Boli ste na dovolenku v Chorvátsku s deťmi?

helenal
24. jan 2012

Mám 11 mesačného syna, a plánujeme dovolenku do Chorvátska, ale neviem že ktoru destináciu máme vybrať.

meiwe
29. jan 2012

my sme boli minuli rok v drveniku, 😎 a na hvare,a predminuli rok v pirovacu
maly ma tazke postihnutie, takze kvazi s babetkom, zhrnutie Pirovac- male mestecko s peknymi mini plazami,cistym morom da sa ist na vylety, my sme boli kazdu chvilu v inom meste na plazi 😝 , drvenik super ideme aj tento rok ak vyjdu peniazky k znamym, 6 malych plazi, vela babetiek okolo 😅 nehlucne, tiche,more ciste, max je tam kompa a mozes ist na ostrovi kuk- korcula, hvar, .....hvar;krasny ostrov ale nie autom po tych kaskadach sa neda ist, strach na kazdom metri, 😖 ale zas stary grad nadherny, 😀 , hvar ako mesto krasne, a este neviem ako sa to uz vola je tam krasne,,, spytam sa muza a dam vediet 😝

zuzana84
29. jan 2012

Ahoj, my sme boli minuly rok v Chorvatsku aj s nasou dcerkou, mala 11 mesiacov a 3 tyzdne. Cestovali sme v noci, takze celu cestu pekne prespinkala. Dovolenka bola super, boli sme na velmi kludnom mieste, vela sme sa prechadzali, plaz sme mali jemne strkovu ale vo vode bol piesok, a velmi mala vodicka, bola to taka zatoka, cca 15 metrov bola len po kolena max. Voda sa tam pekne prehrievala, takze ani nebola ladova. Miesto, kde sme boli sa volalo Zaton, a chystame sa tam aj tento rok. V podstate tam boli len same rodinky s detmi, pretoze tam bol klud a mala vodicka. Tiez som mala velke obavy, ako to cele dcerka zvladne, no dopadlo to nad moje ocakavania. Drzim palce pri vybere... 😉

zagi
4. feb 2013

ahoj, my pozname Solaris, su tam aj plaze pre malinkate deticky, super promenady po rezorte pre kociky, ubytovat sa da v hoteloch , apartmanoch aj mobilnych domoch. ak chces kontakty, napis mi na mail zagorova@windowslive.com

tomiholjubavi
4. feb 2013

Ja som nasla milovaneho mm na Pagu, konkretne Pažana. Byvam tu uz od mája min. roku a je tu krasne 🙂 je tu vela sukromnych plazi s postupnym vchadzanim do mora, takze deti sa clupkaju pri brehu, kde je aj voda teplejsia 🙂 mam to tu rada a vrelo odporučam 🙂

sviezost
4. feb 2013

My sme boli mali mal 3roky a mensi mal 4mesiace bli sme zadare cestovali sme cez den a v pohode deticky si pospali .ale zavysi to od deti niekto radsej cestuje vecer ked deticky nevydrzia sediet ,ale uz by som nesla k moru moj 3syn nechcel ist do mora ze je studena voda tak si to moc neuzil toto leto sa chystame len na slovensko kde su bazeny aby si uzil vodu 😉

jarmila1977
4. feb 2013

ahoj.my sme boli pred vlani na ostrove krk,hotel CORINTHIA.super,krasne,vrelo odporucam.

nana
4. feb 2013

my sme boli v Chorvátsku keď mal malý 16 mesiacov, všetko bolo super, ak sa podarí pôjdeme aj toho roku s malinkou, mala by mať cca 6 mesiacov.

zuzkat1
4. feb 2013

My sme boli v baske vode. Je to 10km od mesta makarska. Autom 11-12hodin. Uzasne okolie. A super plaz aj voda.sice kamienkova plaz ale maldj nevadilo.

katajka77
7. feb 2013

Ahoj, máme 2 deti, ktoré majú celiakiu. Nevedeli sme, kam môžme ísť na dovolenku, aby sme sa nemuseli starať o stravu. Ale našli sme skvelú cestovku, ktorá sa volá EUROPROJEKT - Detské zdravie. Boli sme s nimi v Podgore na Makarskej riviére a bolo to úžasné. Okrem toho, že sme tam mali plnú penziu, v rámci ktorej mali deti ešte aj olovrant, tak tam mali animátorov, ktorí sa s nimi hrali a vymýšľali rôzne hry a súťaže 😀 . Celý čas tam bola detská lekárka, ktorá všetkým deťom urobila vstupnú prehliadku a po celý pobyt nám bola k dispozícii. Proste super. Na lepšej dovolenke som nikdy nebola. More bolo super, pláž bola síce kamienková, ale deti sa na nej tak vyhrali, až som tomu sama nechápala. Tak som si oddýchla, ako už dávno nie. Žiadna starosť o stravu, o program, všetko sme mali zabezpečené. Samozrejme, že sme cestovali v noci, aby deti spali, s manželom sme sa striedali za volantom. Už sa teším na toto leto, ideme s nimi opäť na dovolenku. Koho by to zaujalo, tak tu je webová adresa: www.detskezdravie.sk

nataliasarron
20. jún 2013

Ahojte kočky ... nam sa podarilo v jednej sutazi vyhrat ubytovanie v chorvatsku na 7 noci, na ostrove Vir. ubytko je pre 2 dospele osoby a dieta na pristelke. My vsak mame uz dovolenku rezervovanu a tak by sme chceli aby to niekto vyuzil. Ak by ste mali zaujem viac info a foto poslem do IP ... na cene sa dohodneme 😉 Urcite budete spokojne 😵 😵

alenanr
14. mar 2014

s malym miminom som uplne v pohode sla na Kvarner, alebo severna dalmacia.
mas to cely cas po dialnici, vyrazili sme o 5 rano a o 14.30 sme uz boli na izbe. su tam aj strkove, ale velmi jemne prijemne kamienky aj pieskove najdes v okoli vodic, sveti filip i jakov, biograd na moru...
http://www.edovolenky.sk/Vyhladavanie/Chorvatsk...
🙂

oli_
4. jún 2014
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.
ingeborgnicol
19. jún 2015

katajka77 ahoj, aj my sa chystame o tyzden s nimi na dovolenku, prvy krat. co by si nam poradila prosim? kde boli nedostatky, co by sme si mali pribalit, popripade na co sa nachystat? Dakujem vopred. Mam na mysli samozrejme detskezdravie 🙂 je este niekto kto bol s nimi na dovolenke? dakujem vopred za odpovede.

monikasaurus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz