Dobrý hotel v Dominikánskej republike

babatinkova
30. jan 2013

Prosim vie mi niekto poradit s dovolenku v Dominikanskej republike?chystame sa s priatelom,a chceme nejaky dobry a overeny hotel,aby sme neboli sklamani.Dakujem za vsetky rady ktore napisete 😉

katinam
30. jan 2013

my vzdy vyberame pomocou tripadvisor, ak vies po anglicky, skus http://www.tripadvisor.com/Hotels-g147288-Domin..., treba pozriet ponuku hotelov z cestovky a potom vybrat z nich podla recenzie na tripadvisor.

sisaka
31. jan 2013

odporucam siet hotelov Iberostar alebo Gran Bahia Principe, mam s nimi dobru skusenost i ked nie priamo z Dominikanskej. Ak sa chystate do DR odporucam Punta Cana oblast, nechodte hore na sever, zvlast ak chcete biely piesok a azurovo modre more. My sme boli v hoteli Blau Natura Park, krasne upravene prostredie, bufet ok, zazila som ale aj lepsie, bazen jednoduchy, dost maly so swim up bar, ubytovanie len ok, zisla by sa renovacia,plaz, more uzasne. Zalezi kolko mate penazi a aki ste narocni. Popozeraj ten tripadvisor, akurat niektore prispevky treba brat s rezervou, neuverila by si, co ludia dokazu ohundrat, takze treba precitat niekolko na vytvorenie si nazoru, zvycajne je to lepsie ako sa z prispevkov zda (alebo sme strasne nenarocni 🙂 ) Na co by som si davala pozor je ked viac prispevkov je o tom, ako im bolo zle z jedla, kym len ohundru to je ok, akonahle vsetci pisu o crevnych problemoch neriskujem.

monna1608
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nefertitka
4. feb 2013

@babatinkova my sme boli v Punta Cane hotel Bavaro Princess....jedlo uzasne, all inclusive taky, ze si nemala ani sancu vsetko ochutnat, plaz krasna biela, ako vystrihnute z katalogu... neviem aku sumu by ste chceli alebo mohli minut, ale tento hotel je ozaj skvely