Rýchla energia počas dňa - čo vám funguje?

janka_bazant
3. máj 2016

Počas náročného dňa niekedy potrebujete rýchlo dobiť energiou - máte nejaký dobrý tip na jedlo, nápoj, krátke cvičenie alebo čokoľvek iné čím si dokážete rýchlo dobiť baterky? Vaše inšpirácie opät nezostanú bez odmeny🙂

s1m.one
4. máj 2016

Hudba a ked na nu s detmi tancujeme a blaznime sa🙂 to moze vonku aj prsat 🙂

bibuska22
4. máj 2016

U mňa jeto hlavne slniečko, sladkosť, sedenie na zahradke a cvicenie 🙂 a pri tom vsetkom sa tesim na moje babo 🙂

purinkaa
4. máj 2016

Mna dokaze rychlo nabit SLADKOST, SLNIECKO, BEH a nasledny adrenalin a HUDBA, ktoru mam rada 😀 😎 😉 🙂 ..........

stesil
4. máj 2016

Mňa vie veľmi rýchlo dobiť pekne počasie, hlavne keď deti vyhadzujú po nociach ( veľmi často). Milujem jarné obdobie. Keď je veľmi horúco, dobíjam baterky pivkom. Najlepšie nealko grep alebo čapované nealko

trubi
4. máj 2016

Nás momentálne dobíja krupicová kaša. Už keď ju varím drobec spokojne kopká 🙂 A ako spomínajú mamičky, deti vedie skvele dobiť energiu. I keď vlastné len čakám, dobre to poznám. Keď ma sesternica s bratrancom z diaľky zbadajú a utekajú za mnou pričom kričia moje meno.. Úžasný pocit 🙂

kittyjuliette
4. máj 2016

Pre mna je uplne naj.odpratat sa k svokre,odovzdat jej aspon na pol hodinu maleho a ja ako super spravna matka sa vykotit na zahradu do hojdacky s radlerikom v ruke a nikoho aspon pol hodiny nevidiet ani nepocut😅Ale ani taky riadny presladeny zakusok s dobre pripravenou,vonavou kavickou nieje odveci😊

bibinka78
4. máj 2016

Rano ma nastartuje sprcha a fresh dzus (odstavene ovocie alebo zelenina zalezi od nalady) .Cez den ked uz nevladzem nehladam energiu v sladkom ale v hudbe ta vycari dobru naladu a dobije baterky 😉

marisa90
4. máj 2016

Ja najlepsie nacerpam energiu, ked sa aspon na chvilu natiahnem gauc, ci uz pred tv, pri knihe alebo len tak a Zlaty bazant Radler k tomu 🙂

sofinusia
4. máj 2016

@marisa90 A nezaspíš keď sa len tak natiahneš? ja som to tak tiež robila ale vždy som zaspala, tak teraz si už radšej ani nelahnem a fungujem celý deň 🙂

marisa90
4. máj 2016

@sofinusia no niekedy mam na male 🙂

sofinusia
4. máj 2016

@marisa90 aj som si myslela, lebo ten gauč je zradný :D

janana1612
4. máj 2016

Mne dobije baterky úsmev mojich detí ☺Klišé,ale je to tak 👍No a okrem toho slnečné počasie a čokoláda 😉

evulienkaslx
4. máj 2016

slniecko, cerstvy vzduch, vlazna sprcha, kedze nepijem kavu , tak chrumem prazene kakaove boby v horkej cokolade. uz si aj idem za hrst supnut 😉

leangela
4. máj 2016

pekne pocasie a moji milovani 🙂 bez tychto dvoch veci by moj zivot naozaj nemal zmysel a ani by som nemala asi silu ho zit. Kedze oni su mojimi dobyjacmi energie 🙂

lulu2014
4. máj 2016

mne pomáha 0,5 l odšťavený ananás, pomaranč a jablko. Pred pár rokmi som si kúpila v rámci túlania sa v obchodnom centre a bolo to ako životabudič. Tak odvtedy "fičím" na tom.

vonava007
5. máj 2016

@janka_bazant určite ma nakopne dobrá rytmicka hudba,proste moja peckovka nejaká a potom už len vyspevujem🙂 Priznávam,že som aj kavickovy typ,ale držím sa a dávam si 2 za deň🙂 Inak keď tak rozmýšľam,aj zuvacka ma dokáže celkom zobudiť🙂

bibyke
5. máj 2016

No pre mňa to je jednoznačne káva, a neohrdnem ani poobednym spánkom so synčekom, ale na ten nie vždy mám čas 😆

lucia211
5. máj 2016

Dnes to bol Radler Zlatý Bažant citron nealko 🙂 na obed som sa objedla, ze som odpadla do postele no deti su deti a musela som sa vzchopit 🙂 a pomohlo mi pivecko 🙂

misel0806
5. máj 2016

Baterky dobijam zo svojou rodinou ked sme vsetci spolu... A najradsej ked sa natiahnem na hupaciej siety, alebo na hojdacke v zahrade a s radlerom v ruke k tomu prijemne steklive slnecne luce dobra muzika😁

praznula1
5. máj 2016

Káva a kocka bielej čokolády.

janka_bazant
autor
6. máj 2016

Milé dámy, dakujeme za vase tipy na dobitie bateriek, inspirovali sme sa! Vybrali sme z nich 5 prispevkov, ktore odmeníme naším radlerom. Ten je je vdaka prirodnym cukrom a antioxidantom tiez perfektnym dobíjacom energie🙂
@bibinka78 @kittyjuliette @kala @irenaliza @ivankajar prosim napiste mi do spravy vasu postovu adresu a mobilny telefon, aby sme vam mohli zaslat darceky🙂 Prajem krasny slnecny den!
Jana