Dovolenka letecky

1. feb 2024

Ahojte, taka otázka kto ma skúsenosť. Dovolenka 4+2 letecky, niečo z lacnejších destinácií...koľko by nás vyšla? Pozerám teraz, vychádza 5-6 tis. Oplatí sa ísť na nejaký Last minute? Viem ist s cenou dole? Vieme sa zbaliť za hodinu.

kitycat
1. feb 2024

So styrmi detmi by som riesila AI.

Vsak si chces oddychnut nie? Pitie jedlo zmrzlina nonstop

autor
1. feb 2024

@lubina a požičiavate auto? U nás deti už chcú aby boli aj dajaké atrakcie atd

jaja20
1. feb 2024

Škoda,že si to neriešila už skôr,lebo viaceré cestovky mali do konca januára akciu až pre 2 deti zdarma,platila sa im len letenka. Dalo sa dobre vybrať. Z tých lacnejších destinácií by ste sa ešte mohli zmestiť do Bulharska. Sú tam krásne pieskové pláže,hotely s toboganmi a inými atrakciami pre decká a aj all inclusive na veľmi dobrej úrovni.

arieska
1. feb 2024

@autor
teraz som našla cez airbnb, vlani som našla na FB babu Slovenku, ktorá prenajímala apartmán na Cypre. Lietame cez Ryanair alebo Wizz...väčšinou z Viedne. Ja osobne si vždy pozriem najskôr ktoré dni sa lieta a podľa toho booknem ubytko a potom už len sledujem letenky. Keď sú výhodné ceny tak kúpim. Z Viedne sa väčšinou tie vychytené destinácie lietajú denne. Potom je rozhodujúci čas príletu/odletu. Napríklad teraz som sa rozhodovala či odlet sobota alebo nedeľa. Sobota bola lacnejšia o pár eur ale odlet bol večer a návrat ráno, pritom v nedeľu naopak...z Viedne odlet skoro ráno a návrat večer takže získame akoby deň navyše.
Možno naozaj na prvý krát ak nemáš skúsenosť tak si nájdi prenajímateľa Slováka. Ja osobne poznám viac ľudí, ktorí majú apartmán v zahraničí. Všetko sú to 2-3 izbové apartmány s 1-2 kúpeľňami v nejakom rezorte - takže je tam aj bazén, pláž v dosahu. Takže prenajímanie nebude také stresujúce ak sa bojíš rečovej bariéry. Vyrieš len letenky (pre mňa bol prvý let po vlastnej osi riadny stres).
Budúci rok už budeš mať skúsenosti, bude to ľahšie 🙂

autor
1. feb 2024

@arieska ďakujem. Práveže anj viem. Aj mam dačo nalietane, ale iba Európu. Časť som žila v IE. Ale posledný krát som letela pred 15 rokmi, a to bez deti. Teraz sa trochu bojím skrz ne

autor
1. feb 2024

@jaja20 vďaka, ešte popozerám dačo. My už máme veľké deti, takže čo som zachytila, boli deti do 12 rokov zdarma.
@arieska a nemáš dakoho overeneho? Ze posunúť kontakt?

autor
1. feb 2024

Skúsim ešte tie nemecké cestovky

jaja20
1. feb 2024

Niektoré cestovky to mali pre deti až do 14 rokov. Pozri ešte ponuku Hydrotouru,oni majú predlženú akciu do 15.2.

arieska
1. feb 2024

@autor
buď ten Cyprus čo som ti písala že sme boli my vlani - to bolo uplne náhodne že som to našla na FB a potom mám kamarátov čo majú v Bulharsku. Neviem či by si mala záujem o tieto krajiny

autor
1. feb 2024

@arieska áno, mohlo by byt

jana005
1. feb 2024

Autorka, ja som akurát dnes zaplatila zálohu za dovolenku.
Začiatok júla na sedem dní, letecky do Bulharska, 3420eur, dvaja dospelí, štyri deti (vekovo podobne vám)
Skús Inviu alebo Solvex

autor
1. feb 2024

@jana005 to je ale na koľko dní, resp noci?

jana005
1. feb 2024

Na sedem dní.
Od utorka do utorka.
S tým, že tam by sa malo letieť niekedy okolo jednej, druhej, transfer je cca pol hodiny.
A naspäť okolo piatej
Čiže šesť dní celé dni a možno pol dňa z jedného dňa aj z druhého

jana005
1. feb 2024

A máme all inclusive

arieska
2. feb 2024

@autor
toto je ten CYPRUS čo sme boli vlani + oni majú aj apartmán v Bulharsku
https://www.facebook.com/CyprusBulharskodovolen...

a toto majú kamaráti
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000907...

lubina
2. feb 2024

ako kedy a kde. Ak je dobra verejna doprava, tak aj tu pouzivame. Ale uz sme mali aj pozicane auto. Nase deti tiez nechcu len sediet pri mori, chcu ist na vylety a nieco aj popozerat 🙂

tilly
2. feb 2024

https://www.facebook.com/elsreality
Apartmán s bazénmi aj fitkom, 5 minút chôdze od krásnej, širokej, pieskovej pláže

luliu
2. feb 2024

Najlepšie ceny si už zmeškala. First moment je vždy najlacnejši. A s vašou zostavou je last minute veľmi nepravdepodobný. S takým počtom ľudí a deti je ťažké nájsť niečo aj na začiatku a nie keď je už všetko vypredane

autor
2. feb 2024

@tilly to.je niekto overený

tilly
2. feb 2024

Áno. Teraz je tam môj syn už od decembra. V objekte sú potom ešte podobné byty od Slovákov, keby ste chceli ísť viac rodín.

autor
2. feb 2024

@tilly ďakujem ti krásne. Idem napísať. Prosím a keď ta tu ešte mam..letenku cez co.pozerat?

tilly
2. feb 2024