Ja a deti v jednoizbovom byte

29. okt 2022

Ahojte baby. Sťahujeme sa po 3 rokoch od babky preč, ale do jednoizboveho bytu. Ja a moji dvaja chalani (4,6).
Byt ma 36m2. Ak sa podelíte s fotkami ak sa v tom nájdete, ako mate zariadeny byt budem rada 🙂stále premýšľam ako zariadiť aby bolo dobre 🙂ďakujem

marci987
29. okt 2022

To zaujima aj mna.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brusnatanecnica
29. okt 2022

ak by si dala podorys, iste by sme ti poradili

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
29. okt 2022

Volila by som nieco take. Ty na pristelku, ktory cez den zasunies.

fotoarch
29. okt 2022

Poschodova postel / kludne letisko , deti hore, ty dole na rozkladaci gauc .... kup si v jysku len pamatovu penu ako vrchny matrac , ten zrolujes rano a schovas s perinami ked dostelis .. Detom najmensie stoliky na ulohy , 2 ks ----- vela ulozneho priestoru do skrine ci komody, nech je vizualne poriadok ...da sa vsetko 🙂 nejaku etapu vydrzis ..

liloastitch
29. okt 2022

Nemám fotku, ale zariaďovala som štýlom čo najviac voľného miesta. Pre dieťa bola vyvýšené posteľ pod ňu mali ísť hračky a podobné veci. Neriešila som žiadne skrine, my sme minimalisti a veci som plánovala ukladať do zavesných skriniek. Namontovali sme štyri kusy nad seba na jednu stenu. Menší pohodlný rozhladací gauč, k nemu vrchný matrac na pohodlné spanie. Skrinka pod tv menší jednoduchší stolík. Police na knihy na ďalšiu stenu a to bolo všetko. Pre malého bol kútik kde mal posteľ,predelili sme to závesom na koľajničke aby mal aj súkromie

akvi
29. okt 2022

Veľa záleží od pôdorysu. Byvali sme traja na 36m2. My sme ale mali veľkú kuchyňu a do nej sa zmestil aj menší gauč a stolík. V izbe sme mali tri postele - klasika manželskú a vedľa detskú. Šatníkovu skrinu, pracovný stôl a knižnicu. Všetko pekne vošlo. Na chodbe botník a vešiak, vsade pod stropom police. Naschvál sme vyberali takýto byt, kde kuchyňa bola skoro tak veľká, ako izba. Lebo boli aj také 1i, že na m2 mali aj 44m2, ale malinká kuchyňa a zbytočne veľká izba. Predsalen dva osobitné priestory, aj keď malé, sú lepšie, ako jedna velikanska izba.

petamich
29. okt 2022

ja som mala v jednoizbovom byte calax z ikey taky vysoky a v nom tie boxy (nie vsade) nech je to svetle a za nim bola v kute postel, kusok to robilo dojem "sukromia" a oddelenej spacej/obyvacej casti - mozno by som za takym calaxom spravila chalanom ich spaci kutik s poschodovou postelou a ty by si mohla byt na rozkladacom gauci a inak uz takmer ziadny nabytok v tej obyvacej izbe, len v kute tulivak, nizka skrinka pod telku, ja som ale mala velky rolldoor na chodbe (toto neviem ako mas), netusim ako to mate orientovane

thoughtfulweirdo
29. okt 2022

My sme bývali v 1izbovom, keď som bola dieťa. V spálni manželska posteľ, poschodová posteľ, veľká skriňa a ďalší úložný priestor. Tam sme len spali, nič iné sa nedalo 😅 ale mal veľkú kuchyňu, takže v nej sme "žili", mali telku, všetky hračky. Akurát gauč sme nemali, len takú veľkú rozkladaciu lavicu pri stole, tá slúžila aj namiesto pohovky. Ako dieťaťu mi nič nechýbalo 😁

sasanka605
29. okt 2022

Ak mas Instagram je tam jeden profil a dávajú mini byty aj pre rodiny. family.flat.ideas su tam aj 30m2 pre troch a tak

rachel36a
29. okt 2022

My sme tak byvali s mamou, a boli sme traja...mama mala postel v kuchyni, a my deti sme mali valendy v izbe, najmladsi bol v postielke...plus tam boli dve skrine a pisaci stol..vydrzali sme tam v pohode 3 roky

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavomira236
29. okt 2022

Žila som v 1,5 izbivim byte s mužom aj dieťaťom pohoda jedna izba detská v obývačke sme spali malú sme jednu skríň na česanie a dva kumbali v jednom sme spravili police slúžil ako skriňa

slavomira236
29. okt 2022

A pred nami tam žili manželia a 2 deti

autor
29. okt 2022

@sasanka605 pozerám to uz asi 15minut.. Je to krásne, ďakujem 🙂

autor
29. okt 2022

@thoughtfulweirdo to je pekne, že to tak vnimas.. Ja ako dieťa, sme žili vo veľkom byte ale zle tak snad si to raz aj moje deti povedia, ze v malom ale dobre.. Tiez to nieje na večnosť, len dočasne.. Musíme vydržať 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzina007
29. okt 2022

@beata_k postel s pristelkou je super napad. Ale nesla by som do twjto vezie so skrinou. My to mame. Zlakal ma dizajn a poviem rovno uz by som to nekupovala. Nabuduce by som sla radsej do nornalnrj poschodovky a kupila velku skrinu.

hradnapani
29. okt 2022

aj my sme boli traja v 36 metrovom byte jeden cas a zmestila sa nam tam normalne manzelska postel 160 cm, plus jednoduchy gauc. Na oblecenie tam bola velka komoda z ikey (model Malm) a policova skrinka Kallax (s tymi textilnymi vyberacimi krabicami), plus este uzsia satnikova skrina. Velmi dobre sa to tam podarilo zariadit a ani to neposobilo preplnene - 2 steny sme mali plne bez okien. Pri detoch by som urcite volila variant nejakej vyssej (alebo dvojstelovej postele, tak aby hore alebo dole mohli spat dvaja)

fiffinkaa
29. okt 2022

Kuchyňa spolu s mini obývačkou kde bude rozkladací gauč a izba pre deti poschodová posteľ, roldor a 2 písacie stoly.

sante81
29. okt 2022

Mám ten istý rozmer bytu a vlastne jedna izba je dokopy obývačka + kuchyňa, mám veľký rozkladací gauč a deti svoju vlastnú izbu. Všetko robené na mieru, a sme spokojní.

h2
29. okt 2022

Dala by som buď takúto vysokú posteľ pre deti, pod ňou môže byť rozkladacia gauč, cez deň na sedenie, v noci pre teba na spanie:

h2
29. okt 2022

Alebo by som išla do rekonštrukcie, pri ktorej by som presunula kuchynskú linku do izby, vznikol by obývací priestor s kuchyňou a z bývalej kuchyne by som urobila izbu pre deti. Videla som podobnú prerábku, kde bol takto z dvojizbového bytu urobený trojizbový, bolo to super.

kristiii
29. okt 2022

Byt bude tvoj či podnájom? Od toho by som sa odpichla..plus ten pôdorys bytu by dosť pomohol, aby sme ti vedeli naozaj konštruktívne poradiť

autor
29. okt 2022

@h2 to je super nápad. To som netušila, že je takato vyvysena dvoj posteľ. Deti majú poschodovou novú tak meniť to nejdem 🙂

akvi
29. okt 2022

@fiffinkaa my sme to mali úplne presne ako na tom prvom obrázku

autor
29. okt 2022

@kristiii podnájom ale velmi lacny, no byt je holy. Bez všetkého.. Počítam lacné alternativy ktoré v inom byte uz potom nevyuzijem, kedze tu som obmedzena rozmermy, ako sedačka a kuchynská linka. No trebars posteľ ak sa mi zmesti manželská a skriňa tak určite za investujem..

autor
29. okt 2022

@akvi tiež si to tak predstavujem úplne.. To bol môj prvý nápad len musím tam aj pracku zmestit kedze v kúpeľni nieje na nu miesto..

akvi
29. okt 2022

Aj práčku sme nali v kuchyni. Bez problémov to bolo, len sme kúpili super silent, aby nerusila