Rada pri výbere sušičky na prádlo

tomashor95
28. jún 2021

ahojte potrebujem poradit dobrú sušičku na prádlo viem že na nete je vela recenzí ale chcem este dalšie skúsenosti ked to je investícia na dlho a hlvane ju chem lebo čakame babatko 🙂

Rozmýšlam nad BOSCH WTW87467CS alebo LG RC82EU2AV3Q

bosch mam doma umývačku a neviem si ju vynachválit .

Este pár ludi my hovorilo beko sušičku ale toho sa bojím ako mam trúbu od nich a po 2 rokov 100% spokojnost.

Dakujem.

dnld
28. jún 2021

Bosch/Siemens ano ale nie najlacnejsie modely. A este AEG sa oplati ale tiez vyssi model

kkovacovak
28. jún 2021

@tomashor95 my máme LG a super. Keby kupujem novú tak vyberám buď LG alebo AEG

s_a
28. jún 2021

My máme práve Bosch aj sušičku aj umývačku, ale taku lacnejšiu radu, ale už by som do tejto značky nešla.

andy1985
28. jún 2021

My máme Bosch sušičku, som spokojná.

tomashor95
autor
28. jún 2021

@s_a mozem sa opýtat co je lecnešia trieda ja mam umývačku za cca 500e a som spokojný

s_a
28. jún 2021

@tomashor95 my len okolo 350€, keďže sme zariadovali komplet cely dom, tak sme kupovali všetko naraz, tak sme si mysleli že keď to bude Bosch tak za takú cenu to bude stále kvalitné 😀 akože nie je zlá, ale za tú cenu by som šla do inej značky a bála by som sa od nich kúpiť niečo drahšie

tina5959
28. jún 2021

@tomashor95sušička AEG cca500€. Je super. Odporúčam.Jednoduche použivanie aj udržba.Skvelý výsledok.

tomashor95
autor
28. jún 2021

@tina5959 neviete presný tip ?

ckatka
28. jún 2021

Mam LG a som spokojná. Kupovala som teraz novú aj práčku aj sušičku. Stará LG práčka fachcila 11 rokov a stále ide len kapacitou nestiha už.
Za mňa kritériá boli iba -samocistiaci kondenzátor a napojenie na odpad. Žiadne iné. Nemám kapacitu chodiť to vylievat a čistiť furt.
Tu len vysypem filter do koša a občas vysprchujem. Žiaden problém. Suši dobre programov ma dosť a zmesti sa aj paplón. Banujem ze skôr som nekupila.
Celý set aj s nedzikusom stal niečo málo cez 1000€.

ada309
28. jún 2021

@tomashor95 mam AEG, som spokojná.. Uvažovala som pri vybere medzi bosch a aeg, vyhrala aeg kvôli kratším programom a dobrým recenziam

tomashor95
autor
28. jún 2021

@ckatka viete my povedat tip sušičky ? dakujem

tina5959
28. jún 2021

@tomashor95 AEG AbsoluteCareT8DBG47WC
Ale su určite už aj lepšie. Ja ju mám už 3roky.

tina5959
28. jún 2021

@tomashor95 Za 1hod.20 min. suche pradlo a to je takmer plná.

llucciaa
28. jún 2021

@tomashor95 netreba sa báť ani iných značiek, ja napríklad aj práčku aj sušičku som kupovala Philco, najskôr som kukala aj iné značky, ale som si to porovnávala a táto značka mi tak dobre vyšla aj čo sa týkalo parametrov, aj ceny, takže skús aj iné popzerať a rozšíriť si obzory 🙂

iwanka222
28. jún 2021

Mam bosch a som maximalne spokojna aj mycku mam bosch.

tomashor95
autor
28. jún 2021

@iwanka222 mozem vediet typ ? 🙂 dakujem

jankalukasova
28. jún 2021

@tomashor95 ja mam presne tu boschku. Asi rok a pol a som maximalne spokojna. Slape jak hodinky, susi super a rychlo. Ide denne, niekedy aj viac krat.

rucka77
30. jún 2021

práčku máme už dlhé roky značky Philco a funguje bez problémov. zatiaľ nepotrebovala žiadne opravy. takže keď sme riešili sušičku, pozerali sme rovno od tej istej značky. povedali sme si, že načo budeme špekulovať.

pukavica
2. júl 2021

@llucciaa nepozerala si nahodou aj kombinovanu, ked si si hladala info? keby nahodou ano, moc by si mi pomohla, kludne aj v sukromnej sprave 🙂

vierka_z
6. júl 2021

pracku mam tu s vacsim objemom, susicku by bolo dobre dokupit asi tiez vacsiu, ci pri tych sa to nerozlisuje?

llucciaa
6. júl 2021

@pukavica chcela chcela, ale keď som sa v obchode s predajcom rozprávala, že vlastne aké sú rozdiely a čo je lepšie, tak sme prišli na to, že ozaj bude lepšie keď si to dáme samostatne, priestor sme na to mali, takže prečo nie 🙂 ale myslím, že keď niekto niekde v byte má malú kúpeľňu, tak aj dva v jednom môže byť super voľba 😉 lepšie ako nemať sušičku vôbec 😉
@vierka_z dozaista väčšiu keď by si chcela dávať sušiť všetko, čo operieš 😉

vierka_z
7. júl 2021

@llucciaa mas pravdu, neviem, preco mi vobec napadlo, ze by som mensiu riesila, ked pracku mam velku. cela ja, pytat sa na samozrejmosti.

sanssa
8. júl 2021

@vierka_z lepsie je mat zvlast pri tom mas moznost si aspon vybrat vacsiu, akoze myslim, ze na viacej kg 🙂 a dobre je, ze neni problem aj ked das na seba ze pracku so susickou, ze nejako to nevadi, tym padom aj miesto usetris a je to fajn aj do mensich kupelni, mne akoze v lete nevadi zeby som vonku susila a tak, ale v zime ked mam vo vnutri susit na susiaku tak to je na tom pradle citit, ze nevonia tak pekne

klaudi31
8. júl 2021

Dávate do sušičky aj paplóny a vankúše? Na šnúrach mi to schlo aj dva dni, lebo práčka mi to neviem z akého dôvodu nevie normálne vyžmýkať.

sanssa
9. júl 2021

@klaudi31 zalezi aj aku mas pracku, ale ked das paplon alebo vankus do susicky a niekolko hodin sa susi tak potom ho vyberies taky nafufnany, taky lahky a to mam osobne velmi rada 🙂 len ked uz to das do nej je dobre dat k tomu aj tenisovu lopticku alebo cosi take 😉

llucciaa
12. júl 2021

@vierka_z zo začiatku som po pravde ani ja nejako nevedela na čo sa mám orientovať, nevedela som ani aká suma je taká cca normálna, čo sa týka sušičky, lebo teda predtým som to vôbec ani nepozerala ani som nemala páru o týchto veciach, ale to všetko postupne zistíš, ale to na koľko kg je, tak to je podstatné 😉

jana19877
12. júl 2021

Keď som tu zbadala, že si sa pýtala na paplóny a vankúše. Tak ja dávam do sušičky všetko. Ozaj všetko, čo ti napadne. Aj tenisky som tam už hodila a vyšli v pohode. Tým na to nechcem samozrejme nikoho nabádať, viem, že by sa nemali tenisky ani prať v práčke. Len mi to napadlo pri tých perinách.

vierka_z
13. júl 2021

@llucciaa ved to, ze vobec neviem sa v tom orientovat, ale vsak skoncim do obchodu a popytam sa aj tam.

simca_13
14. júl 2021

@rucka77 Práčku máme aj my, posielam fotku akú máme 🙂 Ešte sušičku kúpiť a bude všetko tip top, len musím vybrať nejakú, čo sa mi bude pozdávať aj parametrami aj cenou. A asi si to necháme, že si ju kúpime s drahým na výročie, že si to dáme ako spoločný darček 😀 Ešte potom keby sme našli niekoho kto nám to prádlo do skríň poupratuje to by bol už strop 😀 😀