Kúpili by ste taký dom?

29. mar 2022

Kúpili by ste dom v ktorom niekto spáchal samovraždu/vraždu?

moonlight1210
31. mar 2022

@alienkami lepsie ako: styri dni nahor a vo stvrtok doprava. 🙂

napetra
31. mar 2022

Ano kupila by som, vobec by som sa nebala. Ako sa hovori, ze zivych sa treba bat, mrtvi neublizia. My sme pred rokmi kupili byt v ktorom zomrel stary pan. Zili sme tam v pohode viac rokov, potom sme si kupili vacsi byt.

banderaska29
31. mar 2022

každý je iný, niekto cíti energie niekto nie...ja by som ho nekúpila za žiadnu cenu, lebo priestor v ktorom žijem je aj napriek vyčisteniu a vysväteniu poznačený minulosťou.
to že niekto tam žil a spáchal samovraždu znamená že tomu pravdepodobne predchádzalo dlhodobé trápenie, pre mna by to bolo energeticky náročné..

mayflowernl
31. mar 2022

je to v ludoch, nie v domoch 😀 ak s vami dotycny nebude byvat... :D

tomovakatarina
31. mar 2022

Ak sa vám dom paci a cítite sa v ňom dobre keď ste sa boli pozrieť tak nieje o com. Nevidím v tom problém aj my máme dom po starom dedkovi cudzom ktorý tu zomrel doma a co akoize teraz. Ved každý z nás zomrie a keď sa aj stane vrazda alebo spácha samovraždu co to ma s domom? Ved to nebol človek vám blízky aby ste sa museli cítiť zle.. V každom druhom dome možno niekto zomrel a kto vám to povie nikto a keď idete do podnájmu co viete čo sa tam stalo. Prosím vás hlavne neriešte nič typu nebudete sa tam cítiť dobre to je blbosť, všetko nam robí psychika, ak si vsugerujete popredu tieto negatívne myšlienky tak sa budete mat všade...
Takže ak ste s domčekom spokojná tak kľudne. Nebojte nič sa nestane, nemá sa co. Žiadne duchovné veci niesu. Všetko je len psychika. 🙂 Držim palce, ale už len keď ste túto otázku položili chápem ze mate pochybnosti lebo ste ovplyvnená a to nieje dobre. Musíte sa riadiť sebou 🙂

magnetk
1. apr 2022

@banderaska29 súhlasím s vami. Ja by som v takom dome tiež nebývala ani keby mi ho dali zadarmo. Je to tým, že patrím k senzitívnym ľuďom. Cítim a vnímam aj také čo iní nie. 🙂

katuskamala1
27. júl 2022

Ostan v nom chvilku, sadni si na stolicku, zatvor oci (aby si nevidela sucasny stav domu) a skus nasat energiu. Uvidis ako sa budeš citit.. Ale to, ze sa tam niekto zabil je o cloveku, nie mieste kde to urobil... Lezis v nemocmici na posteli v ktorej uz zomrelo xx ludi... A ani to neriesis.. Chapes...

autor
27. júl 2022

@katuskamala1 rozhodli sme sa ho kúpiť 🙂 uvidíme keď sa nasťahujeme

katuskamala1
27. júl 2022

Parada 🙂 nech sa dobre byva

elenka.k
2. aug 2022

tak, želám žiadne bludné myšlienky, zabudnúť na všetko, odteraz, je to váš domov, vy tam budeme v láske žiť 👍

autor
2. aug 2022

@elenka.k ďakujeme 🥰 popravde už sa celkom teším, ale keď tu náhodou uvidíte o pár mesiacov diskusiu ako čo najrýchlejšie predať dom, spomeňte si namňa 🤣🤣

elenka.k
2. aug 2022

Nie, bude dobre neboj 🙃

kvietocek87
26. aug 2023

Akurát čítam diskusiu,tak ako s tým domom po roku? Dobre sa býva??

2006_1211
26. aug 2023

Nie určite nie už len ten pocit keď mám v noci zaspávať s tým ze niekto tam niečo také spáchal asi by som sa zbláznila a ešte aby ste tam náhodou duchov nemali

babo561
29. aug 2023

Ahoj. Aj mňa by zaujímalo či je všetko ok. Zo zvedavosti, lebo som dosť poverčiva