Poistka na pásy autosedačky

1mata
26. jan 2024

Ahojte. Máte skúsenosť s konkrétne touto poistkou?
Krpec vždy vytiahne ruky, aj keď je úplne stiahnutý. Ďakujem

janica_
26. jan 2024

@1mata ahoj si si ista ze:
Mas vhodne zvolenu autosedacku-nje velka?
Dobre nastavenu vysku hlavovej opierky a tym aj pasov? Pri jazde v protismere maju ist pasy zarovno ramien alebo jemne pod, v smere nad ( ak su pod, je to jednoduche vytiahnut ruky)
Dobre utahujes pasy? Najprv zatiahnut spodok okolo bedier a potom zvysok a utahujes
Spravne obliekas maleho do sedacky? Nedavas bundu? Tam sa stane ze sa zda ze je stiahnuty a realne ma rezervu, alebo sa smyka po tom

1mata
autor
27. jan 2024

@janica_ Ďakujem, skusala som vsetko. Otazka znela ci ma niekto skusenost s poistkou

janica_
27. jan 2024

@1mata dufam ze ti niekto odpovie. Ak nie mozno pomoze len nieco upravit.

taktotedanie
29. jan 2024

@1mata moze nemusi pomoct
Deti v aute maj v ponuke na eshope tiez taketo chranice pre malych houdiniov ktori sa vyvlecu zo vsetkeho
Mamicky radili pod jeden prispevok aj dohovaranie ci ak sa dieta vyvlieklo zastavili prudsie auto dieta sa prelakne co sa stalo vysvetlit ze ked si da dole pasy auto nepojde dalej a nepojde na vylet atd

taktotedanie
29. jan 2024

Ale podstatne je ci naozaj mate vhodnu sedacku a vsetko podotahovane a dieta nieje naobliekane v sedacke

1mata
autor
29. jan 2024

@taktotedanie nie, je len v tricku. Ma 2 roky, takze dohovarat mu v style prudko zabrzdit auto mi pride nevhodne na jeho vek. Dnes som pas este viac priskrtila ( ako radila janica_), najskor som ponatahovala poriadne spodok pasu, az potom doladila vrchny pas a zatial sa nevyvliekol. Uvidime pri dalsej ceste

taktotedanie
29. jan 2024

@1mata tak ti dobre poradila a ty si jej tak “pekne” odpovedala

1mata
autor
29. jan 2024

@taktotedanie nic zle som jej nenapisala a podakovala som. Uvidim ci bude aj pri dlhsej jazde drzat