Ako dlha trvá reálne vystavenie pasu ?

somavi
5. jún 2018

Ahojte , 15.6. mame ísť na dovolenku a 20.5. sme boli vybavovať pasy. Chceli sme skôr, ale skolila nás črevná chrípka😞 známa mi však vravela , že jej pas vystavili za 10 dni a tiež dávala tu 30 dňovú lehotu .. tak som si povedala , že do troch týždňov hádam bude .. ale už začínam stresovat. Koľko vam to prosím trvalo , kým vam vydali pas ? Ďakujem

slunce3
5. jún 2018

To stihnu podla mna.

jantato
5. jún 2018

my sme davali 15.5 a dnes dosla sms ze si mozeme pas vyzdvihnut... myslim ze ti dojde dovtedy...

slunce3
5. jún 2018

Zalezi kolko toho maju ja som davala sebe niekedy v zime a o 4dni som mala vsetko,pas,op,vp... mladej som robila v lete a necele 2t. .. presne to nikto nepovie ak tam nemas znamost. Ale podla mna to stihnu a tento t. Ti pride sms

januska191
5. jún 2018

35 dni to trvalo.. presne pred rokom jun 😐

slunce3
5. jún 2018

@januska191 ty si ta vynimka 😂😅? No stava sa jasne.

jantato
5. jún 2018

niekto tu raz spominal ze volal do BA a povedali ci uz je... keby mne nedojde napr.teraz do stvrtku,tak by som tam piatok volala a zistila si...

pininka
5. jún 2018

V lete je to bezne aj 30 dni. My sme presne minuleho roku davali v maji a dostali sme az koncom juna

belllinka
5. jún 2018

@somavi teraz je sezona, preco str nedali zrychlene vybavenie do 3 dni? To mate tie nervy teraz stresovat, ci to stihnu?

somavi
autor
5. jún 2018

@belllinka pýtala som sa na iné .

nikadomi
5. jún 2018

My sme si dávali 11.5. a 29.5. boli hotové. Držím palce, stihnú to 😉

ukulela
5. jún 2018

@somavi no ak sa da informovat, skus. ale ak ti nezarucia, ze pasy budu a chces dovolenku, nezostane ti ine, ako zaplatit za zrychlene. pripr sa informuj, ci to mozes doplatit este k tymto pasom ...

belllinka
5. jún 2018

@somavi a co ti pomoze ak ti x ludi napise, kedy mali pasy? 😂 Alebo ked ti janka z hornej dolnej napise, ze ho mala za 15 dni, tak budes kludnejsia?

miriam11
5. jún 2018

@somavi Je mi luto, ale je to individualne. Najlepsie bude, ked sa co najskor informujes na oddeleni, kde si si dala pas vystavit. Pripadne zisti, ci sa da doplatit poplatok za zrychlenie. Vela stastia

loginexistuje
5. jún 2018

Je to indi vindi zavisi aj od lokality ja by som volala do ba na sibirsku tusim ale asi ti je aj tak dalekp osobne ist

lenqua_12325
5. jún 2018

Ja som platila za pád bežnú sumu nie skôr, potom ale termín vychádzal akurát v deň dovolenky a SMSka prišla našťastie o dva dni skôr že je hotový, to bol september. Dcérke sme platili do 10 dní a prišiel ozaj až za 10 dni.

lenqua_12325
5. jún 2018

Doplatiť prednostne vybavenie sa dodatočne nedá len vystaviť ďalší pás a zaplatiť znova a prednostné dodanie.

somavi
autor
5. jún 2018

@belllinka pozri , vôbec sa mi s tebou nechce naťahovať . Len som chcela vedieť , ci je teda reálna šanca , či pasy prídu . A ci mi to pomôže alebo nie, alebo prečo sme si nepriplatili a pod..to nie je predmetom diskusie. Ak nemáš čím prispieť - čo sa týka mojej otázky , tak sa na to prosím vyprdni.

somavi
autor
5. jún 2018

@lenqua_12325 ďakujem , asi nakoniec nám ani nič iné neostane , obávam sa.

somavi
autor
5. jún 2018

Ďakujem pekne za odpovede zienky . Keď budem volať , asi do BA že ? Nie tam , kde som si dala vystaviť pas.

belllinka
5. jún 2018

@somavi ok, ale este dodam, ze bud kludna, my sme mali pas na 13-ty den, takze pohoda 🙂

somavi
autor
5. jún 2018

@nikadomi ďakujem , tieto odpovede mi dávajú nádej 😃 aj keď samozrejme to nemusi byt nás prípad .

brisilda
5. jún 2018

teraz sme davali robit detom pas a tiez mi prisla sms cca po 10 dnoch , no my sme davali robit v predstihu

somavi
autor
5. jún 2018

@loginexistuje ďakujem , píše mi , že žiadosť je zaevidovaná . To znamená , že môžem čakať ešte dlho 😞🙈

titla
6. jún 2018

Ja som si dávala robiť 9.5. a 29.5. som si poň mohla ísť.

dzupi898
6. jún 2018

nerob stresy, ja si myslím, že ho v pohode do dovolenky stihnú spraviť

jana_eyre
6. jún 2018

my sme boli v aprili dat odfotit deti a do 3tyxdnov boli hotove.. byvame v okoli BA..

zdenkatv3
6. jún 2018

Nemusis stresovat, to by mali stihnut pokial nemaju toho vela. No je tiez pravda, ze maju 30 dnovu lehotu zo zakona ale aj my sme ich minuly rok mali do 14 dni vybavene

lenqua_12325
6. jún 2018

Treba si uvedomiť že teraz toho majú určité veľa, ľudia sa chystajú na dovolenky.

riela
7. jún 2018

my sme boli 16.5. - hotové boli 5.6.