Dovolenka pri mori

6. júl 2023

Maminky poraďte mi prosím. Nikdy som nebola pri mori. Chceme ísť teraz, len sa bojím lietania a autom nechcem ísť, lebo nemám chuť presediet 13 hodín v aute😕. Co je vzdialené tak na cca hodinu, kde sa oplatí okrem chorvátska. Ďakujem.

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2023

Na hodinu? To myslis letecky, ci autom?

nikyy
6. júl 2023

Bulharsko ???

pribinak
6. júl 2023

Hodinu letecky? Bulharsko tak hodina 20

Grécko podľa toho aký ostrov 2– 2,5 hod

xeniii
6. júl 2023

A tak či hodina alebo 2 to už je jedno. Ak lietadlom, išla by som niekam do grécka, to je tak na tie dve hodinky

autor
6. júl 2023

@dskjhfdlkdjhl letecky. 🤭

franica
6. júl 2023

Južné Taliansko? Let do Bari trval ledva hodinu, ani som neverila, že to uuž? ;)

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2023

Pisala si, ze sa letecky bojis, preto som sa pytala. Ale potom je fakt jedno, ci hodinu, alebo viac v tom lietadle budes. Mozes si cokolvek v Europe vybrat, Spanielsko, Grecko by bola dobra volba.

autor
6. júl 2023

@dskjhfdlkdjhl áno,bojím a chcem skúsiť niečo krátke, či to vôbec dám, ale pri mori lebo v jeseni sa chystáme do Dubaja alebo Cuby. Neviem sa rozhodnúť.

autor
6. júl 2023

@franica a kde by si odporučila, pláž aj niečo v okolí.

daniela2202
6. júl 2023

Nepochopila som.... ako k moru za hodinu, keď ani lietadlo , ani auto

andrejka1974
6. júl 2023

Neboj sa zvládneš to môj muž prvýkrát letel keď sme išli do Grécka boli to 2 hodinky keď mal 45 rokov dokonca sa aj najedol odvtedy letel ešte dvakrát a to dlhé lety na Maledivy a potom Dominikansku

autor
6. júl 2023

@daniela2202 autom sa nechcem trepať pol dňa a lietania sa bojím, preto čo najkratšie.

luccija
6. júl 2023

Odkiaľ si?ak by ste išli do IT autom ste tam za 6,7 hodín.
Letecky môžeš ísť do IT, Španielsko, Grécko, Bulharsko, Turecko všetko cca rovnako dlhý let

tenerifka
6. júl 2023

daj si pred letom pohar niecoho dobreho, co mas rada (s alkoholom), a pocas letu este jeden. Do 2 hodin sa dostanes vsade v ramci primorskych stredisk Europy. Vyber si hlavne dobru spolocnost (Austrian z Viedne), nie pseudonizkonakladovky zo Slovenska. Uzi si dovolenku

alex49
6. júl 2023

Ideme autobusom do bibione a je to nejakých 8 hodín. Autom to by to bolo trosku kratšie a lietadlom duplom.

autor
6. júl 2023

@luccija východ Košice. Bližšie máme Budapešť ako Blavu. A z KE odlieta málo nakoľko nechceme 7-10 dní.

autor
6. júl 2023

A nejaké konkrétne miesta kde? Viete dať? Fakt neviem co vybrať a nechcem aby sme zostali trčať zase iba pri Balatone. Ďakujem

tinkavvv
6. júl 2023

Z ke sa lieta do viedne a odtial kam len chces.

zalka
6. júl 2023

Pozri letisko Krakov...aké sú odlety a kam... Do BG sa odtiaľ lieta ani nie dve hodiny...

autor
6. júl 2023

@tinkavvv ďakujem. Ja práve že budem letieť 1X. Čiže neviem ako to dám, nakoľko sa bojím, mam aj Tetaniu aj panicke úzkosti. Preto na 1X čo najbližšie a najkrajšie.

franica
6. júl 2023

pláž je priamo aj v Bari (Pane e Pomodoro), my sme mali auto požičané, tak sme pochodili viac, hlavne pod Monopoli sa nám páčilo, ale je na každom kúsku nejaká pláž, akurát niekde sa nedá plážovať voľne, iba na platenom lehátku.

ciernysokol
6. júl 2023

Myslim,ze je jedno,ci letis hodinu,dve alebo pat,najviac nehod sa stava pri vzlietavani a pristati.asi ti tymto velmi nepomaham,no.chod lietadlom,daj si poldeci.statisticky je letecka preprava najbezpecnejsia.rizikove je skor sadnut do auta.

amelie2017
6. júl 2023

Ak mas taky stres z letu, chod autom niekam, kde si za 8 hod. Lebo lietadlo- dajme tomu hodinu na letisko, 2 hodiny pred odletom tam musis byt, 2 hodiny let, cakanie na kufrr, na tranfer..kym sa dostanes na hotel, aj tych 8 hodin prejde.

janinah
6. júl 2023

Pozri Rodos z Košíc,my najčastejšie autom do Budapešti, zaparkujeme na letisku,priletí,sadnem do lietadla a za 3 hodky si doma.Z buda pesti uz lietajú kdekade.

smajliica
6. júl 2023

Nepíšeš žiadne podrobnosti, chceš vyslovene iba more? Potom to je asi úplne jedno. Akú pláž - piesok, kamienky, skaly? Alebo aj pamiatky, prírodu, turistiku? Veľké mesto, úplnú dieru, niečo medzi? Chceš ochutnávať aj miestnu kuchyňu? Záleží ti aby prostredie a okolie boli čisté? Zvládať teploty nad 35? Máš nejaký rozpočet?

domiklik
6. júl 2023

Korfu, keď letis s Ryanair tak je to ta hodina