Matrace z Möbelixu

nataly233
6. mar 2022

Ahojte...minulý rok v júni sme kupovali v Möbelixe matrace...no ani nie po roku sú totálne preležané, keď som prala návlek na matracoch zistila som, že vnútro tie molitány si poodtrhané od seba, a navyše zipsy sa totálne rozišli. Nemá niekto skúsenosť či ich môžem reklamovať poprípade myslíte že reklamáciu mi uznajú?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataly233
autor
6. mar 2022

@viestta no vyskúšam...len ma porazí ak ich tam dopracem lebo sú ťažke a pošlú ma kade ľahšie

20erika07
6. mar 2022

@nataly233 narob fotky a posli ak ste cez net objednavali a ak nie tak do predajne s fotkami a uvidis co ti povedia, nech ich tam netrepes prvykrat zbytocne ak by neuznali

nataly233
autor
6. mar 2022

@20erika07 vyskúšam tak ďakujem za radu

hanka2112
4. okt 2023

@nataly233 ahoj, ako si pochodila s reklamáciou? Lebo aj naše matrace su prelezane, tiež nad tým uvažujem

nataly233
autor
12. dec 2023

@hanka2112 ahoj prepač že odpisujem neskoro neviem či ti to teraz už pomôže...ale reklamácia prebehla úspešne...po tel.dohovore som na daný mail matrace nafotila..čakala na vyjadrenie..reklamáciu schválili...aj keď som čakala vyše ako 30 dní nakoniec mi prišli matrace nové doviezť staré vzali (dopravu som mala pri kúpe zaplatenú) ..ako kompenzáciu som dostala poukážku v hodnote 60€ za nedodržanie reklamačnej lehoty 😊

hanka2112
12. dec 2023

@nataly233 ahoj, ďakujem za odpoved ☺️ jeden nám vyreklamovali, druhý nie, ale ešte raz vyskúšam