Kam na dovolenku s 9 a 13 ročným dieťaťom?

bzucka4
3. jún 2022

Ahojte, rada by som sa opýtala, kam idete v lete na dovolenku. My chceme ísť k moru. Naše deti ešte pri mori neboli. Najprv sme chceli ísť do Chorvátska, ale keď sme to zrátali, tak uvažujeme, že pôjdeme letecky buď Egypt, Cyprus, Turecko, Taliansko.... Máte niekto nejaký typ? Sme 2 dospelí a 2 deti (9, 13). Chceme ísť na týždeň za cca 1800 eur. Ďakujem za typy 😊😊😊

anjelicek26
3. jún 2022

Tyzden Dansko ci Polsko mas okolo 1000e dom na plazi...my chodime kazdorocne aspon tyzden...ale ak chcete letecky (jasne clovek aj nieco prejazdi), tak rozhodne Turecko...sluzby a uroven hotelov teda pomer cena/kvalita je tam top...

luliu
3. jún 2022

@bzucka4 absolútne nereálna suma pre 4 osoby a deti takého veku a tieto destinacie

dori92
3. jún 2022

@bzucka4 obávam sa že za tu sumu pre 4 osoby ani letenky nekúpiš, letiskové poplatky išli riadne hore... Plus ubytko.. 🤷‍♀️
My ideme na týždeň do talianska autom, 2+2 deti (3 a 5) 1300 €..

lejusinka
3. jún 2022

Ak nepojdete cez cestovku tak je to uplne realna suma, este aj usetrite. Pri troche stastia sa da letrnka kupit do 20-30€ len na to treba striehnut.

heidy222
3. jún 2022

Nuz najlacnejsie vyjde ked Si to clovek posklada individualne, kupi letenky cez Ryanair, ubytko separatne, Ale to treba Uz v Januari, februari riesit, kupit nieco teraz s rozpoctom 1800 asi tazko. Najlepsie pozriet ubytko v taliansku, niekde nizsie, nie rovno pri Benatkach

emilka_1
3. jún 2022

@bzucka4 Taliansko, Sicília, Sardínia, Španielsko Grécko uplne v pohode do 1000ky na týždeň.
Ryanairom nájdeš letenky do 100€ na osobu, a ubytko na týždeň do 600€ pre všetkých s prehľadom.
Pardon, ale 2 tisic na týždňovu dovolenku?? 🤦‍♀️

domiklik
4. jún 2022

@bzucka4 ono to závisí od veľa veci... Aky ste typ estovatelov/ľudí... Stačí vám ležať na plazí a jest jest a jest 😀 (all in dovolenka) alebo máte radšej niečo akčnejsie... Deti mate dostatočne staré na to aby ste mohli ísť aj mimo cestovky

hrabovo
4. jún 2022

@luliu my ideme cez booking, letenky priamo od spoločnosti, 6 ks mallorca, polpenzia, na plazí, vseho vsudy 2400 eur

martinka13
4. jún 2022

Pri tomto veku deti je to nereálna suma . 13-rocne sa už väčšinou berie ako ďalšia dospelá osoba. Tým pádom potrebuješ bud rodinnú izbu, alebo dve dvojky. Riešili sme cca pred mesiacom. Vek našich je 13 a 7

luliu
4. jún 2022

@hrabovo takže o 600 viac ako hľadá ona a isto ste to nevybavovali včera za tú cenu 😉

zuzinabila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinabila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinabila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrabovo
4. jún 2022

@luliu pre šiestich

hrabovo
4. jún 2022

@luliu a vybavili sme to týždeň dozadu

mapypotkancek
4. jún 2022

@bzucka4 ak máš možnosť (a nechcete vybavovať všetko sami, tj. letenka a ubytko a tak, ale preferujete cestovnú kanceláriu), choď osobne do nejakej cestovky a povedz im svoje požiadavky. Niečo Ti pohľadaju určite. Satur je super, s nimi mám skúsenosť, ostatné cestovky nepoznám, lebo drvivú väčšinu dovoleniek si riešime sami. Ale taká tá valacka pri mori s All inclusive sme boli cez Satur a super bolo

zuzubb007
4. jún 2022

Nerealne ist letecky 1800 Vas vyjdu len letenky, realne takato dovolenka vyjde okolo 3500 a viac, do 2000 euro ostava len chorvatsko, taliansko alebo 4 dni v tatrach :D

mirage
4. jún 2022

@zuzubb007 my sme piati, deti maju vsetky nad 12 a za letenky na Mallorcu vlani v sezone som dala 650, teraz Kalabria 500. kupovana pred tyzdnom. Londyn vlani letenky 200 pre piatich prelom jula augusta.

zuzubb007
4. jún 2022

@mirage no ano ja som myslela cez cestovku, ze clovek nic neriesi, takto svojvolne sa da nakombinovat kadeco, to kde kupis take lacne letenky?

mirage
4. jún 2022

@zuzubb007 wizz a ryan, ale ja striehnem, a pozeram napr Letenky za babku, ci Pelikan. Ceny sa menia stale.

sorciera24
4. jún 2022

@bzucka4 my s deťmi 13 a 7 do Talianska, autom.už dlhé roky chodime..cesta + úbytkom do 1000e a co minieme,takže tak do 1500 ratam na 8 dni

zuzinabila
4. jún 2022

@zuzubb007 ver alebo never,2 roky dozadu 6 ludi spiatocna stred Talianska z Viedne dokopy 250 eur...

bzucka4
autor
4. jún 2022

Skúšali sme hľadať niečo na nete a dá to zabrať 😄. Nooo, tie letenky sú neskutočné 🤣. Ešte sa pôjdeme opýtať do cestovky a možno pôjdeme nakoniec autom.

bzucka4
autor
4. jún 2022

@sorciera24 a kam chodievate? Je tam blízko pláž?

luccija
4. jún 2022

@bzucka4 veľa hotelov v HR malo dieta do 15 r. zadarmo neviem ako by to bolo pri dvoch...keď nemusím pozerať sa tu sumu Turecko, Egypt neviem ako stúpli ceny, ale nejaký na last minute?
Ak autom tak IT možno more skaredsie ako HR, ale aspoň teplé

sorciera24
5. jún 2022

@bzucka4 Lignano Sabbiadoro,jasne,sme hneď na plazi

amiaja
5. jún 2022

@anjelicek26 mas nejaky konkretny typ? Kam a ako rezervovat dom? Tiez som rozmyslala ze by to bola fajn zmena ist na sever do polska k moru. Urcite je tam pekne.
Dakujem.

sasa1310
5. jún 2022

@emilka_1
@hrabovo trošku reálne treba aj písať. Autorka nebola 13 rokov pri mori, otázne či niekedy v živote vôbec letela lietadlom a vy ich posielate samych s deckami niekde len tak bez cestovky.

sasa1310
5. jún 2022

@bzucka4 najlacnejšie je Tunisko, ale myslím si, že ani tam sa nezmestíte v tejto zostave a s cestovkou. Na vašom mieste bez cestovky nejdem.

hrabovo
5. jún 2022

@sasa1310 aký je rozdiel s cestovkou a bez? Na nete nájdeš všetky spoje, možnosti dopraviť sa, všetko si vieš zabezpečiť dopredu. Najlepšie je zabezpečiť hotel s letiskovým transferom a ak nevies ani štipku anglicky, tak ideálna voľba. Ja som nikdy nešla s cestovkou, nikdy. A to som sama matka s 2 deťmi, nie vždy ideme s niekym. Takže aj ja som mala tenkrat poprvé a nestratili sme sa, žiadny problém s ničím nikdy nebol