Autosedačka do škoda Superb 2011

veron2811
11. aug 2023

Dobrý, prosím vás, aká je vhodná autosedačka do škoda superb 2011 combi, syn má 9.5kila, 7 mesiacov. Hľadáme niečo na dlhšie, ale hlavne bezpečné. Ďakujem krásne za tipy.

katesocka
11. aug 2023

@veron2811 autosedačku kupovať až keď dieťa sedí samostatne aspoň 2 mesiace, inak odporúčam skupinu Deti v aute na FB

nevenka
12. aug 2023

Mali sme Superb combi, ale rok vyroby neviem. Kazdopadne, ma to sikme sedacky. Zatial nechaj dieta vo vajicku, ja mam 7 mesacne dieta a je vo vajicku, Joie, je do 13 kg a do vysky cca 85 cm, takze v tomto vajci sa vozil este aj skoro 2 rocny starsi syn. Potom mu uz bolo uzke, tak sme presli na Joie Spin 360, sedi na sikme sedacky, bolo to v Superbe dobre, v Octavii mali svagrovci Nuna Rebl Basq. My teraz mame 7 miestny Chrysler a aj Spin, aj Nuna sedi, tiez su sikme sedacky. Syn uz ma vyse 2,5 roka a vozi sa v smere jazdy uz. Ale take 7 mesacne musi byt v protismere, do 15 mesiacov by malo byt v protismere urcite. Nekupuj sedacky 9-36, v tom sa Ti strati, nie je to bezpecne. Zober kategoriu do 4 rokov, do 104 cm cca a najlepsie protismernu. Nam vychadzalo toto najlepsie. Dcera 8 rocna ma potom Joie i Taver, co je od 15 kg az. Syn 10 rocny ma podsedak, ale to uz manzel zauradoval, keby na mne bolo, mal by sedacku este...🙄.

veron2811
autor
12. aug 2023

@nevenka zdravím, ktoré joie vajíčko mate, prosím? Ďakujem.

nevenka
12. aug 2023

Asi vsetkym detom nevydrzi tak dlho, nas bol spagetka chuda, aj je.

veron2811
autor
11. sep 2023

@katesocka nakoniec mi tam poradili, ďakujem.

veron2811
autor
11. sep 2023

@nevenka nás je strašne dlhý obávam sa do kedy bude v tom vajíčku 😂