Dovolenka so 6-mesačným bábätkom

22. aug 2023

Mamky ktoré chodíte s babatkami na dovolenky. Ak idete do hotela niekde na Slovensku beriete aj vanicku na kúpanie? Moje dvojičky sa kúpu každý večer a v danom hoteli mame sprchovy kút. Premyslam či vziať alebo osprchujem narýchlo. Majú 6 mesiacov Vdaka🙂

domiklik
22. aug 2023

Možno majú detskú vaničku a pozicanie

masinka
22. aug 2023

My sme brali na dovolenku taky maly nafukovaci bazenik a v tom sme kupali.

cyberk
22. aug 2023

Neberem nic, osprchujeme sa spolu :D

jana1305
22. aug 2023

Tiež sme pred rokom nebrali nič. Tých párkrát sa osprchovala spolu so mnou.

jaskolka
22. aug 2023

Malý nafukovaci bazénik. Ja si neviem predstaviť sprchovat sa spolu s dieťaťom, to na rukách ho budem držať ci ako? A ako budem regulovať vodu, brat šampón ci sprchovací gél? A umývať sa potom?
Ci položím ho na zem a tak?
Neviem,mne by to prislo až nebezpečné.
Ok, staršie dieťa, co už postoji, alebo si sadne stabilne, ale 6 mesačne?

galganka
22. aug 2023

Umývadlo. 🤔

zuzanaete
22. aug 2023

Bud s tebou v sprche alebo v umyvadle. Par dni dieta prezije bez klasickeho umyvania.

zuzanaete
22. aug 2023

@jaskolka Sprcha sa da regulovat jednou rukou. Oplachnem dieta, dam manzelovi a doriesim seba.

zuzanaete
22. aug 2023

My sme aj tak robili, ze som maleho polozila zadockom na spodok sprchoveho kuta, ramena a hlavu som podopierala jednou rukou a druhou som ho osprchovala.

andrea_82
22. aug 2023

Vanicku som urcite nebrala, mala som plne auto inych veci. Asi by sa na mna pozerali cudne, keby som sa cez hotel promenadovala s vanickou. Bud sprcha za asistencie manzela alebo sme umyli v umyvadle.

autor
22. aug 2023

Dakujem 🤗🤗🤗

majlo1234
22. aug 2023

Kludne v umyvadle. Pre vacsie, uz sediace, som bravala maly bazenik, nie vylozene na kupanie, ale vyuzili sme aj na plazi, aj cez obed na balkone

meringe70
22. aug 2023

Kamoška mala pred rokom na dovolenke polročné dieťa, sprchovali sa spolu, keď umyla dieťa, podala ho partnerovi alebo mne a ona pokračovala so sebou 🙂 bolo to uplne ok

lorin29
23. aug 2023

Také drobatko v umyvadle 😊

rebrambora
23. aug 2023

Sprchovali sme.

jarnajar
23. aug 2023

My sme prvykrat boli so stvormesacnou a ako ti pisu, buď v umývadle alebo sprcha, nastavis si vodu, vezmeš dieťa, oplachnes a odovzdas muzovi 🙂