Ktorý radler od Zlatého Bažanta máte najradšej?

matus_bazant
26. apr 2016

Naše radlery si vďaka ich 100%-nej prírodnosti a príchutiam inšpirovanými receptami našich babičiek obľúbilo celé Slovensko.

Ja mám najradšej osviežujúcu kombináciu citrónov, sladkej bazy a chladivej mäty. Máte aj vy príchuť, na ktorú nedáte dopustiť? Podeľte sa s nami o váš najobľúbenejší radler a tri z vás odmeníme balíčkom plným osvieženia (podľa vášho výberu). 😉

mooonushka
26. apr 2016

Prvy krat som sa stretla s radlerom pred 20rokmi. Kamaratka mi prisla predstavit snubenca, Nemca. V bare si vypytal pivo,fantu a zmiesal si to. Ja pivarka od mlada som nechapala a odmietala. O niekolko rokov neskor prisiel radler vo velkom na nas trh a odmietala som ho coby len ochutnat...prosto skazene pivo. No a ked som otehotnela, zrazu mi nic nechutilo, nedokazalo zahnat smad. Ani neviem,kde som sa dostala k nealko radleru. Pocas horucich dni s velkym bruskom a spuchnutymi nohami sa stal mojim oblubenym napojom. Odvtedy som ochutnala vsetky prichute a znacky. Najoblubenejsia vsak zostala citronova klasika. Osviezujuca vyvazena chut.A asi aj znacka Zlaty bazant,podobne ako pri ciernom pivku.

jajkakk
26. apr 2016

všetky sú výborné, nemám obľúbenú príchuť, no zatiaľ som ešte neochutnala ten nový - levandulový 🙂

erikaemkina
26. apr 2016

citron , baza mata A všetke mám rada

petulda333
26. apr 2016

Citronovy a dobre vychladeny...a capovany je top

ukulela
26. apr 2016

pripajam sa ku zenam - baza mata citron jednoznacne naj. este som nenasla tu limitovanu bylinkovu ediciu, mozno by aj tabolarovnako dobra.

szdan
26. apr 2016

Ja sa vzdy vratim k tomu prvemu - citronova klasika 🙂 . Pokazde ako sa zacne vyrabat nova prichut, uz zducham muza v obchode, ci "okostujeme". nalozime, ked deti vecer zaspia, vylozime nozky na stol pred telkou aaaaa, no skonstatujeme, ze ten citron je predsalen naj 🙂 🙂

bibinka78
26. apr 2016

Moj favorit je grepovy a citron/baza,podarilo sa zohnat i ked iba jednu plechovku novinky levandula/baza uz sa tesim na novu chut 😉

orieskova
26. apr 2016

Vsetky su mnaaaam🙂 a ten novy levandula🙂 🙂 🙂 je super,ze su nealko a mozem si ich dat i teraz,ked som tehu

miyya
26. apr 2016

Moja Topka aj s mužom....citron/baza/mata . Aj ked ja som skôr za alko verziu 😀 😀

mauzi
26. apr 2016

Moj favorit je Citron+baza+mata 🙂 🙂 a prave pozeram ze s levandulou ??? Tak to som este nevidela u nas na dedine 😉 ale uz teraz sa tesim az ochutnam...vyhovorim sa na tehotenske chute a poslem muza nech mi ide ulovit niekde 😀 😀 😀

aluxka
26. apr 2016

Až donedávna bol mojím obľúbencom grep a citrón -jednoznačný favoriti. No keď som nie že ochutnala ale len otvorila levandulu a čiernu ríbezlu môj rebríček oblúbenosti sa zmenil, je fantastická, lahodná, voňavá, jednoducho iná, nová, neokukaná 😉 Samozrejme lahodia mi aj ostatné príchute no tieto sú moje naj 👌

mirkami7
26. apr 2016

citrón-mäta-baza je top,ale chutia mi aj ostatné 😉

dominika6
26. apr 2016

ja mám rada kombináciu citrónov, sladkej bazy a chladivej mäty

nooo nestihla som...balíček by potešil :-/ chcela som ochutnať tú spomínanú levanduľu,ktorú v našich končinách niet... ☹

karolina297
26. apr 2016

A u nás vedie citrooon ;)

luliu
26. apr 2016

Uzasna je ta nova levandula - cierna ribezla, ale da sa tazko zohnat. Super je aj citron-mata-baza

martinkaha
26. apr 2016

Jednoznačne u nás vedie citrón, baza, mäta! Tento Radler milujú naše deti i my dospelí a tiež všetci príbuzní i naši priatelia. Nesmú chýbať na žiadnej oslave, i teraz v nedeľu budú u nás v ponuke na narodeninovej party! 👍😘😃😆👍

marecek1
26. apr 2016

u nás citrón 🙂

lucik194
26. apr 2016

za mna baza a citron, grep vypijem ale rozhodne to nie je moj favorit 🙂

maryon1
26. apr 2016

citrón, baza, mäta 🙂

carrie4
26. apr 2016

u mna je favoriť citron a citron-baza-mata... a k tomu letooooo.. nič viac netreba 😀

lamey
26. apr 2016

Moja najoblúbenejšia príchuť je citrón, baza, mäta

tinka13
26. apr 2016

citrón, bez debaty, ale tu novú som ešte nevyskúšala

kluucik
26. apr 2016

Citronovo-bazovo-matovy 🙂 a najnovie aj levandulovo -ribezlovy 🙂 velmi prijemne osviezenie 😉

wandie
26. apr 2016

Ja milujem citron baza mäta a od vcera je moja nova radlerova laska aj levandula-cierna ribezla ☺🍺

majinka1983
26. apr 2016

Moja topka je citron,baza,mäta je perfektne a chystam sa vyskusat aj novu prichut

petrisorkaa
26. apr 2016

Nemusím pivo ani pivový puch 😉 , ale táto príchuť citrón-baza-mäta je taká fajnová, že chutí dokonca aj mne ako zarytej odporkyni čohokoľvek pivového😀 Priateľ skáče od radosti, že aspoň niečo 🙂

anielik285
26. apr 2016

U nás citrón je NAJ ale chystáme sa vyskúšať tú novú príchuť levanduľa - čierna ríbezľa

alias313
26. apr 2016

Zbožňujem cotronovu klasiku,ale chuti mi aj citron,mäta,baza..a ked vyzdravieme neskutocne sa tesim ako pobezim do obchodu (dufam,ze bude) po novinku levandulu a ribezlie😂😘💕

lubica285
26. apr 2016

Milujem ciernu ribezlu a levandulu. Ziadny z tych vsetkych nechuti tak uzasne ako tento. Dostal ma 😊😀

eila88
26. apr 2016

Pre mňa naj je citron, baza, mäta 😉