Oplatí sa zájazd s cestovnou kanceláriou DAKA?
Ahojte, vsade na mna vyskakuju lacne tyzdnove zajazdy do chorvatska, pripadne vikendove kupanie pri mori vramci chorvatska/talianska s cestovkou DAKA, mate s nou niekto skusenosti ohladne tychto typov dovolenky? Recenzie a podobne som citala, avsak nikto v mojom okolii s nimi este nebol, tak to nemam s kym prebrat. Vacsinou chodime a vybavujeme taketo kratke dovolenky sami, avsak ceny maju celkom fajn. Dakujem za skusenosti
Stale na nu citam zle recenzie na facebooku
bola som 5x dalo sa, tempo rychlejsie ale inak program bol dodrzany, aj osobne volno sme mali prestali sme s nimi chodit pred rokom ked nam na vieden zoo s detmi dali rozchod hodinu to soms i povedala ze ideme cestovat sami, letenky, ubytko si viem aj sama zabezpecit a program si sama vyskladam

Prečítaj si a pozri aj komentáre ľudí
https://www.facebook.com/nekrmtenasodpadom/post...