Vonná lampa alebo difuzér? Aký je rozdiel?

denisa_stadlerform
Moderátor
9. feb 2018

Stretli ste sa už s prístrojom - difuzér? Čo je to za zariadenie a aké má výhody?

https://www.youtube.com/watch?v=MxKlaU840fc
denisa_stadlerform
autorModerátor
11. feb 2018

@lavender273 juj toto trochu preháňaš, ja dávam bežne neriedenu doterra levandulu deťom, napr teraz po pôrode som to malej dávala na zahojenie pupčeka a kludne aj neriedene. Nespôsobuje to žiadne popáleniny, levandula je jeden z najjemnejších olejov a bezproblémoho sa môže použivať pri deťoch. Hovorím o doterre samozrejme, s inými skúsenosť nemám ani nepotrebujem, pretože tieto mi vyhovujú a fungujú

denisa_stadlerform
autorModerátor
11. feb 2018

@danielitta6 ja bežne pracujem s terapeutmi aj sa aromaterapii venujem a moc s tebou nesúhlasím, bežne použivam oleje a difuzovanie pri deťoch, do zvlhčovača dávam oleje ako napr aukaliptus a breathe deťom aj na noc, keď majú sople a funguje to výborne, pre mňa určite lepšie riešenie ako chemické lieky, spreje, atď - Prave kvôli deťom som začala oleje riešiť a študujem ich neustále a veľmi nám pomáhajú ...

denisa_stadlerform
autorModerátor
11. feb 2018

@lavender273 tak to by si sa čudovala, levandula a melaleuca (doterra) sú úžasné na mykózy a rôzne ženské problémy !!! mám to osobne vyskúšané na sebe aj na babách v mojom okolí. Keď cítim, že niesom ok v rámci týchto vecí, často stačí iba nakvapkať levandulu na gaťky a behom dňa/dvoch som zase fit, takže DOPORUČUJEM baby

denisa_stadlerform
autorModerátor
11. feb 2018

@lavender273 jasne, kazdy sme iny a kazdy si musi najst to svoje TOP

tinulka174
11. feb 2018

@denisa_stadlerform
Treba si prečítať recenzie + hodnotenie predajcu...

tinulka174
11. feb 2018

@denisa_stadlerform
Na difuzery som reagovala od pani vyššie ( čo posielala ponuku z Hej), no všetky tam samozrejme nie sú...
Je nikoho nenútim aby si ho objednal z Ali....

denisa_stadlerform
autorModerátor
11. feb 2018

Čaute baby, dni so značkou StadlerForm dnes končia, ďakujem vám všetkým za vaše príspevky a aktivitu, bolo mi cťou vás spoznať. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky do budúcna, neváhajte sa na nás obrátiť, zastihnete ma na maily: info@stadlerform.sk. Od zajtra bude pre vás na našej stránke www.stadlerform.sk prebiehať aj špeciálna akcia = zľava na vybrané produkty, ktorá bude platná po zadaní zľavového kódu a to pri nákupoch do konca februára, neváhajte ju využiť a spríjemnite si vašu domácnosť kvalitným pomocníkom 😉 info o akcií vám príde v pošte a je aj tu vo fotke:

lavender273
12. feb 2018

Radsej prehanat ako podcenovat.

kimi203
12. feb 2018

@bambrlec ahoj, podla mna je to tento , co si na neho davala link. na ebay je za 30 eur...
https://www.ebay.com/itm/LED-Essential-Oil-Diff...
Vsetky tieto difuzery v dizajne dreva su na ebayi vo vsetkych tvaroch...na slovenskych eshopoch im davaju mena ako zen a podobne, ale su to vlastne no name difuzery z ebayu....

kimi203
12. feb 2018

@danielitta6 a ako sa vola taky difuzer bez vody? mne naslo iba s vodou...diky

cernusik
12. feb 2018

@kimi203 toto by zaujímalo aj mňa.Tiez pár dní čítam o aromaterapii a tieto difuzery ma zaujali. no zorientovať sa v ponuke difuzery je náročné

flavia1
12. feb 2018

@katharines Vidis, to som ani nevedela... ti ludia ho pili? Ja ho vacsinou davam do difuzera alebo inhalujeme, ale len v pripade choroby. Ja sa drzim vzdy takeho stredu, ze vsetkeho vela skodi...

denisa_stadlerform
autorModerátor
12. feb 2018

@flavia1 doterra EO su vhodne aj na vnutorne použitie, ale samozrejme, treba si to naštudovať, ktorý áno a ako presne to užívať

danielitta6
12. feb 2018

Ani doterra silice su vhodne pre deti na vnutorne uzitie!!! Znama vystudovala skolu v Rakusku,nie je len vikendova odbornicka.Rakusania len krutia hlavou nad tym co u nas zeny odporucaju.To ze niektora mamina dava oleje aj tej najvyssej kvality vnutorne detom a im navonok nic nie,lebo nedostanu alergiu ci zachvat neznamena, ze to na ne nema nasledky.Ja nie som absolutne zastanca liekov,moja skoro 5rocna skolkarka este nikdy nemala atb,difuzujeme,berie kolostrum a ideme si prirodnou cestou.Ano,v doterackych brozurach je vsade napisane ze aj vnutorne pouzitie.Ale aj moja dalsia znama,doteracka,ma toho vela nachodene a vzdelane a pridava sa k nazoru ze detom nedavat pit silice

katharines
12. feb 2018

@flavia1 pouzivali kvapky do nosa s koloidnym striebrom, myslim viac ako rok.

katharines
12. feb 2018

@flavia1 a ano, niektori ludia ho uzivaju aj vnutorne, ale mal by sa len kratkodobo, pocas choroby a len zriedka.

kimi203
12. feb 2018

@danielitta6 dakujem

katharines
12. feb 2018

@lenkakravcova ja som pisala o koloidnom striebre a nie esen. Olejoch 😉

flavia1
12. feb 2018

@lenkakravcova zatial som esencialne vnutorne nikdy neuzivala, s tym nemam skusenosti... skor ten dufuzer. Ale urcite uzitocne informacie☺

flavia1
12. feb 2018

@katharines jasne, s tym suhlasim...

danielitta6
12. feb 2018

@lenkakravcova presne tak,dakujem ze ste potvrdili to co pisem. Je to hazard uzivat vnutorne oleje, lebo jedna babka povedala...

vicsi11
13. máj 2018

@danielitta6 vedeli by ste aj odporučit taky difuzer bez vody? Ďakujem

danielitta6
14. máj 2018

@vicsi11 vyssie som dala link

vicsi11
15. máj 2018

@danielitta6 hej, uz potom som si všimla 😊

mariabs
11. okt 2018

@lavender273 prosim v com problem pri mackach? Ja kvoli detom musim, najma v tomto obdobi, a mame teraz polrocnu micu....

kipau23
11. okt 2018

@flavia1 Ahoj, prosím Ťa, v akom pomerne dávaš striebro do difuzera? Dik