Dovolenka v Španielsku

kakavenko
7. jún 2023

Baby,poraďte cestovku na dovolenku do Španielska cez letné prázdniny v blízkosti mora.
,ak máte dobré skúsenosti budem rada za reakcie.
Ďakujem 🙂

oli18
7. jún 2023

@kakavenko vsetky velke a zname cestovky su dobre. Kazda ma aj Spanielsko. Daj si do Googlu a chod rad za radom. Alebo cestovna agentura Invia je spolahliva.

janinah
7. jún 2023

To zvládnete aj bez cestovky.len teraz už letenky drahé.Pozri oblasť torremolinos pri malage...ale je tam toho kopa...aj čo vidieť aj pláže...my ideme tentokrát do Villajoyosa a Valencia.

lucik194
7. jún 2023

v hlavnej sezone by som sa uplne vyhla Andaluzii a vseobecne juhu spanielska..... tych 40-45st cez den si treba odpustiť

queen_mary
7. jún 2023

@lucik194 😀 to je take zovseobecnenie. V hlavnej sezone tam aj prsi, a moze byt aj 28, si predstav 😀 tak ako vsade

jaja20
7. jún 2023

@kakavenko Chceš len Španielsko pevninu? Lebo nám sa veľmi páčilo na Mallorke a cestovky tam ponúkajú aj cenovo dostupné hotely. V Andaluzii sme boli s Hydrotourom v hoteli Playa Capricho a boli sme veľmi spokojní,len to more a pláže tam nie sú pre mňa to " pravé orechové", lebo preferujem pieskové pláže s pozvoľným vstupom.

lucik194
7. jún 2023

heeej pokial bude pršať ako minuly rok tak fakt sa na juhu spanielska utopia..... vacsinu minuleho leta neprsalo, ked nahodou spŕchlo tak 2-3 mm....

s balearmi nikdy neslapnete vedla,
@janinah spominala ze idu do valencie co je sice mestska plaz, ale je to mesto pre deti (vedecke centrum, observatórium....), akuratne malo vody je tento rok, mnohe ryzove polia ani nie su posadene na okoli valencie, lebo to sa oplatilo ist pozriet, ak mas vacsie deti barcelona je idealna na "city" vylet ....