci animácii:

Daniel – u nas su dlhodobo animacie hodnotene ako najlepsie co zazijete na nasich hoteloch (CRM statistiky), verim ze by ste na animatorov zmenili nazor keby zavitate k nam.

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@melipa posielam odpovede priamo od šéfa našich animátorov:

Daniel – sme velmi radi, ze mate pozitivne skusenosti a vidite rozdiel z roka na rok. My verime a urobime vsetko preto aby tento rok bol najlepsi 🙂

katka1981
12. feb 2016

@patricia_trinityhotels, tak to som presvedcena, vy mate hotely zamerane pre deti, keby sme planovali dovolenku, tak sme rozhodnuti vybrat Vas hotel. Vedeli by ste mi prosim poskytnut info ohladom stravy? Mate aj stravu pre celiatikov, popripade ak nesmie kr. mlieko? Dakujem.

vroni
12. feb 2016

@patricia_trinityhotels, aby som to zavesila aj sem, nie len do IP. Animator, ktory tu bol bol skvostny (Matej), rano si "obslapal" stoly s detmi, povedal o programe a moznostiach, v detskom kutiku robil asi milion balonovych psov, mecov a inych utvarov, drzal decka na lezeckej stene, hral hry, kreslil, vysvetloval, proste makal ako srob, s usmevom a trpezlivostou, az mi sanka kamsi k palcom na nohach padala. Takze animator super, len niekedy bolo narocne zabavat vekovu kategoriu 4-12 rokov 😉

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@katka1981 samozrejme, strava v tomto ohľade nie je problém, v našich hoteloch vieme prispôsobiť menu aj pre celiatikov - stačí len dať poznámku pri rezervácii pobytu a potom priamo na hoteli vždy upozorniť čašníka 🙂

patricia_trinityhotels
autor
12. feb 2016

@vroni ĎAKUJEME - pochvalu posuniem, určite si ju zaslúži. Nároky na animátorov máme vysoké - sme radi, že sa to ukazuje v praxi, veď ide o naše deti 🙂

korytnacka81
13. feb 2016

@patricia_trinityhotels to neviem ci boli vasi, boli to CK satur a hydrotour

patricia_trinityhotels
autor
13. feb 2016

@korytnacka81 aha....no tak s nimi nemáme nič spoločné. My si školíme animátorov vo vlastnej réžii a pracujú len v našich hoteloch. Ak chcete zažiť dovolenku s naozaj bohatým programom pre Vaše deti, potom Vás srdečne pozývame k nám 🙂 u nás sa hrdíme statusom, že si u animátorov môžete deti doslova "odložiť" a sebe dopriať zaslúžení oddych