Ako trávite čas cez Veľkú noc?

4. mar 2023

Dobre ranko. Zienky, ktore nenavidite velku noc (oblievacky, bicovacky). Ako travite cas cez velku noc? Chcem sa tomuto vyhnut, tak rozmyslam, kde by sme mohli ist aj s chlapom. Na jeden den, pripadne vylet. Nejake tipy? 🙂

jasminet
4. mar 2023

Wellness na predĺžený víkend...už roky rokúce

bluemoon24
4. mar 2023

My jsme loni byli na wellness v Zakopanem. Letos se chystame zase.

zefyra
4. mar 2023

My chodíme každý rok do Vincoveho lesa, je tam stretnutie karavanistov, no dá sa tam byt aj v chatkách, pripadne v stanoch.

stanulienkat
4. mar 2023

Wellnes, termaly na Sk, Cz, Hu...

autor
4. mar 2023

Len podotknem, ze v case velkej noci budem vo 8mesiaci tehotenstva. Myslite, ze welness bude bezpecny?

queen_mary
4. mar 2023

Ja som 8. Mesiac a boli sme teraz vo viedni. Muzea, prechadzky, nejaky nakup.. 🙂 na velku noc by nohlo byt uz aj pekne teplo

dskjhfdlkdjhl
4. mar 2023

Minuly rok sme boli na predlzenom vikende v Jesenikoch a stihli sme poslednu lyzovacku, teraz este plany nemame, ale zrejme sa hned rano vyberieme na nejaku turu, alebo pojdeme znovu na nejaky predlzeny vikend do hor.

petamich
4. mar 2023

tak na osobne by som v 8. mesiaci nikam dalej ako 20 min. od domu nesla, chcela som rodit vo vybranej porodnici s dohodnutym porodnikom ale tak to uz je na tebe a ty vies na co sa citis 🙂 bola som na wellness s manzelom, ked som bola v 7. mesiaci, to bol nas posledny pred porodom - do sauny nemozes, do virivky nemozes, tak som si citala casopis na lehatku a sli sme kusok "turistikovat" aj ked to urazam to slovo, lebo teda ja som bola dost vorvan

my na Velku noc zostavame napr. doma a robime si vylety po meste, kedze pol Bratislavy je fuc, tento rok snad pojdeme svokre, s malym si tam vzdy oddychneme (teda viac ja ako maly)

panelacikova
4. mar 2023

nerozumiem. aj s chlapom? čiže aj on je proti tým veľkonočným hlúpostiam? ak áno a si v 8.mesiaci, neriskuj... ostaň doma. veď od vlastného chlapa ti predsa nič nehrozí, nie? dajte prechádzku po blízkom okolí, dobrý obed a vyriešené

zmrzlinka2021
4. mar 2023

My vacsinou - doobeda kostol a poobede nejaky vylet.

Ale tak ja nie som teraz tehotna.

tiezjedna
4. mar 2023

jazdíme do Rakúska na lyžovačku

onedaynick
4. mar 2023

@tiezjedna kam konkretne?

jamimo
4. mar 2023

mňa zaujala veta, chcem sa tomu vyhnúť. Nemusíš sa ničomu vyhýbať, môžeš byť v kľude doma a? bežný deň ako každý iný.... to budeš do konca života odchádzať z domu? Je len na tebe ako sa zariadiš. Ja osobne by som nikam nešla, cez sviatky je viac-menej masovka a to nieje typ oddychu ktorý ja potrebujem. Tak ako písali vyššie, doma, pohodový deň, prechádzka.

vroni
4. mar 2023

Urob si wellnes doma. Vypnite telefón aj zvoncek, dajte si veceru pri sviečkach alebo raňajky v posteli a užívajte si chvíle vo dvojici. Tak rýchlo si ich nezopakujete, keď sa škvrna narodí. Oddýchneš si, neriskujes, ze začneš rodiť kdesi "na konci sveta" (koniec sveta môže byť aj vo vedľajšom meste) a ešte to aj ušetrí peniaze (možno to vôbec nepotrebujete, ale je to tiež pozitívny argument 😉)

tiezjedna
4. mar 2023

@onedaynick ale tento rok plánujeme lyžovačku vymeniť za more 🙂

bajka16
4. mar 2023

My sa chystáme do Bojnic a keďže tam mám aj krstnu mamu tak ostaneme u nej 👌

januska12323
4. mar 2023

Ak sa chceš vyhnúť návštevam stačí im to oznámiť. Na to nemusíš utekať z domu, keď náhodou prídu a nepochopia tak neotvor dvere.

zorkahorka
4. mar 2023

Lyžujete? Bicyklujete? Chodte niekde do prírody bluzko domova. Ty si sadni, vyliz nohy a kavickuj.myz nech s detmi zatiaľ sportuje

j93375
4. mar 2023

.

oliverceky
4. mar 2023

@tiezjedna kam k moru?

tiezjedna
4. mar 2023

@oliverceky na Maurícius👍

pielka
6. mar 2023

Väčšinou chodíme niekam na turistiku alebo na chatu, proste využívame to voľno aby sme boli spolu a robili niečo, čo máme radi. Nemám rada veľkú noc ako takú, mám rada, že k nám prídu ľudia, že sa stretneme, porozprávame, ale oblievačky to nie je moja šálka kávy.