Dovolenka - Tunis 2013

zuzkat1
5. máj 2013

Ahojte.ospravedlnujem sa ak uz je tu taka tema,nenasla som. Chysta sa niekto do tunisu? Kam? Aj s detmi? Nasa ma 3roky a chystame sa v lete. Uvitam skusenosti🙂 Dakujem

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 tak neviem ako ini ale nasa rodina doteraz vzdy menila izbu lebo s prvou sme nikdy neni spokojni🙂

magica78
6. máj 2013

@zuzkat1 no ten basen ma napriklad v tej zakrute 2 m ccca a na to kolko tam je ludi je hrozne malicky, ale mozno ze teba sa to bude pacit. a s tou plazou ma @fabula pravdu a ked som ta m bola nebolo tam dost slnecnikov

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 my sme doteraz vsade uz o 6tej obsadzovali lehatka,lebo inak mas smolu.

magica78
6. máj 2013

toto je hotel VINCCI v zarzise ,super jedlo velky vyber ,mineralky vo flasi kolko si chcela, bar pri bazene aj na plazi ,miesane drinky pivko, nieco na jedenie. velky bazen kopec miesta , naplazi mal kazdy miesto aj po ranajkach . tu este raz urcite pojdem

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 neviem ty si tam bola,ale z tej foto to na 2m nevyzera.to potom ten mostik ma kolko? 40cm?

magica78
6. máj 2013

@zuzkat1 zabudla som tam dat cca 2 m mozno skor 3 🙂 porovnaj lehatko ktore nie je vystrete a ten rozptyl , ale ved uvidis sama ze pre tolkych ludi /PRESNE NEPAMATAM ALE CEZ 400 IZIEB URCITE/ a podla fotky ked porovnas je to omnoho mensie ako v skutocnosti. ale nikde nie je napisane ze sa ti tam nebude pacit 🙂 mozno tam zazijes dofcu ze budes na nu do smrti spominat s usmevom na perach
http://www.recenzie-hotelov.sk/recenzie/tunisko...

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 som na mobile neviem vlozit link... Pozri na invia...hodnotilo 150ludi a vysiel z 10 na 8,7 boda. Slovne hodnotenie fantasticky.

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 na tej stranke od teba hodnotilo len 16 ludi

magica78
6. máj 2013

@zuzkat1 kukala som na invia ale 70% bolo bez pisomneho hodnotenia a priameho vyjadrenia co tam bolo dobre a co zle 🙂 ale ved sa presvedcis sama ,mozno sa to zmenilo za 2 roky co som tam nebola . vsetko je mozne , ale jedno viem urcite ze si oddychnes od varenia oprti tomu chorvatsku 😉 a nebudes sa musiet starat o nic, a na dalsi rok mozno tam pojdes zas alebo skusis inde kuknut a budes porovnavat. ja by som isla najradsej uz dnes poobede na dofcu 😀

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 na tej invii je 5ty naj zo 112tich hotelov v sousse... Tak nemoze byt az taky zly. Ja som inak pozerala recenzie aj na zahranicnych strankach a pozitivne boli vo vacsine.

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 ja som mala v chorvatsku all inc.
Aj ja by som uz isla,ale este 2mes.si pockam...

magica78
6. máj 2013

@zuzkat1 tie 2 mesiace ubehnu ako voda 🙂

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 to je pravda.odkedy mam malu si to hlavne uvedomujem.
Inak nocnik asi mam brat ze?

magica78
6. máj 2013

@zuzkat1 no to musis ty vedeit ci malej treba ale o 2 mesiace moze byt ina situacia 😉 a lietadlo odvezie len ci ho zmestis do kufra

zuzkat1
autor
6. máj 2013

@magica78 mame narok na 3kufre. A malej su velke aj skolkarske zachody... Tak asi bude treba

renushik
14. jún 2013

ide niekto do Tunisu s deťmi v auguste????

zahrika
18. júl 2013

baby ake zastrcky do elektriky su v tunise? klasika eu?

ren76
19. júl 2013

Boli ste niekto v Tunise v hoteli Eden Star? Letel niekto do Tunisu cez rakúsku cestovku ITS Billa reisen?

magica78
20. júl 2013

@ren76 ja som bola vo Vincci eden star , vrelo odporucam 🙂

magica78
20. júl 2013

@zahrika klasicka nemala so mproblem s depilovacom

ren76
21. júl 2013

@magica78 Cez akú cestovku si bola?

magica78
21. júl 2013

@ren76 cez firo sme boli ale toho orku z SK nic nelieta na djerbu ,iba z CZ a jasne vieden

zuzkat1
autor
30. júl 2013

@magica78 @fabula
Teraz sme dosli s riadhu... Dost slnecnikov pri bazene aj na plazi-musis si obsadit ale to je normalne.izby ok. Personal-zeny nula bodov,muzi uzasni,mili,najma na deti.animatori super,areal super.mama bola uz aj v 5hv.hoteloch a tento je podla nej lepsi. Bazen dost velky. A malo ludi v nom bolo aj tak.

zuzkat1
autor
30. júl 2013

@fabula inak na veceru bol prideleny stol takze nam tam nik nesadol,a na obed aj ranajky vzdy bolo miesto. A na plazi obchodnici boli ale nenukali,len ak niekto ku nim prisiel ze daco chce. A medina.tiez som cakala ze budu viac otravovat...celkovo ovela milsi ludia nez na sk

kikina84
30. júl 2013

@zuzkat1 a uz tam niesu tie nepokoje? pred par dnami som citala ze cestovky odporucaju zrusit zajazdy do tunisu,kvoli tym demonstraciam.. 😒

magica78
30. júl 2013

@zuzkat1 super dufam ze das fotecky

zuzkat1
autor
30. júl 2013

@kikina84 vobec neviem.ja som sa o nepokojoch dozvedela az doma. Tam sme o nicom nevedeli.

zuzkat1
autor
30. júl 2013

@magica78 hlavny fotograf bol dedo-moj otec,tak neviem kedy budu fotky.ja som najma natacala-malu na diskoteke🙂

magica78
30. júl 2013

@zuzkat1 nevadi pockam aspon pozriem ako sa to tam teda ako pises zmenilo 🙂

zuzkat1
autor
30. júl 2013

@magica78 ja neviem ci sa to zmenilo...tebe by sa mozno nepacilo ani teraz...bazen je ten co si dala foto. Ale personal az na upratovacky bol mili.stale usmiati a vtipni. Mali ramadan akurat ale nijak to neovplyvnilo ich naladu. A animatori urobili uplne rodinnu atmosferu.