Clubhotel Nezábudka, Tatranská Štrba - referencie

tlucka
6. jan 2014

Chcela by som vedieť Vaše referencie na spomínaný hotel, nakoľko som si zakúpila pobyt cez zľavový portál, zarezervovala termín pobytu a až následne čítala nie práve lichotivé referencie od nespokojných návštevníkov. 😒

tlucka
autor
6. jan 2014

Nejako mi zblbol net a nedopísala som vetu... Chcela som dopísať reprezentantov UK a ich "užívanie" si vo wellnes. MM bol nervózny jak pes 😀 😀 😀

lucia814
6. jan 2014

necitala som vsetky prispevky ale my sme boli velmi sklamani. Najprv nam zle rezervovali pobyt namiesto dvoch zrubov jeden a namiesto od pondelka od nedele (aj to sme sa dozvedeli nahodou, ked chcel svagor rezervovat postielku), ked sme tam prisli nemali sme prichystane zruby, namiesto o druhej sme sa do nich dostali az o pol piatej. Wellnes sa nam tiez nepacil - v bazene bola az prislis studena voda, neviem kolko mala stupnov ale moj syn v plavarni v poho vydrzi celu hodinu a tam chcel von po 10 minutach, a prislo mi tto tam dost nebezpecne, maju tam taku tu podlahu co sa take kocky do seba zacvakavaju a ked som na jednu stupila tak sa na druhej strane zdvihla. . . saunu maju miesanu aj do virivky sa musi bez plaviek co nie kazdemu vyhovuje. Na zlavovom portali bola pisana aj masaz ale tu nam neposkytli (a este omnoho viac). Ale na druhej strane co sa tyka stravy a napojov (mali sme all inclusive) tak to bolo az nad ocakavania aj zruby boli vo vnutri velmi pekne, len tiez ten pristup tam v zime bol dost nebezpecny, pristup tam bol cez take drevene podium a skrz sneh nebolo vidiet kde je zaciatok a kde koniec, malu som tam na chvilu postavila a uz aj si tam nozku zvrtla (a kazdky kto tam prisiel tam stupil vedla) u nas bol este ten problem ze malej sa vobec ale vobec nepacil sneh tak aj to nam urcite uberalo pozitivnu energiu 😀

majkali
7. jan 2014

@tlucka My měli apartmán zdarma, dali nám ho protože ho zrovna v akci měli na zapakatel.cz zdarma. Kdybyste chtěla fotky, jak ten apartmán vypadá, pošlete mi emailovou adresu, fotky z dovolené mám. Je to hned u hotelu, úplně nový bytový dům, v podstatě plně vybavený byt s kuchyňkou, televizí, balkonem, koupelnou. Vše moderní, ještě vonělo novotou.

majkali
7. jan 2014

@tlučka Ještě mě napadlo, my měli v ceně i večeři v kolibě, tak tu jsme na radu kamarádů odmítli! Musí se tam platit nápoje k jídlu jim přinesli suché kuře, to normálně u večeře bylo jídlo lepší i s pitím zdarma. Masáž jsme měli normálně objednanou, ale nešli jsme, já byla nemocná a manželovi se nechtělo.

tajomna21
7. jan 2014

@tlucka my tam tiez ideme zaciatkom aprila ... tiez sme zakupili cez zlavovy portal .... ale napr. co sa tykalo rezervacie termiinu boli velmi ustretovi a prijemni (menila som aj termin) .... no uvidime ...

bzuco
7. jan 2014

boli sme tam pred rokom s MM na víkendovom pobyte
strava super, personál tiež....len tie izby....nič moc.....ako ja nie som náročná, ale toto ma fakt nemilo prekvapilo....ked si už nedajú záležať, aby aspoň postelné prádlo bolo ok, tak neviem....plachta deravá, uteráky flakaté - ešteže sme mali svoje....toto mi naozaj vadilo 😒

@tlucka

magdus999
7. jan 2014

@tlucka ahoj, my sme tam boli na jar s mužom a boli sme spokojní. Majú tam síce dosť chaos, ale dalo. Dokonca sme prišla na ubytko dosť neskoro, okolo 20 a evidentne našu izbu dali iným, tak nás ubytovali bez poplatku v zrube, čo bolo úplne super. Strava - v pohode, normálne slovenské jedlá, nemali sme žiadnu výhradu. Čo nás príjemne prekvapilo bol výber nápojov v rámci AI - čakali sme horšie, ale dalo sa, pili sme vodku s ríbezľovým džúsom 😀 určite čo je zlé, je personálne obsadenie hotela, proste tam šetria na ľuďoch. Keď sme tam boli, bolo plno a ten čo mal na starosti bar, mal sa starosti aj recepciu, nemal šancu to stíhať. Tak sme si radšj objednali po dva drinky a bol pokoj. Treba byť trpezliví, ale nie je to žiadna katastrofa 😀 dokonca sme opäť kúpili kupón a ideme s kamošmi o dva týždne. Želám pekný pobyt

petka73
7. jan 2014

My sme boli minulý rok v januári a boli sme vcelku spokojní. Je pravda, že v komunikácia s personálom na recepcii hrôza, v cene sme mali aj masáž a keby sa neozvem, tak ju ani nemám,a mala som šťastie, že tam bol majiteľ, ten bom veľmi milý, tak som to vybavovala s ním. Strava bola super, bohaté švédske stoly na raňajky i večeru, veľké porcie na obed. Jedine mínus je malá jedáleň, čiže niekedy trebalo počkať, kým sa uvoľní stôl. Bývali sme v apartmánoch, mimo hlavnej budovy, tie boli veľké, krásne a vkusne zariadené. Kupovali sme tiež zľavový portál, mali sme all inclusive, jeden večer tam mali dosť hlučnú akciu, tak sme ich poprosili, či nám nedajú nejaké nápoje na izbu, nakoľko sme mali malinké detičky, úplne v pohode dali dve veľké fľaše nealka, jednu alko. Wellness celkom ujde, bazén je dosť maličký.

tlucka
autor
8. jan 2014

@lucia814, @majkali, @bzuco, @magdus999, @petka73
Kočky ďakujem Vám všetkým za recenzie. No dúfam, že to tam nejako prežijeme 😀 A možno budem milo prekvapená 🙂 🙂

tlucka
autor
8. jan 2014

@tajomna21 Ahoj, budem rada, keď mi potom napíšeš, ako bolo 😉 Ďakujem

sendyhubka
26. jan 2014

Nie sme naročné, nepotrebujeme luxus, ale čistota a hygiena je, hlavne na miestach kde sa strieda vela ludi, podla nas prvorada. Tento pobyt bola pre nás hrôza. Špina, upratovačky pravdepodobne nemajú, neochota, drzí, arogantní personál, počnúc pánom riaditeľom. Saunový svet = ľadové kráľovstvo bez plachiet. Skrinky v satni neuzamykateľne, sprchy nefunguju... Uteráky na izbe žiadne, po niekoľkonásobnej urgencii doniesli dva pre troch ľudí, zatuchnuté a flakaté. Na izbe plieseň na stenách. Prístelku sme nemali prichystanú. Na recepcii sa nedá platiť kartou a bločky z registračnej pokladnice sa nevydávajú. Jedlo nula bodov, veľmi slabý výber a zazerajúci kuchár. Nápoje, bola len voda so sirupom, čajové sáčky bez obalu a neoznačené. Solničky špinavé, šálky poobíjane, príbor nepostačujúci na kapacitu hosti. Procedúry, ktoré sme mali v kupóne sme nemali šancu využiť, pracovník, ktorý to mal na starosti bol neochotný a vykrikoval, že on je tam len na dohodu, nestíha a máme mu dať pokoj. Večeru v kolibe jednoducho zrušili bez vysvetlenia. A ešte dosť toho negatívneho bolo... Odchádzali sme skôr ako sme mali, sklamaní ... s odporúčaním, že keď sa nám nepáči máme sa ísť súdiť. Proste moj názor - NEODPORÚČAM

sendyhubka
26. jan 2014

@davita My sme to riesit boli, ale nas mrzko odbijali, nakoniec sme aj odisli skor a nepochodila som ani na portaloch. Preto sa potom kazdy na to vykasle, lebo nas tam bolo vela a nahlas som to isla povedat len ja a vyrutili sa namna s krikom, aroganciou a klamstvom. Neskor som sa dozvedela, ze sme neboli jedini, co sme odisli skor a ako citam tak po nas sa stazuju presne na to iste. Cize nejde o to, ze luxus, ale o to, ze zakladne hygienicke pravidla tam nemaju ziadne.

rolak
26. jan 2014

tak ja som dúfala,že sa to za rok zlepšilo,ale zjavne žiaden pokrok, pred rokom sme darovali svokre all inclusive pobyt v Nezábudke, ubytko v apartmánoch super, strava super, personál nula bodov, otras. a ako čítam, tak je to dodnes....

magdus999
26. jan 2014

@tlucka tak sme sa odtiaľ v piatok vrátili prežili sme 🙂 vo wellnese sme neboli, keďže som čerstvo tehotná 🙂 jedlo - normálka, všetci 4 sme sa najedli, ani jeden sa nesťažoval. Áno, majú tam obité hrnčeky, ale nad tým som sa nechcela rozčulovať. Uteráky sme na izbe mali, či smrdeli, to neviem, zobrala som si svoje 🙂 ale inak bolo na izbe čisto, aj nám upratali po prvej noci, čo som nečakala. V bare veľmi príjemná pani, ktorá nás výborne obsluhovala, 🙂 v rámci all inclusive si všetci vybrali. Požičali nám rôzne stolové hry, super sme sa zabavili, najedli a o to nám šlo 🙂

sendyhubka
27. jan 2014

Prave mi prisla odpoved z kontrolneho organu, na Nezábudke nezistili žiadne závady. Hm, to je úroveň. Takze tak, nepochodite, nemate znamosti, peniaze, tak len lamparen a nechat sa osklbavat. A pritom som im poslala aj fotky z tych izieb, plesne a spinu.
Poviem vam som riadne nahnevana, ze niekto nemusi dodrziavat nic a prepecie sa mu to a mala zivnostnicka, ktora si zaraba sama na seba, nikoho neokrada a neklame dostane pokutu aj za to, ze nema cedulku na dverach. No nemam slov. ☹

lenkaajko
4. feb 2014

@majkali moj mail je lenkabalintova99@gmail.com poprosim o fotografie apartmanu mama tam ide a tak chcem aby vedela co ju caka.... dakujem

nelaja
10. feb 2014

Bola som v Nezabudke pred 4 rokmi, keby som nebola tehotna, unavena, nebolo 9. hodin vecer a vonku dažd, nezostanem tam ani 5 minut a idem hladat inde. V tom case este apartmany neboli postavene. V izbe, resp. kupelni - strasny zapach z kanalizacie, stary nabytok,stare vybavenie kupelne, roztrhane uteraky. Na kluckach v izbe nalepene stare hnusne kusky koberca (moji rodicia mali ten vzor pred 40 rokmi, kupili hned po svadbe 😝), ktore mali zabranit tomu, aby sa neobila stena pri naraze klucky, hnusilo sa mi to aj chytit, ked som zatvarala dvere. Strava v tom case - spinave pribory - ked som sa vratila k stolu (bola som si nabrat salat), tak som mala na stole posadenu macku a veselo si vyjedala z mojho taniera. Macky sa tam bezne producirovali po recepcii. Musela som vojst az do kuchyne, aby ju niekto vyhnal z restiky von. Otvorila som na ranajky nadobu s prazenicou a spod pokrievky vyletela paradna mucha. Welness - zima,zima,zima - ja tehotna - takze som len robila sprievod muzovi - lezala som na akoze vyhrievanom lezadle a bola mi tam zima, musela som sa zakryt uterakom. Muz sa dlho nevracal zo sauny, tak som sla pozriet, ci tam neodpadol - ludia on stal v saune pri peci - ze mu je tam zima na nohy , v saune ktora ma mat 100 stupnov (tusim sa volala pekelna). Naozaj nezabudnutelne tri dni, este ze bolo pekne pocasie, tak sme tam travili minimum casu. Na tento pobyt o v zmysle nazvu hotela nikdy NEZABUDNEM 😝 .

rodinnevikendy2
11. feb 2014

Nezabudka, velmi zle, ubytovanie zle, strava zla a bazen ladovy...
Neboli sme vôbec spokojni !!!

Fotky maju nadherne, a vela predavaju cez zlavy, ale fotky klamu

zuzica219
11. feb 2014

ahoj ja som tam bola asi pred 2 rokmi na školení celý víkend a teda nebola to žiadna sláva, ale vo wellnesse mali príjemnú vônu...to je asi tak všetko ešte ranajky boli formou bufetu takže sa dalo vybrať ale okolie je tam nádherné...

m37
11. feb 2014

Nezábudka, na tú nikdy nezabudnem, asi preto sa tak volá..🙂 katastrofa! ubytovanie v nových apartmánoch, je ok, až na nenormálne smradľavé uteráky, do ktorých sa nedá utrieť ani topánka, nieto človek...strava, hrôza, jedáleň, malá, smradľavá, kapacitne nestačí na počet ubytovaných hostí, neponúkajú radšej ani nápoje k jedlám, len sa napiť a ísť...vo wellnes som nebola, bol manžel, vraj sa zabudli niekde v 80 tych rokoch...tiež sme kúpili pobyt cez zľavový portál, iné informácie boli od portálu, iné od samotného hotela, kým sme sa dostali k nejakému termínu, prišla som takmer o nervy...telefon mi zdvihol zívajúci recepčný...no už ma ani všetko nenapadne, ale určite nikdy viac a nikdy zľavové portály ....

timci19
11. feb 2014

My sme tiez neboli spokojny mali sme zajednany apartman dali nas do tych drevenic sice krastnych ale s malym dietatom neprakticky potrebovala som chladnicku a tak a oni mi povedali mi aby som to dala von oknom je zima a to ze nam zmenili ubytko povedali az na mieste tak aj kvoli strave sme museli ist cez zimu stale malu naobkiekat. Voda v bazene ladova

kofoluska
11. feb 2014

@tlucka Mozno to uz nie je aktualne, ale boli sme tam, tak napisem 🙂. Strava vyborna, nemozem sa stazovat. Mali sme polpenziu - ranajky aj vecere fakt super. Ale tym to konci. Bohuzial. Hotel je sice pekny, recepcia je ukazkova, kazdy vecer sme tam sedeli na pivku a hrali s manzelom karty a hriali sa pred krbom.
Personal na zabitie, okrem jedneho stareho casnika - stara skola, tak sa spraval slusne a uctivo. Izba bola malicka, ze sme sa tam nemali pomaly kde pohnut. V umyvadle v kupelni vlasy. Ja som poriadkumilovna osoba, nie puntickar, ale mam rada cisto. A v umyvadle nemam vlasy ani doma! V izbe v rohu plesen.
V ramci pobytu sme mali aj wellness. Ok, ked uz je to v ramci pobytu, preco nie. Procedury navrhli a my sme si vybrali -aj cas a den. Mam staru zlomeninu chrbtice - nikto sa ma pri vybere procedur nepytal na mozne kontraindikacie (napriklad nemozem do privelmi horucej vody). V stredu som mala na osmu proceduru. Ako taky debil som 15 minut cakala v zupane v suterene pred wellnessom. Nikde nikoho. Prestalo ma to bavit, tak som sla na recepciu. Jaj, oni ma zabudli informovat, ze sa mi procedura prelozila. Akoze - kde sme?

tlucka
autor
11. feb 2014

@kofoluska ďakujem za info, každá recenzia pomôže. Len som sklamaná, že väčšina recenzií je zlá... My sa tam chystáme koncom apríla, takže som zvedavá, ako tam nakoniec bude. My tuším máme all inclusive, takže snáď sa aspoň dobre najeme, dáme si nejaké večerné alko a wellnesovať asi pôjdeme niekde inde. Len som sklamaná, že na zľavových portáloch je tento clubhotel medzi top ponukami. pričom referencie sú fakt zlé ☹

kofoluska
11. feb 2014

@tlucka My uz pobyty cez zlavove portale neriesime vobec. Vzdy to bola katastrofa, nech sme sli kamkolvek. Najhorsie to bolo v Liptovskom Jane, penzion Kristian. Sopa prerobena na penzion. Akoze napad fajn, ale boli sme tam v marci, kosa jak v ruskom filme a nam do izby paradne prefukovalo. Mala som tam so sebou nasho dochodcu Jonaska (laboratorny potkan), kvoli nemu som so sebou brala kopec diek. Nakoniec sme skoncili tak, ze tie deky sme napchali do dreva, kde najviac fukalo a potkan spal sice vo svojom prepravnom boxe, ale v mojej posteli, pretoze postel bola pri stene, ktora susedila s vedlajsou izbou a nefukalo tam tak. Aspon im obliecku na paplon prehryzol posledny den :D :D :D

tlucka
autor
11. feb 2014

@kofoluska My práveže dosť veľa takýchto pobytov kupujeme. A doteraz sme vyslovene zlý hotel, stravu, neposkytnuté služby nikdy nemali. Možno v jednom, dvoch prípadoch sa nám nepáčila lokalita (buď na tom mieste "skapal pes" alebo sa tam "vrany otáčali" 😀 😀 😀 )
V každom prípadne nikdy nekupujem tie najlacnejšie ponuky. A odteraz si budem pri každej ponuke čítať aj recenzie na predmetný hotel, penzión.

kofoluska
11. feb 2014

@tlucka Tak to mate viac stastia ako my. :D U nas to doteraz fakt bola vzdy katastrofa. : 😀 😀 😀 😀 A tiez sme nekupovali tie najlacnejsie pobyty. Uz som dokonca cistu katastrofu zazila aj v pneuservise, kam sme si na jesen kupili zlavovy kupon :D Asi mame zlu karmu alebo co :D

tlucka
autor
11. feb 2014

@kofoluska 😀 😀 My sme tých pobytov absolvovali už celkom dosť, lebo s mm sme také akčnejšie typy a nechce sa nám cez víkend sedieť doma. Ale relatívne sme boli vždy spokojný. Inak teraz ma napadlo, že nejako spokojná som nebola s pobytom v kúpeľoch Nimnica, cez leto tam otvorili nový Grand Balnea hotel. Izby nádherné, procedúry fajn, ale strava, resp. obsluhujúci personál nič moc. Chaos, nezvládanie veľkého počtu ľudí, chaos pri stolovaní...Jedlo klasika kúpeľná strava. Čakala som trochu viac. Takže tam už asi nepôjdeme.
Ja často kupujem aj masáže, predovšetkým thajské v jednom obľúbenom centre v Trnave. Objednávali sme aj predplatné nejakých časopisov, nejaký tovar, ale vždy to bolo celkom v pohode 🙂 🙂

kofoluska
12. feb 2014

@tlucka Jo tovar a masaze, dokonca aj jedlo ked sme takto brali bolo to OK (hlavne sushi). Sice aj pri jedle sme si u jedneho podniku povedali, ze nikdy viac, ale inde to bolo fajn. Len na tie pobyty nejak nemame stastie. 🙂 Tiez sme dost akcne povahy, idealna dovolenka bola pred par rokmi tyzden v *Alpach a potom sme pokracovali dalsim tyzdnom v Nizkych Tatrach. Tam nam uz sice nevyslo pocasie, ale Dumbier sme dali. 🙂))) Teraz cakame, az bude maly dost velky na to, aby sme to zvladali aj s nim. Prva zatazkavacka pride na velku noc - ideme do Prahy ku kamoske 🙂)))))

lusana
19. feb 2014

My sme boli v Nezábudke minulý rok v lete, boli sme ubytovaní v apartmánovom dome Lux, je to asi 10m od hlavnej budovy a boli úplne nové, aj zariadenie nové, každý deň nám chodili upratať izbu a mohli sme si dať vymeniť uteráky. Jedla bolo tiež velký výber, bohaté švédske stoly+ teplé jedlá /asi 5 druhov/ + sladké dezerty a ovocie. Je pravda, že jedáleň je dosť malá a niekdy sme chvílu čakali na recepcii, asi 5 minut. Boli sme aj na večeri v kolibe, kde sme si dali výborné bryndzové halušky, obrovská porcia / deti nemali šancu zjesť/
Je pravda, že v bazéne bola trocha chladnejšia voda, ale to nám nevadilo.
Jediné, čo sa nám nepáčilo, že do vírivky a sauny bolo zakázané ísť v plavkách, takže sme ani nevyužívali. Skrinky boli funkčné a nikde som nevidela špinu ani pleseň. Aj okolie hotela bolo upravené, pod apartmánovým domom sú garáže pre každý apartmán.
Pre nás výborná dovolenka za super cenu, kľudne by som sa vrátila. Pridávam foto apartmánu+výhľad z okna+zvieratká, tie sa páčili hlavne deťom.

tlucka
autor
20. feb 2014

Ďakujem za príspevok. Viaceré recenzie na ubytovanie v apartmáne bolo pozitívne. Len žiaľ my budeme ubytovaní v hotelovej izbe, a tam tie služby (hlavne upratovanie) neboli nejako pozitívne hodnotené 😒