SÚŤAŽ: Vymyslite kreatívne nápady na osvieženie s radlerom a vyhrajte.

matus_bazant
2. máj 2016

Už tu máme máj, a to je len krôčik k horúcim letným dňom, kedy dobre padne každé osvieženie. 100% prírodný Zlatý Bažant Radler bez alkoholu je výbornou voľbou. Skúsite z neho vytvoriť miešaný drink? S ovocím, mätou či inými ingredienciami? Pošlite nám svoju inšpiráciu s fotografiou aj postupom a 5 z vás odmeníme osviežujúcimi cenami (radlery podľa vlastného výberu a špeciálny radlerovský slnečník). 😉

Súťaž si vyhodnotíme na konci týždňa v nedeľu podvečer.

hotacka
4. máj 2016

Mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee len mojeeeeeeeeeee citronkove 🙂 nedam nikomu 🙂

petrarac
6. máj 2016

s vychladenym detskym cajom (medovka, fenikel, rakytnik, sipky, jablko) aspon pre predstavu kedze som vcera v nasom tescu bylinkovy radler nenasla..

katarinka26
7. máj 2016

Nooo, toto bola vyzva, lebo vylepsovat nieco , co je pre mna maximalne vyvazenie chuti bolo tazke. Ale ten slnecnik , by som velmi chcela akp darcek pre mojho muza. Vcera sme oslavili 22 rokov co sme spolu ako par - prva laska 💙
Recept v jednoduchosti je krasa a chut:
Zaklad je aby bol Radler ZB dobre vychladeny, lebo kocky ladu ho riedia ... A uz straca svoje citronove caro potom. Ja som dnes takto naservirovala mojmu manzelovi Radler k hokeju Slovensko:Madarsko. Pridala som mu tam cucoriedky, kt su sa v radleri nerozmocili ale naopak nasikli nim a ostali chrumkave. Som rada , ze ma manzel nevypiskal a vychutnal si svoj oblubeny Radler ZB inak a aj vdaka vyhre Slovakov mu chutil este viac..

greta123
7. máj 2016

Ten pohár na prvej fotografii si už veľa pamätá, zostal nám už len ten jeden, tak si ho strážime ako oko v hlave, má dobrých 40 rokov a my 11. mája oslávime 42 výročie sobáša.
Levanduľa je moja srdcovka, pestujem ju v záhrade, suším a poteším ňou rodinu a známych. Jej vôňa a chuť spolu s ríbezľami v novom Radleri je neopakovateľná. Veľmi nám chutil dobre vychladený v našich obľúbených pohároch Ja a Ty, s mätou a citrónom je vynikajúci🙂) 🙂
Ak sa šťastie na nás usmeje nenahneváme sa, bol by to super darček k nášmu výročiu, lebo Radler zbožňujeme...

p4
8. máj 2016

Milujem radler s grenadinou 🙂

matus_bazant
autor
8. máj 2016

Ahojte, dámy... Ďakujem za vaše krásne fotografie a recepty... Nakoniec sme vybrali týchto päť:

@vonava007
@evulienkaslx
@marisa90
@majakuca
@hotacka

A jednu extra cenu dostane @greta123 za opatrovanie takéhoto retro skvostu akým je originálny hurbanovský pohár zo 70. rokov 🙂

Dámy, prosím, napíšte mi do pošty vaše meno, adresu a telefónne číslo. Nezabudnite napísať aj vašu obľúbenú príchuť a v priebehu budúceho týždňa vám pošleme balíčky s cenami...Vopred vás však prosím o trochu trpezlivosti - slnečníky musíme dať vyskladniť až z Hurbanova a chvíľu potrvá kým sa dostanú ku nám do Bratislavy 🙂