Letná dovolenka - to fakt také ceny?

31. jan 2023

Ahojte, pár rokov sme neboli pri mori, naposledy 2019, cestovka, klasika Grécko 10-11dní, 4*hotel, allincl., vyšlo nás to 5000,-€ (4 dospelí).
Teraz ked hladám podobnú dovolenku tak nenájdem v tejto kvalite pod 8000,-€ 😲
To fakt takto išli ceny hore?
A keď som si uplne na začiatku dala že teda ideme s kvalitou a službami trochu, fak len trochu vyššie tak mi to vypluvlo 16tis. 😲
Ja viem že sa dá letenku osobitne, potom cez booking, prenajať auto... ale my sme vzdy ocenili ze pri letnej nemusime nic riesit. Asi zacnem dovolenku planovat takto. Ako ste na tom vy? Zlavite z narokov na sluzby/hotel/miesto, idete bez cestovky alebo pocitate s vyssimi cenami?

aniss257
5. júl 2023

Začiatkom júla sme boli v Egypte za 1300€ komplet dve osoby 5*, bolo super.

yoxinka
5. júl 2023

@elief
Úprimne, mňa ostrov až tak nevzal, ale Gréci ma totálne očarili. Myslím, že teraz nejaký čas budeme objavovať Grécko, lebo je to ozaj skvelá dovolenková destinácia. Ja som tiež kedysi uprednostňovala AI, ale teraz si ideme radšej po svojom. Nám to takto vyhovuje 😉.

hladamematku
5. júl 2023

Bez cestovky som prešla kus sveta, cestovka naposledy 18 rokov dozadu never more

elief
5. júl 2023

@yoxinka vravia, že tá polka ktorú sme nevideli nieje taká úchvatná 🤷🤷🤷, mňa uchvacuje celé Grécko 😅😅😅, syn chodí ako vy... My zasa po našom...

elief
5. júl 2023

Čo ste vybrali na Krete?

yoxinka
5. júl 2023

@elief
Tak my sme prešli celý ostrov, keďže sme mali auto a aj tak ma to nevzalo. Ale Zia a celkovo hory sa mi celkom páčili.

pieksamaki
5. júl 2023

ceny kavy v taliansku lignano