Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

andreasek82
27. apr 2010

ahoj holky, nevite o nejakem super mistecku v chorvatsku pro letni dovolenou? mame temer desetimesicni holcicku a pejska 🙂
radi bychom jeli autem a proste nekam, kde uvitaji deticky a ani pejsci jim nevadi 😉 predem moc diky 😵

dajna11
28. apr 2010

ja som bola v zadare...komplex borik,boli tam hotely aj kemp.bolo tam krásne,čisté pláže,aj pre deti.

lyongirl
28. apr 2010

andreasek82 - popozeraj si toto, my ideme do Loparu, na tej stránke máš všetko, mestá na ostrove, ubytovania, google ti to preloží a sú tam aj apartmány kde sa dá dohodnúť aj psík 😉

zuzin78
3. máj 2010

ahojte holky, .neviete mi poradit nejaky odskusany apartman na ostrove Krk? chceli by sme tam ist toto leto...
dakujem za nejake linky, 🙂

jasminet
3. máj 2010

zuzin, my mame odskusanu villa adria - sice pred 5 rokmi, ale odvtedy dostavali este par apartmanov tam. len je to drahsie...

zuzin78
3. máj 2010

jasminet nemohla by si mi hodit nejaky link? pozerali sme hoteli,ale ceny su velmi vysoke... na to ze je to len chorvatsko.

jasminet
3. máj 2010

http://www.hotelibaska.hr/page.aspx?view=Villa_...
toto ale tiez nie je najlacnejsie... bracho bol tiez v baske asi 2 roky dozadu, v nejakom apartmane, zistim ti meno, ale to bolo take ...hm... no, stacilo im to...

jasminet
3. máj 2010

tak zuzin, kopirujem mail do mojho bracha 😀

neviem ako sa to presne volalo, ale toto je presna nasa izba zjavne
http://www.baska-krk.at/apartment_47a.htm

to patrilo dakej rodine
vchod je z tej strany ako je tu na fotke: apartement 47(a, b), je to 2 poschodove, cize 3 apartmany tam boli dokopy, nas bol najmensi, a na prizemi mam pocit ze byvali majitelia, alebo tak dako
http://www.baska-krk.at/apartments.htm

zuzin78
3. máj 2010

jasminet dakujem za linky,
ten hotel baska je suprovy, nieco take by som si zelala aby som bola v takom ubytovana . 😀 a ako pises, tie apartmany, su take,,,asi by sme sa tam s dcerkou ani neotocili.

jasminet
3. máj 2010

ktory hotel? 🙂
ale na tej stranke je kopec apartmanov, aj pre 4-5 osob, skus tam kuknut...

zuzin78
4. máj 2010

jasminet mne sa paci ten hotel adria,ale ceny su strasne ☹ tak to asi isti apartman.

jasminet
4. máj 2010

no, su to 4hviezdy, tak je to take drahsie. 😅

iinuska
4. máj 2010

podla mna su hotely v Chorvatsku dost predrazene 😎

zuzin78
4. máj 2010

iinuska mas pravdu,hoteli su strasne drahe, ale niektore apartmany co som pozerala na nete su ako z doby kamennej. treba mas asi stastie najst super apartman za super cenu 🙂 tak musim hladat dalej...

nadush
7. máj 2010

ahojte, pridavam sa aj ja, my ideme od 17.7-24.7 na ostrov Rab do mesta Lopar, nejde tam niekto v tomto termine? ideme sami a trosku mam obavu, ak by sa po ceste nieco pokazilo, aby sme nezostali sami trcat niekde uprostred chorvatska 😕

a este som sa chcela opytat, ci niekto z vas cestoval na taku dialku s 3 rocnym deculom a ako ste to zvladli 😅 chceli by sme ist na noc, ale myslim, ze ked rano prideme pri kompu, tak tam budu zapchy 😖

nadush
7. máj 2010

co sa tyka cien, my mame apartman- konkretne v tomto objekte http://www.firotour.cz/chorvatsko/kvarner-ostro... - a cele aj s poistenim nas to vyslo najskor 442 eur, a kedze sme sa brali minuly rok tak mame novomanzelsku zlavu, teda po zlave 412 eur 🙂 sme 550 m od Rajskej plaze a viem, ze niekde je tam aj navozena pieskova plaz... co bola nasa podmienka, aby bola pieskova plaz, kamienkovu sme nechceli.
co ma mrzi, ze to mame bez stravy, chcela som aspon polpenziu, ale nebola taka moznost 🙄

adelinka
7. máj 2010

nadush...no taky chceme s nekym do chorvatska..mate tam neco obj.nebo na pas blink??

adelinka
7. máj 2010

jo ted to ctu ze tam mate apartman 😀 😀

nadush
7. máj 2010

adel ano mame apartman uz zajednany 🙂 ja sa tej cesty dost bojim, po prve ako to zvladne maly, po druhe ako to zvladnem ja (v aute mi byva zle 😀 ) a po tretie, ci sa cestou nic nestane 🤐

dadulaa
7. máj 2010

nadush, my sme tam boli s malým, keď mal 2 roky a zvládol tú cestu, aj keď moc v aute nespal, no horšie boli tie dlhé kolóny čakajúce na trajekt, to sme čakali skoro 3 hodiny ☹ záleží, ktorý deň tam idete, my sme išli z piatka na sobotu. Myslím, že v týždni tam nie sú také kolóny, skoro žiadne. Odporúčam ísť s niekým, lebo napr. našim známym sa po ceste pokazilo auto, no našťastie sme išli s nimi 🙂

adelinka
7. máj 2010

a na kolik to vyjde?,jako tech 442 euro je za cely apartman pro kolik lidi?nebo to je cca 11 tis na osobu?no petrik ma skoro 2,5 tak myslim ze cestu zvladne...no me je taky zle v aute ale pokud ridim tak ne 😀 😀 ..kdyz tak me pisni vic do IP...taky chceme nekam i ten termin by me vyhovoval a 17.7 mam narozky 😀 😀 muj taky nechce sam prave kdyby se neco stalo

nadush
7. máj 2010

dadulaa my tam mame nastup v sobotu, cize pojdeme tiez z piatka na sobotu a ratam aj s tym cakanim na trajekt 😖 najviac sa obavam tej cesty, a hlavne kvoli tomu, co vravis, ze keby sa nam pokazilo nieco na aute, aby sme neostali sami stat niekde uprostred chorvatska 🤐

adelinka 442 eur je na cely apartman aj s poistenim, ale je to bez stravy. apartman je pre 3 ludi tusim. pozri tu, mame to cez tuto cestovku 😉 http://www.cklipa.sk/rab/apartmany-snjezana-pel...[resort]=14 mame ten najmensi 😉

adelinka
7. máj 2010

nadush..sem kukla a uz je to vse obsazene 😖

nadush
7. máj 2010

adel skuk popozerat aj cez ine cestovky, ine apartmany 😉

paolin
7. máj 2010

Nadush, my jsme byli na Rabu, když staršímu byly 2 roky. Vlastně tam s námi byl i mnrňousek, jen jsme to nevěděli 😀
Letos uvažujeme o komplex Solaris v Dalmácii.

paolin
7. máj 2010

Přemýšlíme nad tímto
http://www.firotour.cz/chorvatsko/severni-dalma...
Nebyl tam někdo 😉

nadush
7. máj 2010

paolin, aj mna laka dalmacia a okolie, ale zda sami to byt dost daleko 😅 nasa hranica bola ostrov pag, aj to len ako posledna moznost 😉

paolin
7. máj 2010

Na ten Rab jsme jeli dost dlouho. Po dálnici supr. Ale pak jsme se několik hodin trápili v serpentýnách, než jsem dojeli ke trajektu. Pak ještě něco po Rabu. Ale až na tu cestu to tam bylo supr! byli jsme tedy ve stanech, ale moře parádní pro malé děti - písek, mělké, poo náácherně prohřáté, hodně dětských hřišť. Uvažovali jsme tam jet letos do apartmánu. Malej celou cestu koukal na tunely a světýlka, usnul až v 5 ráno.

dadulaa
7. máj 2010

Presne ako píše paolin, tie serpentíny to bola katastrofa 😝 som sa bála, že sa tam niekde vykotíme, lebo manžel už ledva videl od únavy a prestávky už nepomáhali..a potom ešte to čakanie na trajekt 😖 ale tam bolo super, bývali sme síce v hoteli a na Lopar sme dochádzali každý deň autom, ale to nám nevadilo 😉 je to krásny ostrov 🙂