Aké máte skúsenosti s cestovkou Satur?

kia241
29. dec 2013

chcem vas poprosit o recenziu alebo skusenost ktoru mate, s cestovnou kancelariou SATUR,planujeme dovolenku cez nich..dakujem

drobcek26l
29. dec 2013

My sme chodievali cez Satur na dovolenky aj na pobytové zájazdy a rovnako aj moji rodičia. Myslím si, že je to u nás na Slovensku najlepšia cestovná kancelária. nikdy sme nemali ani najmenší problém s dovolenkou, dopravou, ubytovaním, delegátom ani s ničím iným. Jednoducho povedané, že majú všetko dobre zabezpečené, lenže tak ako je táto cestovka dobrá, tak sa to samozrejme odráža aj na cenách a patrí medzi tie najdrahšie. Preto sme už posledné roky vyskúšali Globtour a Seneca travel a musím povedať že sme boli spokojný aj tam a za polovičnú cenu. Toľko môj názor, ale pokiaľ vám nejde o financie, tak by som jednoznačne volila Satur

stanulienkat
29. dec 2013

Urcite odporucam. Po skusenostiach s lacnejsimi cestovkami sa to neda porovnat. Uplne ina uroven.

slavkicek
29. dec 2013

my sme s nimi boli na dovolenke raz a uplne super 🙂 vsetko prebehlo uplne bezproblemov 😵 2x sme boli cez tatratour a spokojni sme moc neboli. Teraz sme si 1x rezervovali dovcu cez hydrotour tak som zvedava....lebo recenzie maju super 🙂

katy1979
29. dec 2013

My sme boli zatial vzdy spokojni. Svokrovci chodili s nimi kazdy rok tma poznavacky a vzdy spokojni.

tilly
29. dec 2013

Satur, hydro, firo v poho...

ivinka77
29. dec 2013

skveleeeeeee !!!

ivetah
29. dec 2013

satur, hydro, firo 🙂
a poskulujem po koalicii globtour, seneca, koala, tatratour...
do lacnejsich a neznamych by som nesla.

adinam
30. dec 2013

@ivetah,Globtour nepatrí do tej koalície,tam patrí Tiptravel 😉
Môj názor na Satur-o nič viac-ani menej nám neponúkli,ako iné cestovky...Akurát ceny majú vyššie.

sandrika1986
29. jún 2014

My sme boli na dovolenke cez Satur a cez Kartago Tours a boli sme spokojný 🙂

m1973
12. sep 2014

Ahoj 🙂 S cestovnou kanceláriou Satur sme my osobne mali tie najhoršie skúsenosti, aké len mohli byť. Tohto roku sme boli s touto cestovkou na 8-dňovom zájazde v Gruzínsku - Po stopách Prometea. Cenovo to vyšlo zhruba na 1000 € na osobu +/-, čiže za takú cenu sme očakávali, že o nás bude adekvátne postarané. No boli sme na omyle. Nemali nič poriadne zorganizované. V hoteli nevedeli nič o našich večerách, hoci sme mali ALL inclusiv, program sa nezhodoval s programom v katalógu, keďže si ho cestovka nejakým zázrakom nebola schopná za posledné 3 roky overiť s gruzínskou cestovkou. V jeden deň sme sa trepali asi 200 km na prehliadku múzea, ktorá bola po rusky a trvala 20 minút...pretože na mieste sme sa dozvedeli, že ďalší program sa konať nebude (čo malo byť asi najdrahšie z celého zájazdu!) Sprievodkyňa narýchlo vymýšľala náhradný program...kde sme si už zato museli samozrejme osobitne platiť vstupné, hoci všetky vstupenky boli v cene. Poslednú noc zo 7. na 8. deň (podotýkam 8 dňového zájazdu) sme dostali od veľkodušnej cestovky, abysi GRÁTIS. Keďže nás chceli vysťahovať z hotela na 7. deň o 10:00 ...hoci lietadlo letelo na ďalší deň o 4 ráno.

NO A NAJLEPŠIE NA ZÁVER: Pri odlete z Gruzínska do Budapešti (s nepochopiteľným prestupom vo Varšave - o čom dovtedy nebola žiadna reč) nám ani za nič na svete nechceli dať v Gruzínsku letenku už aj na prestup do Budapešti, hoci na prestup sme mali 50 minút a vedelo sa že lietadlo bude mať meškanie. Tak aj bolo, vo Varšave sme lietadlo kvôli ďalšej kontrole zmeškali a 8 hodín sme presedeli na letisku, kým sme čakali na ďalší odlet, do BP pri ktorom bolo ale ešte treba prestupovať vo Viedni!

Ale cestovka nám už vo Varšave stihla telefonicky oznámiť, aby sme si nerobili žiadne nádeje na nejaké odškodné...a hlavne nie peňažné, za jeden celý deň strávený na letisku. Miesto 8 hodiny ráno, sme sa domov dostali o 9 večer.

Po poslaní sťažnosti, nám Satur poslal 17 eurovú poukážku, ako zľavu pri zakúpení ďalšieho zájazdu z ich katalógu.
Nech snívajú ďalej - s CK Satur už nikdy viac nikam!

jespera
13. sep 2014

Ja som tento rok bola s rodinou v Bulharsku so Satur, vsetko bolo v poriadku - az na jednu zlu informaciu ohladom hotela...., ale inac ok.

janamala
6. júl 2016

určite neodporúčam,absolútna ľahostajnosť, neochota
len honba za ziskom,
jednoznačne radšej rakúsku alebo nemeckú CK

karkulka1
6. júl 2016

My sme boli s nimi vlani, Ten hotel, čo sme chceli, ponúkali len oni. Nemali sme vôbec žiadne problémy, To čo nám bolo sľúbené, sme dostali, takže, my máme dobré skúsenosti, lepšie ako napr. kedysi s Globtourom...

asitka
1. sep 2016

Neodporucam...tento rok taliansko...hotel Astoria... to co ponukaju oni sa ani omylom nezhoduje s realitou ...boli sme aj predtym s nimi...tiez sme boli nespokojni...ale som si povedala, ze hadam nas nemozu donekonecna odrbavat...ale zas to nedopadlo dobre 🙂 ak si date tu namahu pozriet si Pesaro...hotel Astoria...tak pripajam aj realitu tohto hotela... 🙂 a cestovka mi odpisala, ze vsetci zakaznici boli spokojni...iba ja som kolobezka 🙂 spinu na teolete...umyvadle...to uz ani spominat nebudem 🙂

vyckyna
1. sep 2018

CK Satur sú ziskuchtiví špekulanti. Je to stará známa vec, ich politika znie, radšej vypraviť poloprázdne lietadlo, než niečo zľaviť.

Najznámejší ťah je poplatok za výhľad na more. Na mieste pobytu vám ho hotel vôbec nemusí prideliť, čiže je to bez záruky (reklamácie v tejto veci zamietajú s vyjadrením ... podpísali ste). Pri dvoch osobách vás tak vždy obtiahnu o 160-170,- Eur. Vždy to má rovnaký priebeh. „Náhodou“ majú už iba izbu s výhľadom na more a tak to jednoducho musíte zaplatiť, inak sa nedá. Tento poplatok sa v iných CK vôbec nevyberá a ak áno, tak na vyžiadanie a dobrovoľne. Tento ťah robia väčšinou pri last minute zájazdoch. Urobia akože zľavu a potom od vás tú zľavy vytiahnu naspäť na poplatku za výhľad na more, ktorý buď vôbec nemusíte mať alebo ho tam má každý.

NIKDY V ŽIVOTE BY SOM UŽ S CK SATUR NECESTOVALA !!!! Dovolenkár je pre nich iba dojná krava, na ktorej sa treba čo najviac nabaliť.

arcospd
27. máj 2022

Rada by som nasla klientov cestovnej kancelarie Satur, lebo mi zvysili palivove poplatky, ktore som uz raz uhradila pred mesiacom a pritom mi slubili ze cena sa uz zvysovat nebude. Velmi neseriozne

arcospd
28. máj 2022

Satur nikdy viac! Ak Vám aj dajú lákavú cenu tak tesne pred odletom Vám príde dodatočná faktúra na ďalsie uhradenie palivového poplatku, ktorý ste už síce pred mesiacom zaplatili ale vyuzijú klauzulu v zmluve v prípadne zdrazenia pohonných hmôt...ved nakoniec...zdražuje sa stále prečo to nevyužiť keď mozete a hlupák spotrebiteĺ to zaplatí

mirkah1410
6. jún 2022

Satur neodporučam!! Za dovolenku sme zaplatili v januari plnu sumu vsetko garantovane a teraz 20 dni pred odletom poslu fakturu na doplatenie palivovych priplatkov lebo sa cena ropy zvyšila.
Neskutočne vobec nie su kliensky zamerana firma cestovali sme uz aj s inymi Ck a ked sme si zajazd kupovali v januari tak nam nikdy ziadne poplatky nezvysovali ck si ma predsa predkupovat palivo prave v dosledku zvysovania cien. So saturom nikdy viac!!!!

alusha
17. jún 2022

@mirkah1410 kolko ste doplacali prosim? aj my ideme v juli, tiez nam bolo v januari povedane, ze ked vyplatime vsetko naraz, tak cena sa uz zvysovat nebude.

luliu
17. jún 2022

@arcospd
@mirkah1410 je to úplne normálne a bežné, že ak nastane takáto mimoriadna situácia ako teraz, že paliva idú tak hore, tak CK pristúpi k doplatku. Nie je to o Sature

alusha
17. jún 2022

@luliu trosku je, lebo je minimalne zvlastne, ze v jednom lietadle idu klienti styroch cestoviek a jedni doplacaju 19 eur/osoba, druhi 35eur/osoba a znama dostala od saturu 60 eur/osoba