Je plytká a teplá voda niekde v Chorvátsku?

29. máj 2021

ahojte,
nevleziem do vody ktorá ma menej ako 27 stupnov, nemôžem ani, lebo mám problémy s ladvinami, hned by som mala zapal, tento rok asi zase len ostava croatia, takze hladam po nete nejake blizke miestecko, ( nie uplne na juhu ), kde je aj co vidiet mozno a plytka voda po kolienka bez vln nejaka zatocka, kde sa da okupat a nebude mi zima, chcela by som sa zotavit po covide aspon na dva tyzdne, dakujem vam

klip0
29. máj 2021

My sme boli v crikvenici, je tam viac plazi, na pieskovej je dlhy pozvolny vstup, dlho je plytka voda, nie hned hlboka. My sme boli este v júni a voda mala cca 24 stupnov, takze keby idete neskor, ked uz sa vyhreje tak je teplejsia

hettinka
29. máj 2021

Rajská plaz na Rabe, alebo Ninska laguna

blumie
29. máj 2021

Na Rabe Rajska Plaza a v Pule (Medulin)...rataj s tym, ze je tam milion ludi a hlava na hlave

elizabet173
29. máj 2021

Omis, je tam aj pieskova plaz

lyci
29. máj 2021

Nin

akvi
29. máj 2021

Suverénne Nin. Najlepšia pláž pre malinké deti. Veeeelmi dlho plytcina a teplucka voda. Dospelý si ale nezaplava, s tym treba rátať. Resp. zaplava, ale ďaleko.

autor
29. máj 2021

@akvi
@lyci
@elizabet173

no ale nie je nahodou v tychto mistach cez sezonu, chcem ist v juli alebo auguste, hlava na hlave ?:( ved tam bude asi masovka riadna

autor
29. máj 2021

@elizabet173 v omisi som bola, tam bola taka ladovka, ze som ochorela rovno

luccija
29. máj 2021

Tam sa vlieva rieka do mora praveze toto miesto je zname este studensim morom
Ano bude tam hlava na hlave, lebo ludia hladaju pre deti a seba teple plytke more.
Ked najdem poznamky napisem tipy

vendulka80
29. máj 2021

V Chorvátsku podla mna nie je nic vhodne pre deti, bud je hlboká a studena voda alebo hlava na hlave, male kameniste pláže, betónové platne. Bola som tam 3x v živote a stacilo. Bud sa pokazilo pocasie alebo jednoducho nebolo sa kde zložit. Pre deti aspon za mna jednoznacne vyhráva Taliansko. Piesok, teple more a dostupnosť aj autom.

kinga8
29. máj 2021

Rab - Lopar 👌

mimolimit
29. máj 2021

Boli sme v lete dvakrat v Nine, perfektne! Tak si predstavujem letnu dovolenku pre deti, plytka tepla voda, piesok kam oko dovidi🙂 Laguna je rozsiahla, da sa najst uplne v pohode miesto, rozhodne to nie je hlava na hlave ako na Makarskej, prave naopak.

elizabet173
29. máj 2021

ak je studené leto, bude voda studená v celom Chorvátsku. My sme boli na Makarskej, do Omišu sme si len dva krát odskočili, ale syna to ta, nebavilo, on sa rád potápa, tam to bolo nezaujímavé, ale voda teplá. No vtedy bola na Makarskej tak teplá, že si v nej mohla byť celý deň. Ťažko povedať, my sme ale boli koncom augusta, možno preto bola takí teplá. Aj ľudí tam bolo veľmi málo, my sme sa vracali 1. septembra.

mattkapd
29. máj 2021

Ja som zas bola aj Tucepi co je kúsok od Makarskej a teda boli sme 2x oba razy v auguste.. More studené.. Niekde vzadu bola búrka a doniesla nám studenú vodu.. Chorvátsko celkovo za mňa pre deti moc neni.. Oni sa chcú cvachtat a bláznit vo vode tak potrebujú teplejšiu ako dospelý ktorý si vybehne aj zaplávať.. Za mňa topka Cyprus alebo Turecko.. Vyšlo nás to ešte lacnejšie ako Chorvátsko a to teda sme išli letecky a all inclusive.. Tento rok neplánujem nikam ale na budúci rok deti isto vezmem do Turecka

sono2
29. máj 2021

Pre teplé more choď do egypta
V chorvátsku som teplé more nezažila nikdy a to sme boli už 15 krát minimálne
Ale ten rab by mal byť ok. Aj keď to máš umelý piesok čiže kalne atď.
Boli sme tam na výlete len.

sono2
29. máj 2021

@vendulka80 ona nechce pre deti ale seba

akvi
29. máj 2021

no ja som bola v Nine pred 13 a potom 10 rokmi, vtedy tam bolo velmi prijemne, praveze ziadna masovka, podla mna jednak koli tomu, ze tam uz nemali kde stavat nove ubytka, kedze je to tam dost male cele a jednak, ziadny tinedzeri, kedze pre tych tam nie je absolutne ziadne vyzitie. Boli tam na 90% rodiny s malymi detmi a starsi ludia. Tam sa fakt velmi neda plavat, lebo ta plytcina je ozaj dlllllha.. Vtedy sme my napr. boli za kamaratmi v Zadare, tam bola uz vtedy hlava na hlave a este sme mrkli Zaton, a to bola totalna masovka aj vtedy pred 10 rokmi.. Netusim, ako to bude teraz, predsalen preslo dost casu.

elizabet173
29. máj 2021

@sono2 do Egypta v júli alebo v auguste asi nie, ale to Turecko by som volila

elizabet173
29. máj 2021

Na tvojom mieste by som nešla k moru, ale napr. do Maďarska - kúpele Hevíz, alebo niečo podobné, kde je teplá voda.

sono2
29. máj 2021

@elizabet173 A prečo? My sme boli v júli. Aj v turecku v júli
Obe destinácie sú veľmi teplé a v egypte bola voda absolútne tepla
Kúpele ma napadli tiež
Mala by to lepšie

elizabet173
29. máj 2021

@sono2 v Egypte je v lete hnusne horúco

sono2
29. máj 2021

@elizabet173 Aj v turecku
Akurát turecko ma viac čo ponúknuť preto je atraktívnejšie

elizabet173
29. máj 2021

@sono2 ja by som nešla ani tam, ani tam, takže mne je to fuk, ale jej by som odporučila asi tie kúpele.

jaga18
30. máj 2021

V Chorvátsku som teple more ešte nezažila, zato masovky, špaky, použité hygienické vložky, či hovienko na pláži áno 🙄 Nikdy viac

stanulienkat
30. máj 2021

Tepla voda a vhodna pre deti: Nin, Zaton, Makarska

jana_eyre_2
30. máj 2021

Na nine je výborne, úplne vhodné pre deti, ale hlava na hlave naozaj je - celé Chorvátsko je zväčša úplne plne, hlavne takéto pláže aké by si chcela.. v pakostane je ešte jedna umelá piesková pláž, zátoka, v rámci plateného objektu - je tam plytká a preto teplá voda.. ale platí sa za to, vďaka tomu je tam o troška menej ľudí.. boli sme ubytovaní blízko dvakrát a vždy sme chodili na túto pláž, aj keď sme si priplatili, aspoň sme sa netlačili a deti si to užili..

Avšak, hoci milujem Chorvátsko takmer celé ho mám prejdene (a milujem aj kameniste pláže), tento rok si myslím bude plno úplne všade, keďže tam pôjdu aj ľudia čo zvyčajne chodia ďalej lietadlom.. proste tento rok s tým treba rátať všade.. my ho radšej dáme až ďalší rok, more tento rok vynecháme úplne..

elizabet173
30. máj 2021

@jaga18 tak záleží na výbere lokality, ak máš v ponuke apartmán so súkromnou plážou, tak ti tam to, čo si písala nehrozí. Ale ja som to nezažila v Chorvátsku nikde, ale priznávam, že zase som tam bola iba pár krát, dovolenka v lete u mňa neznamená automaticky Chorvátsko

hettinka
30. máj 2021

My chodíme do hotelov, ideálne s vlastnou oplotenou plážou. Síce si priplatíme, ale nie je hlava na hlave a je čisto, keďže hotely si plaze čistia.

Inak, plytké teple more bolo v Pirovaci pred hotelom Miran. Zatiaľ najteplejšie, čo sme mali. Tam zo oplotene nie je, ale hotel je na okraji a apartmanovi turisti tam nechodili.

jaga18
30. máj 2021

@elizabet173 áno, to je pravda, nám hotel nevyhovuje, keďže nás je viac a máloktorý hotel ponúka apartmány. Naposledy sme sa poistili, brali sme apartmán so súkromnou plazou, no tie betónové panely ma odrovnali. Presadili sme na Liguriu, za nás úplne top. Manžel si zašoféruje do sýtosti, plaze nádherné, čisté, na výber kamienky, skaly, piesok, nikde davy ľudí, turistov minimum, väčšinou len miestni, domáci. Teplota vody naozaj záleží od viacerých faktorov, tak isto ako v Chorvátsku. Zažili sme až nepríjemne teplú vodu, aj chladnú, ale väčšinou tak akurát... Chodievame na prelome júla augusta

elizabet173
30. máj 2021

@jaga18 nikdy by sme nešli do hotela. Teda na Slovensku chodíme, ale myslím v Chorvátsku, máme radi samotu, nepreplnené pláže, hurhaj okolo hotelového bazéna by ma zabil. Ideál by bola dovolenka na majáku, len cena....