Existuje v Chorvátskych reštauráciách kreatívne jedlo?
24. jún 2026
Čo si dávate na jedenie v HR v reštike? Čo vídavam na tanieroch, aj v jedálnom lístku, tak všade iba nudné neochutené mäsoz grilu a mrazené hranolky. Existuje tam aj niečo kreatívnejšie?
Predošlá
Strana
z2
Prave preto do chorvatska nechodime- dali sme sancu viackrat, ale nikde sme sa nevedeli najest a ja odmietem celu dovolenku prevarit, lebo v restike nie je nic normalne k jedlu....😬😬z tychto foto by sa nasa rodina nenajedla- zemiaky na akykolvek sposob nie su v morskej teplej krajine priloha- vsak to by ma na morske dno usadilo, zjest to a ist plavat🫣🫣
Predošlá
Strana
z2

@anonym_9db0d3 ten tvoj status, že ak chcem polotovary a hranolky, mám ísť tu na kúpalisko
@anonym_autor ach, do fast foodov a mekačov nechodím ani doma. Ak mi mrazené hranolky a iné polotovary nechutia tak ich nebudem kupovať ani na SVK ani v hr.