Kam na dovolenku letecky z Košíc?

24. feb 2024

Ahojte mamicky, mate uz vybranu dovolenku na tento rok? Chceme ist z kosic letecky terminovo jul-august. Ale ta ponuka je biedna alebo ceny prestrelene :(

lejduska
24. feb 2024

Ahoj. My ešte nevieme..je aj taka možnosť, že nepojdeme kvôli práci...ale min roku sme boli na Kréte, pobyt kúpený v marci,cena celkom fajn, ale hotel nebol luxusný nejak, tak asi to ovplyvnilo cenu. Od aprila uz boli ceny vyssie. Co viem toho roku sa bude lietať do Zadaru,ale tie ceny🙈

janinah
24. feb 2024

Lietame z Budapešti, ale letenky zase zdraželi o dosť.

jaja20
24. feb 2024

Tento rok sa bude z KE lietať Kréta, Rhodos, Zakynthos, južný a severný Cyprus, Turecko,ale neskoro si sa "zobudila", lebo najväčšie/ najlepšie ponuky a zľavy boli do konca januára.

jaja20
24. feb 2024

Možno Tunisko a Bulharsko vy ste ešte mohli nájsť za výhodnú cenu...

autor
24. feb 2024

@jaja20 no nemyslim si ze som sa neskoro zobudila lebo ten hotel ten termin co sme boli minuly rok je stale o 700 eur drahsi ako sme isli my :/ laka ma grecko, ale nenasla som vhodny hotel pre deti :/ (v normalnej cene)

autor
24. feb 2024

@lejduska a kde v akom hoteli na krete? Grecko je lakave ale nenasla som vhodny hotel aj pre deti(v normalnej cene)

lejduska
24. feb 2024

Názov hotela už nepamätám ale bolo to v letovisku gouves, blízko od letiska-nevyhoda hluk od lietadiel ale chcela som byť blízko k letisku 😅 je tam mrte hotelov od svk cestoviek, teraz sa to asi najviac oplatí kupovať. Ináč my sme boli v júni.. v júli už bolo ceny ozaj ze iné.. kľudne správa keby niečo 🙂

jaja20
24. feb 2024

Nemôžeš predsa čakať, že cena zájazdov bude rovnaká ako minulý rok 🙈
Ešte je možnosť, že zoženiete niečo na last minute,ale to bývajú už len také zvyšky a rodinné izby môžu byť už vypredané.

gumkac19
24. feb 2024

My sme boli minulý rok na krete 21.8 tento hotel https://www.fifo.sk/letne-dovolenky/dovolenka-g...
Pre deti tam boli aj tobogány bazény fajn, izba nič speci, strava dobrá, pláž 500m ale bolo to OK
Hľadali sme lacnú druhú dovolenku a splnila očakávania

Ináč odporúčam ísť z Buda, len je to skôr na vlastnú päsť, ale tiež išli ceny leteniek hore...minimálne o 200€ oproti min roku

lenusik26
25. feb 2024

Mallorca ,min .rok Marsa matrouh