Užívajte si BEZLEPKOV0,0!

matus_bazant
Moderátor
15. jún 2018

Bezlepkáčky, pozor! Máme pre vás super správu priamo z výskumného laboratória. Naše nula nulky a všetky Radlery sú BEZLEPKOVÉ! Už žiadne strachy a nekonečné študovanie obalov. Výsledky rozborov máme čierne na bielom od uznávaného certifikovaného laboratória. Tak konečne na zdravíčko aj vám! 🙂 🍺

Tak čo, milé dámy, potešila vás táto správa? Už viete, čo bez starostí a strachu budete piť toto leto? Ak máte chuť, podeľte sa s nami o vaše radosti alebo aj strasti s (ne)ľahkým životom bez lepku.

s1m.one
15. jún 2018

ahoj, tak to som rada, super 👏👏👏👍

miskaska
15. jún 2018

Super sprava takto na leto 😉

nelly761
15. jún 2018

P❤ A❤ R❤ A❤ D❤ A❤👍👍👍👍

anka2103
15. jún 2018

Neviem preco, ale u nas je velmi malo dostupny v light verzii 🙄

benit
15. jún 2018

Jasne, toto leto testujem naplno.

vierka0508
15. jún 2018

Ked mate vysledky rozborov, aky je teda obsah lepku mg/100ml

zuzanar2
15. jún 2018

To váááážne???? Ja neverím🙂 Teším sa ako malá. Nie som úplne "pivová" ale tieto ochutené verzie by som v týchto horúčavách od smädu určite vyskúšala. S priateľmi, na grilovačke alebo len tak napr. teraz pri futbale 🙂 Odskúšam, napíšem 🙂

matus_bazant
autorModerátor
16. jún 2018

@vierka0508 Všetky Radlery mali namerané hodnoty pod 20 mg / kg - čo je legislatívou určená norma pre označenie "bezgluténový".

evamajercak
17. jún 2018

@matus_bazant Je to super správa, len sa chcem opýtať, prečo to nie je na plechovke napísané, ak si za tým výrobca stojí. Napríklad mám doma teraz Radler 0,0% citrón, ale o tom, že je bez lepku tam nie je nič. Iba čiernym vyznačený alergén - jačmenný slad. Ďakujem za odpoveď.

zuzanar2
17. jún 2018

Áno to je pravda, mohlo by sa to na plechovkách uvádzať. Lebo jačmenný slad sám o sebe je pre nás nevhodný.

lucialujzat
17. jún 2018

Jej, manžel sa potešil.