Kúpanie sa v tričku v aquaparku

44alex
31. júl 2022

Ahojte.
Neviete náhodou ako to je s kúpaním v tričku v aquaparkoch na SK. Na oficiálnych stránkach som nič nenašla.
Ďakujem

bloger
31. júl 2022

@44alex Skôr nie lebo to vynáša vodu z bazéna.

marsmykkok
31. júl 2022

kúp si uv tričko a keby plavčík rieši povedz že máš alergiu na slnko... Z hľadiska hygieny sa rieši aby sa ľudia nekúpali napríklad v špinavom oblečení čo prišli, ale myslím, že uv tričko špeciálne určené na slnko obhájiš

lenkakravcova
31. júl 2022

@44alex Čo viem, tak Liptovský Mikuláš akvapark je vpohode s burkinami, takže tričko na plávanie je OK.

panelacikova
31. júl 2022

@44alex existujú na to normálne originál kúpacie tričká z materiálov, ako sú plavky, volila by som túto alternatívu. vídam takto ľudí bežne, hlavne tí, čo sa spálili alebo sa toho obávajú. bežne dostať v športových obchodoch... za toto ti nikto nič nepovie 🙂

dadis
31. júl 2022

@lenkakravcova Prave naopak, teraz maju v satniach a kabinkach upozornenia, ze zeny by nemali mat ani plavkove sortky, ani suknicky, chlapi dlhe plavky, max do polovice stehien. Kvoli hygiene

dadis
31. júl 2022

@panelacikova Hej, ale v Tatralandii teraz maju nove pravidla..

lenkakravcova
31. júl 2022

@dadis Kvôli hygiene? Veď sú to čisté plavky. Kvôli hygiene by tam mali mat upozornenie o kožných chorobách a sprchovaní sa pred kúpaním sa. 😄

estrella5
31. júl 2022

@dadis prečo kvôli hygiene? Ja niekedy nosím plavkovú sukňu, a teda až doteraz mi nenapadlo, že by mohol byť s tým niekde problém 😲

ibrunova
31. júl 2022

Prečo sa chceš kúpať v tričku? V bežnom bavlnenom bez plaviek či ako?

didi2102
31. júl 2022

@44alex vo veľa aquaoarkoch je nakreslené na tabuliach čo sa nemôže,dokonca rozdelené podľa pohlavia, ja som zažila že mali deti tielka a už vypiskoval plavčík že dole , UV tričká sú iné,oni nenasavaju vodu, tam by nemal byť až taký problém ale.iba vonku

didi2102
31. júl 2022

@dadis presnapr Tatralandia má takéto ale popisujes, pre ženy ani kratasove plavky také tie dlhšie väčšie kratasy atd

petkavka
31. júl 2022

Zavolaj si tam. Inak tiez si chcem kupit take tricko. Mam alergiu na slnko :/

paulinadreamy
31. júl 2022

@dadis to vážne? Ani sukňa určená na plávanie? 😯

dadis
31. júl 2022

@paulinadreamy Ano, bola som tam cca pred 2tyzdnami a bolo to v kazdej kabinke..

paulinadreamy
31. júl 2022

@dadis no mám dosť,aspoň sa nepremotame,ďakujem

ibrunova
31. júl 2022

Tatralandia má uvedené na stránke, že vstup len v plavkách.

kittykat22
31. júl 2022

mozes mat tricko plavkove s dlhym alebo kratkym rukavom. Ja mam klasicke plavky ale s dlhym rukavom pretoze mam problemy po spaleni a nemozem si opalovat pokozku.

44alex
autor
31. júl 2022

@kittykat22 ahoj. Môžeš mi prosím poslat link alebo foto tých plaviek? Ďakujem

kittykat22
31. júl 2022

@44alex pozri na google plavky s dlhym rukavom alebo plavky s kratkym rukavom. Ja mam cele, ale su aj polovicne kde mas odhalene brucho, su take, kde mas polovicu chrbta na slniecku. Od vymyslu sveta. Pozri online. Latka je taka ista ako u plavok. Na zahranicnych strankach najes tieto veci pod slovom rash guard. Ma ich aj HM. V Azii som si kupila tieto tricka od znacky Mares - je to na potapanie, lebo tam velmi prazilo a ja som potrebovala jazdit na vespe :D

44alex
autor
31. júl 2022

Mam tričko originál na kúpanie. Pýtam sa preto lebo som bola minuli týždeň v aquapark v Poľsku a tam sa bežne kúpali baby v 3/4 leginach alebo v tričkách. Neviem ci je to teraz už neaka móda ale dosť ľudí sa kúpalo v tričkách a pritom bolo celý deň pod mrakom. A nikto to tam neriešil

lusyyy36
31. júl 2022

@didi2102 to ako fakt? Aký je rozdiel keď ma sortky muz a keď ich ma zena? To co je za diskriminaciu? No ešteže sme tam nesli, by sme sa zbytocne previezli a pohadali keďže ja nosím sortky

cawes
31. júl 2022

@lenkakravcova boli sme a nedovolili. A to som bola tento tyzden v stredu

didi2102
31. júl 2022

@lusyyy36 ja fakt neviem ale presne som sa akože išla rozčuľovať že muž môže mať šortky ale žena nie ,presne ten istý obrázok a u ženy preskrtnute a predpokladam že to bude mať aj Bešeňová keďže to je ten istý v podstate majitel

lenkakravcova
31. júl 2022

@cawes Hm. Ešte cez zimu to bolo možné. Nechápem tým zmenám pravidiel. Keby to aspoň dávalo zmysel.

janickacrazy
31. júl 2022

@cawes to fakt aj nejak kontrolujú? A čo keď žena iné plavky pri sebe nemá? Ja nosím tankiny, tak dúfam, že ma tam pustia. 🤔😅

dilino
31. júl 2022

U nás v TR v aquaparku tričko mať nemôžeš pri vstupe je to napisane.Len plavky

paulinadreamy
31. júl 2022

@janickacrazy ja tiež nosím celé plavky,a práve pred týždňom mi prišla sukňa na plávanie, som z nej celá nadšená, a už presne viem,kam ju nepôjdem prevetrať 😀

emily_666
31. júl 2022

Napr. Velky Meder, tam plavcicka aj skontrolovala, z akeho materialu je tricko. Musi to byt z materialu ako plavky.

judar
31. júl 2022

Tak to je teda ina haluska ked si na kupalisko nemoze dat zena dajme tomu take tie dlhsie plavkove sortky jak aj chlapi nosia 😂 rozmyslam ci je take vedenie zatazene cisto na zenske v nohavickovom strihu alebo nedaj boh zena v takych sortkach je problem naklonom do transgender komunity ...nieto este problem dajme tomu stymi neoprenovymi trickami na surfing 🤦 to uz ludia aby sa na kupaliskach dobre ze nie s papiermi od koznych lekarov zacali rovno preukazovat aby im vobec verili alergie

samuelito123
31. júl 2022

Chystáme sa tam s deťmi na budúci týždeň. Mám v pláne zobrať si tankiny, tie sú dovolené?