• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký fusak či overal na zimu do autosedačky?

25. septembra 2008 
ahojte, aké fusaky, alebo overaly odporúčate na zimu do autosedačiek, kočíkov a pod.? v novembri čakáme dvojičky, tak aby nám nezamrzli a aby im tie fusaky neboli veľké... ďakujem

tina
23. sep 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do autosedačky je najlepšia zavinovačka do autosedačky...dostať na nete...nie je síce nejak extra hrubá...ale dá sa do nej ešte obliecť a na vrch deka a je to super....dobre sa v tom zapína do sedačky...s fusakom sa ti tam dieťa nebude dať zapnôť a len deka mi príde málo

napr. tu máš na ňu link: http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavinovacky/zavinovacka-do-autosedacky-skupiny-0-zimna-verzia-emitex/

ale nám bola tá zavinovačka na začiatku veľká...asi od 2 mes som začala používať...
23. sep 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami a dokedy je dobra ta zavinovacka pre babenko? o akeho veku?
23. sep 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdaka za tip, ten emitex som uz pozerala, ale nevedela som, ci to bude stacit v zime..
25. sep 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zavinovačka, velmi dobrá vec. vrelo odporučam, asi do tých 7 -8 mesiacov tam vlezú.
my sme ju mali ešte v hlbokej vaničke a v pohode aj v sportáku, dostal už len nánožník a islo si. v prípade velkej zimy aj deku. je v tom krásne teplo, hlavička je dobre chránená, dá sa to stiahnuť snurkami.
25. sep 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok