Akú aviváž používate?

natyk
9. okt 2022

Prosím akú aviváž používate? V mojej práčke skoro nikdy nič nevonia jedine ak dám vonne perličky v kombinacii z avivážou.. lenže to je za ťažko keďže tie perličky malá nádobka vychádza 5+€ . Čo používate vy? Kľudne aj neznačkové ďakujem.( Ja používam modrý lenor..práčku som komplet vyčistila a stále je to také o ničom) Kľudne mi odporúčte aj nejakú stránku odkiaľ objednávate 🙂

elbartoslava
9. okt 2022

@natyk ja pouzivam silan sensitive & baby, ale aj z toho musim dat do prania aj 2 plne odmerky na jedno pranie ale prevonia to krasne pudrovo 🙂

jasminkaj
9. okt 2022

@natyk žiadne aviváže nepoužívam, iba tekutý prací prach už roky 🙂

lucia851
9. okt 2022

@natyk ja lenor žltý

vevulik18
9. okt 2022

@natyk ja milujem modrý lenor to je pre mna top, ale mám rada aj zlatý 🙂

veronica23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
optame
9. okt 2022

@natyk cocolino, silan dream lotus

gr3tch3n
9. okt 2022

Olej do prania z voňavý domov 👌 prevonia nie len práčku, ale aj celý byt a vôňa vydrží na oblečení aj niekoľko dní

medina20
9. okt 2022

Ja pouzivam tiez modry lenor ,ma krasnu vonu aj po vybrati zo skrine stale citim tu krasnu vonu.. ale aj zlaty je super. A pouzivam este toto na foto ,na slovensku coccolino a tu v rakusku sa to vola Comfort.. ma to krasnu vonu a tiez to citit este dlho

rhodesian
9. okt 2022

Puella , zelenú 😍 nič krajšie som nikdy necítila 😍

bessie12
9. okt 2022

Lenor, Coccolino alebo Silan + vonne perlicky, ale tie som predtym nepouzivala a pradlo pekne vonalo 🙂

janka2927
9. okt 2022

Aviváž tesori

basska23
9. okt 2022

Vonavy domov

lenuska9999
9. okt 2022

@natyk lenor zelený, žltý, fialový.. teraz chcem vyskúšať tie tessori d'oriente, keďže sprchové gély od nich voňajú super, tak uvidíme aka bude avivaz

sasitimi17
9. okt 2022

Voňavý domov

aduskatt
9. okt 2022

Voňavý domov - J, Argan, Ylang-ylang

gejbrel
9. okt 2022

Voňavý domov

svokrinjazykmonika
9. okt 2022

@natyk cocolino ale minule som mala vzorku bol to asi silan senzitiv baby alebo také niečo, no krásne voňal.

nykkushka
9. okt 2022

Prestala som avivaze používať. Nám prádlo nevonalo odkedy mame sušičku.
Nakoniec som objednala puella oleje a je to paráda. Trošku oleja a prádlo vonia aj po opakovanom spoteni vo fitku. Už sa ma maminky a učiteľka v škôlke pýtala, v com periem lebo malému to krásne vonia. Nie silno, nepríjemne ale vonia.
Mame zelenú, žltú a šedú

4stanka4
9. okt 2022

Používala som Felce Azzura ale už ju nemajú v predajni kam chodím tak som presla na Tesori a spokojná som aj s nou. Mala som aj Puella oleje na pranie ale ako ich všetci ospevujú tak za mňa nič moc...vôbec nevonali po vysušeni prádla, len keď bolo vlhké.

momoftwo
9. okt 2022

Ja pouzivam modry lenor, vonia mi cistotou😊

sandyan
9. okt 2022

Vonavy domov-levandula

surama
9. okt 2022

@natyk Zlaty Lenor - Gold orchid, za mna zatial najlepsi. Veci fakt dlho vonaju a su take makksie. Pouzivam aj modre Coccolino a celkom ok, ale na Lenor sa netaha 🙂

simsalabim
9. okt 2022

Coccolino oranzovy akebo zlty.

cacianka
9. okt 2022

Fabuloso konvalinka, len ho dlho neviem zohnať, originál vôňu,

lusiza
9. okt 2022

@natyk puella, ja používam modrú a šedú

zorkahorka
9. okt 2022

Biele alebo modre cocolino.krasne vonaju

nikpa
9. okt 2022

@natyk puella olej, je to najlepšia aviváž bez debaty. Nádhere po nej voňajú veci, prádlo, uteráky aj keď to opakovane nosis, či používaš. Cena je síce vyššia ale používam len za malý vrchnacik čo je na fľaške, takže dlho vydrží.

lilyianka
9. okt 2022

@natyk coccolino

Ale teraz som nakúpila tekutý persil v AT a tam netreba ani avivaz, tak neskutočne vonia