Skúsenosti s fusakom do vajíčka

verion
21. nov 2012

v januári budem rodiť, a už teraz rozmýšľam, ako drobca dostaneme v aute domov... príde mi surové obliecť novorodenca hneď do nejakého overalu... našla som na nete fusaky do vajíčka - autosedačky,
konkrétne takýto:
http://www.svetkocikov.sk/fusaky/690-fusak-do-a...
máte skúsenosti? nie je tenký na január? je vhodný aj pre novorodenca?
ďakujeeem 😉

graceful9
21. nov 2012

@verion ahoj ja som rodila v decembri a mali sme taký tenší z lidla a bola som spokojná 🙂 vvaute sa kúri, takže bábu zima nebude 🙂

trinka
21. nov 2012

Ja som rodila v decembri a v novembri a postacila len taka deka do vajícka, male mali kombinezku.

bosoriak
21. nov 2012

@verion Rodila som v januari a dceru sme viezli domov vo vajicku v hrubej bundicke a v oteplovackach. Fusak do vajicka je podla mna zbytocny, kym nechcete chodit po vonku aj s vajickom, co ale nikto velmi neodporuca. 🙂

verion
autor
21. nov 2012

@graceful9
@trinka
@bosoriak
ďakujem za rady 🙂

adelajda2012
21. nov 2012

@verion Ja teda neviem, rodila som v maji a toto som neriesila, len ma tak napadlo, ze by si ten fusak vyuzila aj v kociku, nie? Nie je velmi drahy. A ked drobec vyrastie, predas tu v bazariku 🙂

kimmie
21. nov 2012

@verion Ja fusak do vajicka odporucam. Moj krpcek sa tiez narodil v januari a celkom sme to vyuzili. Oni sa v tom veku nie velmi radi obliekaju. Tak som ho v dupackach a svetriku supla do vajicka, priputala a zazipsovala a islo sa. Akonahle bolo auto vykurene, tak som mu to odzipsovala. Ak by sme s nim cestovali na dlhsie trasy, tak by sa v oteplovackach v aute urcite prehrial. Skus sa pozriet na MK bazari, su tam aj za 20 eur. Skus si vybrat taky co sa da vyprat. Fusaky do vajicka su tensie ako fusaky na von. Myslim ze na fusaku do vajicka sa da usetrit a kupit si pouzite, lebo tie sa az tak nevynosia.

curly6
21. nov 2012

my sme kupili rovnaky fusak prave koli tomu, ze sa v pohode zmesti do vajicka, ale ani raz sme ho nevyuzili, lebo sa nam nechcelo ho stale prekladat z kocika do vajicka a prevliekat cez tie pasy. mali sme ho vsak v kociku a tam bol super. vo vajicku bol v kombineze + deka a bolo to v poho.