Chorvátsko - Pag

stankapopka
31. júl 2015

boli ste niekto toto leto v chorvátsku v časti PAG ??? ako bolo? je to vhodné aj pre deti?

womankc
31. júl 2015

@stankapopka kontaktuj tomiholjubavi , ona tam žije a venuje sa aj turizmu , isto ti poradí

martina833
31. júl 2015

Mesto Pag, alebo vseobecne ostrov Pag?

ivanakir
31. júl 2015

Pred tyzdnom som sa vratila z ostrova pag-camping simuni. Uplne super pre deti. Ale je aj mesto pag na ostrove pag.... kludne pis, ak chces vediet viac

tani03
31. júl 2015

@ivanakir ahoj, ako je to s cenami v campe Simuni, ja som rozmyslala ze by sme tam isli.

kaja73
31. júl 2015

pag je super....ale zas nemusi kazdemu sadnut..pre nas sa stal ostrovom cislo jeden...uz 11 rokov tam chodime...nejskor to bolo mesto Pag a terza uz 4 rok dedinka Potocnica..pozri moj album..mam tam par foto..

ivanakir
31. júl 2015

@tani03 my sme boli v domceku u kamarata, ktory ho vlastni...ale oproti bola rodinka z BA a ti vraveli,ze noc za nejakych 160 e...inak restiky, pizzeria,bufety a obchod uplne v pohode. Ceny skoro ako u nas....

lete
31. júl 2015

Hotel Luna na Pagu je uzasny. Podla mna je ostrov miesto kt nesklame.

hopeja
31. júl 2015

Tak my sme boli minuly rok na Pagu priamo v mestecku Pag a nepacilo sa nam, nam to tam vobec nesadlo.

nina638
6. nov 2015

na Pagu je pekne, je tam veľa rodín s ďeťmi, jedná lokalita ktorá nie je vhodná asi pre rodinky je pláž kde sú festivaly a kluby a ešte jedna kúsok od nej, tam hrá neustále hudba a je tam veľa mladých čo tam prišlo za zábavou... inak prostredie pekné ani to nie je ďaleko

veselamirka2
6. nov 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

na pagu je krasne 🙂

iiivka3
24. nov 2015

@nina638 Ahoj, tá pláž kde hrá hudba je Zrće, naozaj nič pre rodinky s deťmi, inak je tam pekne, podľa môjho vkusu na týždeň inak je to mesačná krajina... a ako píšeš je to celkom blízko 🙂