Kúpanie sa v tričku v aquaparku

44alex
31. júl 2022

Ahojte.
Neviete náhodou ako to je s kúpaním v tričku v aquaparkoch na SK. Na oficiálnych stránkach som nič nenašla.
Ďakujem

panelacikova
31. júl 2022

@dadis nevedia čo od rozkoše?

dadis
31. júl 2022

@panelacikova Tak ja som si to len vsimla, ja i dcera i tak nosime bikini a aj syn len take kratke sortky..skor uz nevedia, co za vstup pytat a pritom tie vnutorne 3 tobogany opravuju. Ja som uz asi poslednykrat tam bola..

lusyyy36
1. aug 2022

@dadis no ved to, ze vstupne qko vo svajcisrsku a este takáto diskriminacia 🤦‍♀️ my sme Oliver vtedy nakoniec v poprade q tam to bolo ok, okrem mna som videla ešte možno 4 baby v sortkach. Inak u nas v AT keď prídem na naše "dedinske " rodinne kupalisko tak tam zas vacsinou nemaju zeny bikiny, skôr sortky, tankini a pod

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didi2102
1. aug 2022

@samuelito123 to sú ako celé plavky takže ok

janickacrazy
2. aug 2022

@lusyyy36 nikto to tu nekontroluje a nerieši, videla som pár žien v šortkách, tankinach, atď. takže pohoda

44alex
autor
3. aug 2022

@petkavka ahoj. Máš už neake tričko do vody? Z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť z decathlonu mam s dlhým rukávom a je super

jozo595
8. jan 2023

V čom by bol problém tričko do vody ? Nech sa každý kúpe v čom len chce ….

jozo595
22. jún 2023

Ahojte 🙂 , nádej sa tu niekto kto si rád sem tam zapláva v tričku ? Ak áno kam zvyknete chodiť ?

lenkakravcova
22. jún 2023

@jozo595 ja zvyknem tak k priehrade. Ale mam tielkove plavky momentálne - plávaci vystužený top bez vystrihu + 3/4 legíny z plavkoveho materiálu.
Jedna kamarátka bude skúšať mestskú plaváreň v KE v burkinach.

jozo595
23. jún 2023

Škoda, že si až tak ďaleko. Dúfal som , že narazím na SC a okolie … ak by si mala náhodou cestu okolo, budem rád ak sa ozveš a dáš vedieť ;)