Je plytká a teplá voda niekde v Chorvátsku?

29. máj 2021

ahojte,
nevleziem do vody ktorá ma menej ako 27 stupnov, nemôžem ani, lebo mám problémy s ladvinami, hned by som mala zapal, tento rok asi zase len ostava croatia, takze hladam po nete nejake blizke miestecko, ( nie uplne na juhu ), kde je aj co vidiet mozno a plytka voda po kolienka bez vln nejaka zatocka, kde sa da okupat a nebude mi zima, chcela by som sa zotavit po covide aspon na dva tyzdne, dakujem vam

hettinka
30. máj 2021

@jaga18 pri bookovani pozerám ako prvé Google earth. A už je dost vela hotelových apartmánov, teda samostatných ubytovaní s centrálnou recepciou a stravou v reštaurácií.
A neviem, kedy so bola, ale betónové platne sú už fakt málokde. A ak sú, tak v jednej časti a je aj pozvolný vstup

hettinka
30. máj 2021

@elizabet173 ja mám zasa skúsenosť, že hotelové plaze sú podstatne prázdnejšie, aké bežne verejne plaze. V Pirovaci verejná hlava na hlave a pred hotelom nikto.

jaga18
30. máj 2021

@hettinka bolo naozaj dávno, cca 8-9 rokov dozadu. Odkedy nám učarovalo Ligurske pobrežie, chodíme len tam, vždy do inej dedinky... A Keď tak každý druhý rok nosíme súkromne deti z Ded na dovolenku, tak jedine Lignano, je to blízko, lacné a veľké apartmány, veľké pieskové plaze, deťom viac netreba 😀

elizabet173
30. máj 2021

@hettinka my neznášame hotelové ubytovanie pri mori, ideál by bol fakt ten maják, ale cena okolo 2200-2800 eur plus doprava pre dvoch, bez stravy je naozaj dosť. Pri mori máme radi "divočinu", potápanie, samotu. Boli sme na priváte ubytovaní štyria - my dvaja a ďalší manželský pár z rodiny, z ktorým chodíme často, len my štyria, paráda, kľud, večer na terase ticho, mali sme od domáceho kartu na vstup na súkromnú pláž, kde nás bolo asi desať, možno dvanásť, čistučko, paráda. V hoteli by som si neoddýchla tak, ako si to predstavujem. Nepotrebujeme a nechceme "all inclusive" teda pri mori nie, nevadí nám sem tam niečo uklohniť, inak sa prestravujeme v reštikách. Ale každý má iné predstavy a iné priority, na Slovensku beriem vždy hotel s veľkým bazénom, super wellnes, strava v jedálni mi nevadí, to je ale iný typ dovolenky. Keby som vyhrala dovolenku pri mori na pláži, kde je natrieskaných desať hotelov, tak ju v rámci rodiny posuniem, my nepôjdeme.

hettinka
30. máj 2021

@elizabet173 all inclusive ani my nie. A keď pôjdem sama s manželom, tak rada aj na robinzonadu. No deti v puberte by sa unudili k smrti.

elizabet173
30. máj 2021

@hettinka tak to chápem, my máme deti dospelé, ktoré už chodia bez nás