Apartmánová vila v Lignane alebo Bibione pre 2 rodiny s deťmi

janula17
9. feb 2015

Ahojte, v snahe uniknut zimnej depke sme zacali planovat letnu dovolenku este s jednou rodinkou s mensimi detmi. Hladam referencie na konkretne apartmanove domy, kde ste boli spokojni, blizko k plazi ale zaroven v pesej vzdialenosti k centru diania - deti uz su bez kocikov, ale nohy este kratke 🙂 Malo by to mat zahradku alebo spolocnu terasu, kde mozeme vecer spolocne posediet ked uz deti budu spat... Dakujem za vsetky prispevky 🙂

vroni
22. júl 2015

@petrisia1, v bibione su trhy v utorok doobeda pred lunaparkom. Tiez take "polske", zelenina, maso, ryby, handry, vsechochut.....

metlonka
23. júl 2015

@petrisia1 nie...v Lignane 😉

jasminet
17. feb 2016

baby a ta zoo v lignane, stoji to za nieco? ideme do bibione, tak by som chcela ist na jeden den do aquasplash s detmi (4r+7r+9m)... da sa tam cely den prezit? daju sa slnecniky pozicat? najmensej niekde strava ohriat? v bibione je okrem lunaparku nieco pre deti? budeme byvat na konci bibione, tesne pred zaciatkom pineda. dakujem za rady a postrehy 😉

susminka
17. feb 2016

A cez aku cestovku ste sli? Sami ste si zajednavali pobyt, alebo cez taliansku, alebo ste to riesili s SK cestovkou? Dakujem

sorciera24
17. feb 2016

@susminka prvykrat sme sli cez slovensku cestovku...ako dalo sa, fajn, ale neskutocne ceny si tu nahadzuju.....potom sme uz boli len cez talinske agentury......rychle a seriozne ejdnanie a tie site apartmany o 150-200E lacnejsie 😉 ....ak teda nepotrebujes sprievodcu......inak odporucam dobry vyber ubytiek na ww.lignano.it

susminka
17. feb 2016

dakujem pekne, si zlata
@sorciera24

cumelila
13. júl 2016

Maminy prosím Vás ktoré ste boli v Lignane koncom augusta aké býva počasie? ďakujem

isiska
13. júl 2016

Všelijaké. Pred dvoma alebo troma rokmi nám tri dni pršalo, ale to myslím, že to bolo celé také upšané leto. Minuly rok tiež tak nejak sme chytili jediný "upršaný" týždeň za celé leto, ale neboli sme na úplne konci augusta. Švagor bol a mal teplo. Takže asi tak. Lignano je podľa mňa s počasím ako u nás. V zásade je teplo, ale keď príde búrka, alebo je chladné leto tak aj tam je chladnejšie. Nie je to ako Grecko, alebo Egypt, že nezapší a nezapší 🙂

janula17
autor
15. júl 2016

Ahojte, tak tento rok sa chystame znova do Talianska  deti uz podrastli a budeme mat aj 14rocneho pubertiaka, tak som rozmyslala ako by sme to vymysleli, tak reku pojdeme do kempu. Kupili sme velky stan, spacaky mame, tak nalozime kufor do skodovky nasej a pojdeme za dobrodrzuzstvom 🙂 V Bibione je viacero kempov, neboli ste niekto? Minule sme pozerali jeden skoro uplne v centre a velmi luxusny podla bazenov, tak pojdeme vyskusat. Aj ked je to este drahsie ako ist do apartmanu ! co je teda sila, ale tak hadam si deti uziju a my tiez

januska11
16. júl 2016

@janula17 my sme boli min. rok v chorvátsku a odtiaľ sme išli na 3 dní do talianska-chceli sme vidieť benátky. Ubytovali sme sa v kempe v cavalino trepoti. Kempov je tam strašne veľa na každom rohu. Musíš rátať od 50€ na noc za 4 osoby + stan cez sezónu. Ale malo to svoje čaro, mali sme kemp hneď pri pláži, večer sme sa prechádzali po pláži a užívali si západ slnka, v kempe sme mali aj animacie pre deti a moje deti sa tomu vytesovali a cez rok najviac spomínala práve na stanovanie, to sa jej vv páčilo najviac...

janula17
autor
18. júl 2016

@januska11 a nepamatas si v ktorom kempe konkretne ste boli? Ja som ich pozerala aj v tom Cavalino, je ich tam viacero peknych, ale ako pozeram tak su tam len same kempy jedno za druhym. Nechyba tam nejake mestecko, centrum, alebo promenada aspon?