ANKETA: Milovníčky grepových radlerov SEM!!!

matus_bazant
8. máj 2017

Patríte medzi tých, ktorí majú radi osvieženie s vyššou horkosťou? Milujete pivo, tonic a na grapefruity a na grepové radlery nedáte dopustiť? Tak ste tu správne... Patríte medzi výnimočnú skupinu spotrebiteľov a ja by som sa chcel o vás dozvedieť viac. 😉

Zodpovedzte na niekoľko našich otázok a trom z vás pošleme nádielku vášho obľúbeného radleru. Všetky odpovede sú správne, takže ak máte radi konkurenčnú značku - nebojte sa, zo žrebovania vás nevyradíme 🙂 🙂 😀

1. Čo máte na grepových radleroch najradšej? "Dospelácku" chuť spojená s príjemnou horkosťou? Málo cukru?
2. Preferujete alkoholické alebo nealkoholické grepové radlery?
3. Ktorú značku grepových radlerov kupujete najčastejšie? Zlatý Bažant (alko), Smädný Mních (alko), Birell (pomelo&grep, nealko), inú?
4. Ste na nákupe, stojíte pred regálom s radlermi. Ktoré kritériá zvažujete pri rozhodovaní? Ste verní jednej značke? Alebo ste verní jednej chuti? Alebo sa rozhodujete podľa ceny? Alebo je pre vás dôležitý obsah alkoholu?

luzzia
8. máj 2017

klasicke pivo sice nemusim, ale radler je prijemne osviezenie, aj mi chuti, najma tieto grepove, horkejsie verzie, kedze niesom moc na sladke vo vseobecnosti.
Kedze sa snazim zit a stravovat zdravo, je pre mna celkom dolezity obsah cukru a pozeram sa predovsetkym nato, je to asi najdolezitejsie kriterium. Vsimla som si, ze Zlaty bazant teraz uviedol novy radler light, tak som celkom zvedava, este som neskusala.
Ocenila by som, kebyze je tychto light verzii na trhu viacej, mozno aj tych nealkoholickych, ale ono pri tom malom percente alkoholu sa moc na ten obsah alkoholu nezameriavam, skor su asi dolezite tie kalorie a obsah cukru, kebyze je na trhu nieco, co ma super hodnoty co sa tyka kalorii a obsahu cukru, asi by som to kupovala viacej a castejsie.
Co sa tyka tych znaciek, vyskusala som vsetky, vsetky boli celkom fajn, ale najcastejsie ten Bazant.
Takze co sa tyka mna ako spotrebitela, moj feedback je - ano, popracujte na light verziach s nizsim obsahom cukru a kalorii a urcite si najdete kopec spotrebitelov medzi aktivnymi sportovcami, ludmi, co sa zaoberaju zdravou stravou a fitness, zenami, co chudnu alebo sa udrziavaju a urcite to pojde na odbyt 🙂

jaq
8. máj 2017

1. jednoznacne horkastu prichut, prichut grepu, ktory milujem a hlavne nie je to vyrazne sladke
2.nealkoholicke jednoznacne
3.Birell nealko
4. Pre mna je velmi dolezity obsah alkoholu, potom si pozriem prichut a oblubene znacky ci ju maju. Cenu v tom pripade neriesim, chut je silnejsia.😀

matus_bazant
autor
8. máj 2017

@luzzia Naša lightka je 0,0% - teda úplne bez alkoholu 😉 A ďakujem za super feedback, napíš nám tiež keď ochutnáš aj našu novinku s menej cukom. 🙂

luzzia
8. máj 2017

@matus_bazant to som si vsimla z reklamy, ale tusim zatial je iba citronova verzia. tu urcite v blizkej dobe ochutnam, a asi ju zatial budem kupovat, kedze som si vsimla, ze ma o 30% menej cukru a ziadne umele sladidla atd (to som si nasla v nejakom clanku) - takze to zatial bude asi najvhodnejsia verzia pre mna, ale super by boli aj dalsie prichute 🙂 mozno aspon este ten grep 🙂

matus_bazant
autor
8. máj 2017

@luzzia Citrón je skrátka základ... Niektorí ľudia hovoria, že sa im lightka zdá trochu horkejšia, o niečo viac pivnejšia... Určite vyskúšaj a daj vedieť, či ti zachutila alebo nie. 🙂 A v Hurbanove už na kadečom pracujeme, ale určite pochopíš, že viac nemôžem prezradiť 😇 😉

luzzia
8. máj 2017

@matus_bazant ok, beriem to ako tajny kod, ze sa mozem zacat tesit

matus_bazant
autor
8. máj 2017

@luzzia Nič som nepovedal 😇

kristinenka
8. máj 2017

@matus_bazant som tehotna a grepovych radlerov sa neviem dopit. Preferujem samozrejme nealkoholicke a pomelo grep mi nikdy nechyba v chladnicke. Pacia sa mi aj to ze je obohateny o vitaminy. Rozhodujem sa podla chuti a denne vypijem asi 5,takze kym neporodim,budem patrit k oblubenym spotrebitelom 🙂

monicka821
8. máj 2017

Ten to radrel mam rada pretoze mi ho nikto z rodinky nevypije 🙂 pre jeho spevificku chut mozem so ho nechat volne v kuchyni a an ho Tam najdem🙂

matus_bazant
autor
8. máj 2017

@monicka821 A ktorý grep kupuješ najčastejšie?

cokii
8. máj 2017

Ahoj. Grepový radler u mňa nepatrí medzi úplne prvú voľbu pri nákupe - tou je citrón 🙂, ale siaham po ňom hlavne, keď mám chuť na zmenu. Úplne super pre svoju špecifickú chuť je napríklad pri grilovačke s mäskom, osvieži, vyčistí chuťové poháriky... Osobne preferujem alko Radler, ale ak som šofér, tak samozrejme nealko. Preferujem pri nákupe Zlatý bažant, a to hlavne preto, že som žena, mám rada "pekné" vecičky a balenie Radlera Zlatý bažant má super balenie, pekné, čo lahodí oku, pastelové farby, tie ma vždy dostanú. A hlavne, ak kupujem nealko Radler, tam to vidím na balení hneď, že 0,0% a nepátram ďalej. 😉

adoela
8. máj 2017

1. Príjemnú horkastú chuť a málo cukru.

2. Preferujeme skôr alkoholické radlery, ale s menším percentom alkoholu.

3. Preferujeme značku Zlatý bažant najmä radler, ale aj bez príchute. Má nielen dobrú chuť, ale aj známa bylinkárka to doporučila ako dobré pivo.
4.Rozhodujúca je príchuť, ale aj obsah alkoholu a v neposlednom rade aj na cene záleží.

matus_bazant
autor
8. máj 2017

@cokii Ďakujem za takú obšírnu odpoveď. 🙂 Radler či pivko k dobre ugrilovanému mäsku... 😍 😍 Teším sa, že máš rada naše radlery a že sa ti tak páčia naše balenia. Aj my sme na ne extrémne pyšní a sme radi, že môžeme robiť s takým talentovaným dizajnérom ❤

moni244
8. máj 2017

@matus_bazant
1. Horkost, to je to, co zboznujem, grepovy radler je iealna kombinacia horkosti
2. co sa tyka radlera, je mi jedno, ci je alko, alebo nealko, ale vzdy uprednotnim capovane (co som este grepoveho radlera nevidela capovat)
3. Zlaty bazant a v tesnom zavese lidl
4. znacku, lebo niektore su presladene, kupujem, co mam overene

cokii
8. máj 2017

@matus_bazant Áno, vaše balenie je dobrým marketingovým ťahom... Farby, dizajn, myslím, že práve týmto sa Vám darí získavať nové spotrebiteľky. Klasika pivo totiž väčšinou nakupujú páni, ženy siahajú po Radleroch a tam naozaj väčšinou musí upútať ako prvé balenie 🙂, keďže výber je dnes naozaj veľký... 😉😉😉

iffushka
8. máj 2017

1. Mám rada aj grep ako taký, takže som sa potešila, keď vyšiel radler s tputo príchuťou. Málo cukru tiež nie je na zahodenie 🙂.
2. Záleží od okolností, teda či si alkohol práve môžem dovoliť alebo nie.
3. Zlatý Bažant.
4. Rada skúšam nové veci, čiže ak zbadám značku, ktorú nepoznám, tak jednoznačne tú.

livka_
8. máj 2017

Boze, vy ste hrozniiiii.... vdaka vam pijem pivo uz druhy rok a to mam 34rokov -)))))) odkedy su tie rozne prichute tak som dosla pivu zo dna na den! na chut a teraz co som tehu.. tak nealko radler ma posadol ako deeemon z Tiesnavy.. haha.

1. Mam rada tu horkost..ked je krasne vychladeny tak realne hasi smad.
2. Len nealko..pripada mi to viac zenske. A aktualne alko nesmiem ani pit.
3. Ach. Som amater, zacinam. V radleroch a znackach sa nevyznam. Nemam nic vyhranene.
4. Zvykla som mat poradie..1.obal ako reklama teda co mi brnklo do nosa, 2. Cena. No teraz! je na trhu radler s minus 30% cukru. Co u mna zavazi viac ako cena, prichut ci zaujimava plechovka.
Cus -*

anka2103
8. máj 2017

Za mna mi bazant 0,0 citron chuti viac ako birell pomelo ci ine znacky,musim povedat,ze toto je pre mna a manzela,kedze alkohol nepijeme super topka osviezenie na leto a niekedy aj v zime namiesto coly ci ineho..😉

matus_bazant
autor
8. máj 2017

@anka2103 To sme radi... Vyskúšajte s manželom aj naše nové 0,0% nealkoholické novinky - Citrón Light s menej cukrom alebo Broskyňu s Bazalkou 🙂

anka2103
8. máj 2017

@matus_bazant urcite. Ta broskyna ma laka na ochutnavku 😉

matus_bazant
autor
8. máj 2017

@anka2103 Je to zaujímavá kombinácia... Chceli sme niečo tradičné s moderným nádychom. Verím, že zaujme.

zoizoi
8. máj 2017

1. Na grepových radleroch mám najradšej chuť GREPU 😃

2. Všetko záleži od okolností. Na oslavách, grilovačkách, výletoch preferujem alkoholické, ak nemôžem piť tak nealkoholické grepové radlery sú tiež super. 👍

3. Najčastejšie kupujeme samozréjme Zlatý Bažant, ale ochutnala som už aj Birell (pomelo&grep, nealko). 🍺

4. Pri kúpe sa rozhodujem na základe obľúbenej značky, ktorú už mám odskúšanú a viem, že mi chutí. 😋 Rada však skúšam aj novinky. Alko aj nealko. Keď mám niečo rada, cena nerozhoduje, ale akcia vždy poteší. Kúpim vtedy viac. 😉

katuska5909
8. máj 2017

Milujem grepový radler, preto by som bola nadšená, ak by aj Bažant mal svoje s 0,0% a ešte keby bolo light... tak to už nie je o čom... Čiže u mňa víťazia citrusy. 😉

carmen238
8. máj 2017

Milujem radler tak ako aj grepy 🙂 na grepových mám najradšej horkosť,ktorá ku grepu neodmysliteľne patrí 🙂 mám rada alko aj nealko radler hlavné je, že ma osvieži 🙂 Zlatý bažant radler je u nás top inú značku sme ešte neskúšali a na grilovačke alebo oslave u nás nesmie chýbať 🙂 pri nákupe si vždy beriem iba radler značky Zlatý Bažant a väčšinou si toho do košíka naložím viac aj do zásoby, lebo nikdy neviem koľko sa toho u nás minie 🙂

greta123
8. máj 2017

1. Mám rada grepy, pre ich príjemnú horkastú chuť a málo cukru🙂)
2. Preferujem nealko radler, pivo ako také nemusím, ale radler je iný, výborný.
3. Zlatý bažant je na prvom mieste, u nás vyhráva.
4. Kupujem podľa chuti, ale značka je tiež dôležitá🙂)

kaatuuskaa
8. máj 2017

1. Grepovy radler je u mňa viazaný na grilovačku, vtedy mi úplne "sadne", bežne si ho moje telo nepýta 😉
2. Preferujeme nealko (radler akejkoľvek príchute) viac menej celá rodina 😉 snažíme sa o "suchú" domácnosť
3. Ktorákoľvek značka nealka (poväčšine)
4. Nákupe určite rozhoduje cena,obsah alkoholu a samozrejme príležitosť (ak sa deje nejaká akcia, prispôsobí sa aj nákup)😉

erikaemkina
8. máj 2017

1. Mam rada tu skvelu chut,je fakt vyborna
2 .Je jedno ake , ci je alko,nealko no dobre padne s priatelmi
3 . Jednoznacne Bazantik 😀
4. Tak podla nalady a chuti

s1m.one
8. máj 2017

ahoj,
po 1. - asi som zaspala dobu, ale ja ani neviem ze nejake take pivo je 🙂))) a to grep milujem, takze som zbystrila 🙂)) horkost zboznujem 🙂
po 2. určite nealkoholické si kupim🙂
po 3. jasne ze tu vasu - zlaty bazant 🙂))
po 4. ak mam so značkou dobru skusenost, tak tu, ak nemam tak poskusam viacero, ale ak ma zauja uz na 1x, tak dalej neskusam, tak je to to asi so vsetkym a s kazdym 🙂))))
pekny dnik!!!🙂

beatabuckova
8. máj 2017

Ahoj,
tak poďme na to, pekne za radom ....
1. Grepový radler mám rada kvôli tomu,že má menej cukru,tým pádom je menej sladký. Horkastý mi vôbec nepríde,ale možno je to tým,že ja rada vypijem aj klasické "horké" pivo, najlepšie čapované 😉
2. Ak práve nešoférujem,rada si vychutnám alko verziu...ale na opekačkách väčšinou robím šoféra,tak vtedy si vezmem samozrejme nealko a som rada,že takú možnosť mám 🙂
3. Ja kupujem výlučne Zlatý bažant Radler, ostatné mi prídu chuťovo "umelé" - a to isté by som napísala,aj keď by tu neboli Dni so Zlatým bažantom 😀
4. Som verná jednej značke - viď .moju odpoveď č.3 - obsah alkoholu a príchuť si vyberám podľa nálady a cena u mňa nerozhoduje, teda za kvalitu si rada priplatím 🙂 ♥

italy2
8. máj 2017

juj no po poriadku:
-grepový nápoj....výborná osviežujúca malinko sladká chut-skvelé
-obe verzie máme radi,záleží len či sme šoféri)
-kupujeme osvedčené značky,nám chutovo blízke....Zlatý bažant aale aj Smadný mních mi chutí
-rada skúšam nové príchute všetkých značiek ,niekedy prekvapia)))ale samozrejme potom porovnám aj kvalitu s ostatnými
NA ZDRAVIE
-