Ktorý radler od Zlatého Bažanta máte najradšej?

matus_bazant
26. apr 2016

Naše radlery si vďaka ich 100%-nej prírodnosti a príchutiam inšpirovanými receptami našich babičiek obľúbilo celé Slovensko.

Ja mám najradšej osviežujúcu kombináciu citrónov, sladkej bazy a chladivej mäty. Máte aj vy príchuť, na ktorú nedáte dopustiť? Podeľte sa s nami o váš najobľúbenejší radler a tri z vás odmeníme balíčkom plným osvieženia (podľa vášho výberu). 😉

ivankajar
26. apr 2016

baza a citrón

erika630
26. apr 2016

milujem citron baza a mata a rada by som ochutnala levandulu a čiernu ríbezlu 🙂 ste super osviežením nielen v lete ale vždy ked potrebujem nabit energiou

tiumen
26. apr 2016

Väčšinou citrón, ale teraz ráno som kúpila na skúšku novinku a je fajná 😉

pamiki
26. apr 2016

najradšej siahnem po citróne 🙂 😎

ekinka82
26. apr 2016

radler citrón 🙂 mnaaam

dazdovka
26. apr 2016

Bylinky v pive maju velky potencial, ja hlasim, ze mata, baza, citron je najlepsi! Ale ten ruzovy levandulovy je straaasne sladky, nevyvazeny, pivova chut uplne zanikla, skoda...
A na druhe miesto oblubenosti v mojej domacnosti by som dala grepovy, velmi osviezujuci 🙂

anka2103
26. apr 2016

U nas top baza a citron 😉. Viac sa vypije bazantov ako ochutenych vod

liligreg
26. apr 2016

citron, baza a mata 🙂 a mali sme na skusku levandula a cierna ribezla, v celom obchode bol len jeden jediny a aj to mi ho muz "vydzombal" az na jeden jediny glg, co mi nechal.. ale musim povedat, ze aj ten jeden glg mi stacil na to, aby som vedel, ze tieto dve kombinacie budu pre mna top! a bude za tazko sa mi pri vybere vzdy rozhodnut, tak budem musiet kupit obe

katarinka26
26. apr 2016

dlho u mna vyhravala mata/baza/citron, ale v lete mi najviac lahodi len citron , nie je tak sladky, Pre mna je to top osviezujuci napoj v lete (ale aj v zime, na jar, na jesen 🙂 ), odkedy je 0% v predaji, tak jeden nosim vzdy v klimatizovanej priehradke v aute 🙂, a preto ma nesmierne tesi, ze ste ich zacali vyrabat v plastovych flasiach , neskutocne skvely krok, lebo radler chuti najlepsie chladeny - uplna pecka pre motoristov 🙂 , otvorim , napijem sa , zavrem a strcim naspat chladit 🙂 , Och dakujem vam 🙂

gabham
26. apr 2016

Najradšej mám Radler s príchuťou citrón, baza, mata. Chystám sa ochutnať aj Vašu novinku levanduľa a čierna ríbezľa 🙂

marisa90
26. apr 2016

u nas najviac frci baza, mata a citron...to je najlepsie pivko 🙂

kristinka86
26. apr 2016

Ja milujem bázu. Takže u mňa kombinácia báza+mäta a citrón jednoznačne vedie. Levanduľu momentálne nemôžem, takže tá si na moju ochutnávku musí zatiaľ počkať. 😉 Ale ako osvieženie je super aj klasický citrón. Keď človek nemôže piť, no má neskutočnú chuť na "fajné chladné orosené", tak Radler je skvelá voľba, ktorá nemôže v pivnici chýbať. 😝

purinkaa
26. apr 2016

Milujem osviežujúcu kombináciu CITRÓN 💗BAZA 💗MATA 💗 💗 💗 💗 💗....NA ZDRAVIEEEEE 🍺

macko35
26. apr 2016

ja mám rada naozaj všetky chute,nemám oblúbenú príchuť iba značku a to je ZLATÝ BAŽANT.S mojím manželom pijeme na dovolenke,pri večerných posedeniach iba Vaše pivo a je u nás TOP
🙂 🙂 🙂

stastnamamulka
26. apr 2016

MILUJEM VŠETKYYYYY!!!A vaša novinka levanduľa-čierna ríbezľa je úplne TOP! 😀 😀 😀

berni01
26. apr 2016

Ja baza a citron a manžel len radler citrón lebo žiadne iné pivo mu nechutí

lubkavargova1
26. apr 2016

Jednoznacne baza a citron...hmmmmm

alenkapalenka
26. apr 2016

Ja zboznujem ten s bazou...a musim vyskusat aj ten novy levandulovy

kupcovci
26. apr 2016

Ja mam najradsej spojenie baza,mata,citron, to je pre mna to prave letne osviezenie a kedze je bez alkoholu mozem si ho dopriat kolko chcem 🙂

bibyke
26. apr 2016

Tak ja som veľmi rada,ze sa začali vyrábať radleri,pretože na pivo neznasam,no odkedy som ochutnala radler tak na grilovačke mi nesmie chýbať, najradšej mám citrónový, väčšinou ale nealko🙂

soncita
26. apr 2016

Najradšej mám citrón, ale aj ostatné sú fajn. Vychladené pivo - najlepšie letné osvieženie. Mňam

bambulienka12
26. apr 2016

baza a citron...mnam...moze byt 🙂

petrarac
26. apr 2016

nedavno sme boli na kupalisku, je tam uz otvorenych zopar bufetov a ked som videla ze ze maju vsetci na stoloch plechovky s levandulou tak sme museli vyskusat, kupili sme posledne dve.. toto leto to bude asi moj najoblubenejsi drink 🙂

ajulienka81
26. apr 2016

najviac mi chutí citón+baza+mäta, je to naozaj veľmi osviežujúce. ale láka ma vyskúšať aj levanduľovú novinku, to bude exotika🙂

kikimon
26. apr 2016

U mňa akuratne vychladené mata baza citrón vedie.. A momentálne by som veľmi rada vyskúšala novinku, no zatiaľ som nezohnala 🙀

matinka
26. apr 2016

Ja mam najradsej baza/mata a potom citron. Ten novy je podla mna uz malinovka. A tie nealko su skutocne 0,00 alkoholu?

beruska.zuzanka
26. apr 2016

citrón baza mäta

lilivka
26. apr 2016

Práve letím do obchodu, chcem prekvapit manzela a doniest ten nový 🆕 👌 🙂 zatial nam chutili všetky 👏

greta123
26. apr 2016

Najviac mi chutí kombinácia citrón, baza, mäta a syn si ju pribalil aj do batožiny, keď odchádzal do Nórska, je vynikajúúúca🙂) 🙂

cickamon
26. apr 2016

momentalne ficim na citronovom ale mala som obdobie kedy som nemohla odolat kombinácii s bazou a matou 🙂 novinku som bohuzial este neochutnala ale urcite sa coskoro chystam 🙂 a odcenujem hlavne ze su 0,0% kedze ako tehulka si neviem predsavit letne grilovacky s kamosmi bez chladeneho pivka 🙂