Ktorý hotel je Vám najsympatickejší?

Máme tu 5 deň Dni s Trinity Hotels & Resorts - tie, ktoré naše hotely ešte nepoznali, už určite stihli aj čoto o našich hoteloch prečítať. Tak šup sem s otázkou, ktorý hotel je ten naj? 🙂

- Hotel Senec v Senci?
- Hotel Sitno vo Vyhniach?
- Atrium Hotel Nový Smokovec?

Rivalita medzi hotelmi panovala vždy, tak ich teraz podrobíme skúškou - ktorý sa stane ten NAJ na portály modrynikonik.sk 🙂

onmaria
14. feb 2016

Sitnoooooooo

tinkax
14. feb 2016

Sitnoo 🙂

mircalla
14. feb 2016

Jednoznacne Sitno

momo9
14. feb 2016

Sitno😀

sami51
14. feb 2016

sitno

mily7
14. feb 2016

Atrium

monika_nm
14. feb 2016

Sitno je uzasne,chodime uz dlhe roky a chystame sa aj v lete a teraz ak sa podari zaciatkom marca chceme ist do Atria,tak potom porovname,ale urcite je tiez uzasny ako Sitno☺

irenaliza
14. feb 2016

My sme boli v Sitne a Atriume a obe mali svoje plusy aj mínusy-
Atrium- super detský kútik, lezecká stena, Foodie,nebol tam ešte bazén otvorený, ale sauna výborná-aspoň podľa dcér a tatina ja som s dvoma mladšími tam nebola v saune, animátori super
SITNO- tam ešte nebol otvorený detský svet ai tobogány, ale vonkajšie bazény OK, ten detský kútik vnútri chýbal, ale keďže bol začiatok leta a vyšlo počasie, tak každý večer animátori a maskoti pripravili deťom večernú zábavku von, takže fajn a dokonca si dcérky v Sitne obľúbili jedného čašníka, ktorý nás super obsluhoval a nevadilo, že dcérky povymýšľáli, stále sa prihovoril, usmial a na konci úobytu dostal od nich všetkých smajlikov. Senec sme ešte nenavštívili, ale bolo by super navštíviť hoteli teraz po rekonštrukcii a otvorení nových atrakcií, možno dúfam, že pôjdeme, našetríme, lebo pri 4 dcérkach a mojej 10ročnej materskej je to ťažké, ale oplatí sa k Vám ísť. Držím všetkým palce a som rada, že niečo také ako tieto hotely sú na Slovensku, a Ďakujem za super týždeň Patrícii aj ostatným v Trinity.
A ktorému hotelu dávam bod, ja by som dala obom, lebo sú úžasné, ale keď jeden tak ATRIUM, boli sme tam najskôr a ich super prístup nám potvrdil, že Tinity je fajn, takže iba preto. 🙂 🙂

zlaticko444
14. feb 2016

My sme boli len na Sitne, ale pacilo sa nam veeeelmi. Takze bod pre Sitno 😊 Ale radi vyskusame i iny trinity hotel 😉

dalila2013
14. feb 2016

SITNO!

zzuzu09
14. feb 2016

Zatiaľ sme boli iba v Sitne vo Vyhniach a nevieme na to zabudnúť. Skvelý hotel aj služby. Takže palec hore pre Sitno 😀

primavera11
14. feb 2016

Bola som v sitne dva krat a pojdem aj treti....