ANKETA + SÚŤAŽ: T0,0P PRÍRODNÁ VÔŇA

michal_neuschl
Moderátor
16. aug 2019

Dnes som cestou do práce 👃 zacítil vôňu pokosenej trávy ☘ a uvedomil som si, že práve táto vôňa je pre mňa dokonalým stelesnením prírodnej krásy. Vône dokážu stimulovať nervovú sústavu a vyvolať v nás rôzne pocity od upokojenia až po návaly energie. 💪

Aj vy si z času na čas doprajete takúto prírodnú arómoterapiu? 😊 Napíšte nám, ktorá vôňa z prírody je vášmu srdcu najbližšia. Jedna z vás na revanš získa 6-pack Radlerov a aromatickú súpravu esenciálnych olejov. 👌

roxy77
18. aug 2019

Za mňa tiež vône levandule.

ludka140281
18. aug 2019

Levanduľa vôňa mojej záhrady 🤗

lalenka33
18. aug 2019

Ja najviac zbožňujem vôňu jesene.Ani to neviem poriadne opísať,ale proste vzduch je už iný,ako v lete,stromy menia svoju farbu,všade šuchorí popadané lístie🍂🍁 a k jesennej vôni premňa jednoznačne patrí vôňa pečených 🌰 a tekvice .A tak isto zbožňujem vôňu po daždi a hlavne vôňu 🍄 v lese.

janet2601
18. aug 2019

Milujem vonu kvitnucej lipy, mäty, levandule. Dokaze to s clovekom robit divyyyy.

luciella
18. aug 2019

Levandula, krasna vona 😉

pooppy142
18. aug 2019

Pomaranč, jahoda, broskyňa

xlolax80
18. aug 2019

@michal_neuschl vona lipy je top

martina075
18. aug 2019

Pochádzam z dediny kde sa kosilo a sušilo seno na zimu. Neznášala som to!
Už 10 rokov žijem v meste v paneláku a keď začnú kosiť mestské trávniky okolo bytu sme asi jediný byť s otvorenými oknami dokorán. Dokážem pretrpieť ten strašný hluk kosačiek len koli tomu aby som cítila čerstvo poškodenú travu 🌄🤣

sendymendy
18. aug 2019

za mna vona levandule 🙂

lennulik1
18. aug 2019

Ahoj,pre mna je to vona pokosenej travy,vona ihlicia, a vona levandule

sabusik321
19. aug 2019

A tiež mám rada vôňu kvetov 🙂 v maminej záhrade