Tipy na príslušenstvo k autosedačkám a na cestovanie

katarina6
18. jún 2012

Po zmazani adminom povodnej diskusie, zakladam este raz znova, s tym ze bolo porusene pravidlo vraj pouzitia foto s vodoznakom, tak mamicky take foto tu nedavajte, aby nam to zasa nezmazali......
Myslim ze je to dost pomocna tema......
takze este raz:
Prosim davajte sem dobre tipy na rozne veci, ktore vam pomohli pri cestovani, ja momentalne riesim protipotiacu vlozku do autosedacky, ale vraj je najlepsie davat termopradlo pre deticky to najviac pomaha....... potom su rozne veci ulahcujuce cestovanie, ako napr. koliecka na autosedacku, ked letite a chcete vziat svoju autosedacku, tak si ju napojite na letisku na kolieska a mozete odviezt bud do lietadla na palubu alebo do batoziny, nakrcnik do autosedacky, alebo zoobici 3v1 - hracka, vankus a prikryvka, dalej su take bezpecnostne veci proti nevyvleceniu sa z pasov v autosedacke - BeSafe Belt Guard, zatial len v CR predavaju, alebo alarmy proti nerozopnutiu pasov (Seat belt guard alarm device), ci Bezpecnostny klip Mighty tite, stolcek na autosedacku pre vacsie deti, aby si mohli kreslit atd...... ochranne navleky na nezaspinenie predneho sedadla..... alebo ochranna podlozka na predne sedadlo aby deti nezaspinili s topankami sedadlo......
je toho celkom dost, vsetko dost dobre a funkcne veci......

Prosim ak mate vy nejake skusenosti s velmi praktickymi vecami na cestovanie, napiste svoj tip - presny nazov vyrobku, pridajte foto, ci uz vasu sukromnu, alebo aj z netu - ale bez VODOTLACE - lebo nam tu zasa tuto diskusiu vymazu...... a prip. dajte aj link kde ste to kupili, to sa snad moze......

Piste tipy pre akykolvek vek deticiek, ja mam sice 10mes. dcerku, ale je to skutocne tema pre vsetky mamicky akychkolvek starych deti, a ten cas taaaak leti, ze urcite budem coskoro riesit potreby na cestovanie 10rocnej dcerky 🙂...... rada si spravim prehlad, aj ked doba sa meni a kazdy den vymyslia nieco nove 🙂..... ale aj tak.... piste piste vase najdolezitejsie veci pre cestovanie, ktore vam zjednodusili zivot.... a uspokojili vase deticky 🙂......

katarina6
autor
18. jún 2012

pridavam par ilustracnych foto, aj kufriky Trunki, pre malych cestovatelov - funguju aj ako odrazadla 🙂... tiez super vec......

katarina6
autor
21. jún 2012

dievcata prosim napiste sem znova tie tipy co ste pisali v tej istej teme ale mi ju admin zmazal kvoli vodotlaci na foto.... mozete este raz to sem pridat? dakujem.

quaxi
4. okt 2012

Nam sa osvedcila tepla podlozka z ovcej vlny na zimu a nepremokava podlozka v case oducania od plienky. Ale kde to zohnat neporadim, sila som si to sama.

georgia333
7. okt 2012

@quaxi nám sa osvedčila vyhrievacia podložka a chránič sedadla od značky -sunshine-kids