Lístky na koncert cez Viagogo

paulinka17
6. okt 2018

Ahojte, chcela by som sa spýtať či máte skúsenosti so stránkou Viagogo? Kúpila som cez to včera vstupenky na koncert v Parizi a čítala som aj dobré ale aj bohužiaľ zlé recenzie a tak sa chcem informovať či máte nejaké skúsenosti. Ďakujem pekne

vanessalucia
17. mar 2019

@paulinka17 Nas včera hnusne oklamali ,na podujatie sme sa sice dostali ,ale za listky sme zaplatili 200€ a sedeli sme v úplnej poslednej rade pričom sme mali byt v predu. Na lístkoch uplne ina cena aka nam bola stiahnutá z uctu ,cez stranku sa neda s nikym skontaktovať,nijak to riesit.

korunka1
17. mar 2019

@vanessalucia no ze ti stiahli inú sumu si musela vedieť a vidiet hneď. A ze maš iné miesto na lístkoch si skôr nevedela?

vanessalucia
17. mar 2019

@korunka1 na lístkoch som mala menšiu sumu my sme platili povodne 200€ čo je dobre len nám prišli iné lístky ale to človek nemá ako zistiť keďže až na mieste vidíš kde je príklad sekcia B a kde reálne sedíš . A po pravde aká je suma na lístku som vôbec nekukala ešte to bolo aj v českých korunách ,nikto nečakal že sa stane niečo takéto . A že miesto miest v prvej rade budeme sedieť úplne mimo najďalej ako sa len dá

vanessalucia
17. mar 2019

@vanessalucia nám sumu stiahlu dobrú takze nebolo prečo mat podozrenie

korunka1
17. mar 2019

@vanessalucia akoze až na mieste zistís? Kde bol ko?ncert

abbey1
17. mar 2019

@vanessalucia Ako až na mieste? Veď každý štadión má na nete plán so sedenia mi na každý koncert. Tak si aj človek vyberá miesto.

korunka1
17. mar 2019

@abbey1 veď to.

vanessalucia
17. mar 2019

@korunka1 ved ano vybrali sme si ,a proste nam prisli ine listky s inym sedením to je cele . Priatel si nevsimol ,listky ani nepozeral ked prisli ...to je teraz nepodstatne ,ide o to ci mi niekto neviete pomoct ako to riesit aby som dostala penaize spat ?

korunka1
17. mar 2019

@vanessalucia no teraz uz asi nijako. Mali ste ich reklamovať ,keď vam prišli. Ak nie cez stránku, tak cez banku

vanessalucia
17. mar 2019

@korunka1 ale zapas bol iba vcera ,vsade na stranke je písané 10 dni od konania akcie ,preto som to zacala riesit rychlo . Nieje hadam možne aby sa a nimi clovek nejako nedokazal skontaktovať ..kedze nas oklamanych je tu viac

sofi639
17. mar 2019

@korunka1 oni ti mozu oberit ci su vstupenky prave, ale nikto ti nezaruci, ze tu istu vstupenku nepredalo viagogo viacerym ludom. A to sa dozvies az na mieste. To je to najhorsie

sofi639
17. mar 2019

Je tu niekto komu sa podarilo opat predat vstupenky cez viagogo? A prisli vam peniaze? Ja som si kupila, potom znova predala na stranke. Vstupenky si uz aj niekto kupil, ale peniaze stale nemam. Pisu ze do 8 dni po podujati, aby sa presvedcili ze ten kto si och kupil sa uspesne dostal na koncert. Takze sa celkom bojim ze mi peniaze nepridu

korunka1
17. mar 2019

@vanessalucia na stránke viagogo? Ak ano, tak im napíš. Neviem, neporadim. Len viem, že zbytočne teraz plakať..trebalo si dopredu pozistovať čo a ako a ak sa jednalo o podujatie v ramci slovenska alebo čiech ,kupovat listky cez ticketportal

kahenka1
20. mar 2019

@jana295o Ja som po týždni ako som zaplatila za lístky išla do banky reklamovať platbu, nakoľko mi bolo stiahnuté z účtu viac, ako som si myslela (toľko, koľko bola deklarovaná cena lístka), stiahli si však raz toľko. tak sme v banke spísali reklamáciu o tom a ešte si pani prefotila aj lístky na koncert, ktoré mi boli doručené asi na tretí deň po zaplatení! A myslím že do týždňa mi prišli peniaze v plnej výške (188€) na účet, zároveň si však stiahli 98€, čo bola reálna cena za lístky. Lístky si nechávam, vyzerajú byť pravé, sú cez ticketportál a nie sú na meno, tak dúfam, že budú OK, Koncert je až v októbri 2019.

jana295o
21. mar 2019

@kahenka1
Ahoj ja som bola tiež ihneď v banke ale mám poštovú banku síce spísali reklamáciu ale nechceli žiadne papiere priložiť tak to nevidím moc reálne na vrátenie peňazí, ono to asi záleží aj na banke ako k tomu pristúpi. Ty máš asi inú banku
Som sa nechala pekne napáliť no čo už moja blbosť

motorkarjar
21. mar 2019

@sofi639 Ahoj mne došli po koncerte asi do 10 dní

222lew222
28. mar 2019

Dobry deň

Prosim vas kurier ked prinesie listky tak su do vlastnych ruk? Alebo je jedno kto ich preberie?

Ďakujem

bebemenime
4. apr 2019

Tak ja som už po koncerte a všetko bolo ok,lístky boli v poriadku (možno tým niekomu ušetrím stres,jak som mala ja🙈) dokonca mi pár dni pred koncertom prišiel z viagogo mail,že keby bol nejaký problém alebo mam otázky,tak mi pomôžu a bolo tam aj Tel.cislo

mookie
4. apr 2019

@bebemenime Dobrý deň, nemáte náhodou ešte to telefónne číslo ? Ďakujem

bebemenime
4. apr 2019

@mookie
+44(0)20 3137 6080
Je to do anglicka a cez ID objednávky a nejakých údajoch o objednávateľovi sa dá overiť či je všetko ok, tak snáď to pomôže😁 ja som tam nakoniec ani nevolala,som si povedala že kašlem už na to a našťastie všetko bolo v poriadku🙏

mookie
5. apr 2019

@bebemenime ďakujem

kahenka1
6. apr 2019

@jana295o ja mám PRIMA banku

merci221
7. apr 2019

@sisa0818 Dobry vecer.Poprosim info ako sa vam podarilo reklamovat zakupene listky cez Viagogo.Velmi pekne dakujem

merci221
7. apr 2019

@merci221za seba mozem povedat ze raklamacia vo Vub banke bola neuspesna....odpisali mi Setrenim sme zistili,ze o zaratani Vami reklamovaneho poplatku do konecnej ceny vstupeniek Obchodnik transparentne informuje kazdeho zo svojich zakaznikov pred zaplatenim objednavky

merci221
8. apr 2019

@sisa0818
Dobrý deň
Chcem sa opýtať zakúpila som si lístky cez VIAGOGO a neviem ako by sa dali vrátiť, už som sa pokúšala a o opätovný predaj a aj o reklamáciu v banke a nič....Ďakujem

kahenka1
8. apr 2019

@merci221 no to by som chcela vidieť, ako "transparentne" informuje VIAGOGO, nech vám to dokážu v banke. Veď keby to transparentne písali, tak by im to nikto (teda väčšina) nekúpila, to je predsa jasné ... no neviem či zmenili pravidlá vo VIAGOGO od januára čo som to ja kupovala, ale pochybujem. Tak keď transparentne informujú, tak by sa transparentne aj mali dať vrátiť cez portál, kde ste ich kúpila. Ale odtiaľ už cesta nevedie späť a v tom je celý háčik. Ja by som to ešte skúsila v tej banke, veď nie je možné, aby to v niektorej banke išlo a v druhej nie, veď im povedzte, že v inej banke to išlo bez problémov (hoci pani za prepážkou tomu nedávala takmer žiadnu šancu). Držím palce.

dorotastrakova
9. apr 2019

@kahenka1 Dobry den. Asi pred dvoma mesiacmi som kupila cez VIAGOGO listky na futbal FC Barcelona - AC Milano. Tiež som si recenzie pozrela az po kupe a bola som takmer 2 mesiace v strese, ci pridu, a ci budu prave. Prisli a boli prave. Je vsak pravdou, ze sme zaplatili asi dvojnasobok ceny liskov. Nepaci sa mi, ze VIAGOGO nedava dost informacii zakaznikom vopred, mali by vysvetlit preco neposielaju listky skor (presne to, ze ich drzia by malo zabranit ich falsovaniu alebo opakovanemu predaju toho isteho miesta). Clovek v strese a natlaku, ktory je na stranke vytvoreny zamerne, akceptuje aj navysenie ceny o manipulacny poplatok a este neviem co... Takze ak sa bude dat urcite odporucam listky kupovat z overenych zdrojov, ak aj pojdete cez "priekupnikov" myslite na to, ze to NIE JE POSLEDNY LISTOK vo vami vybranom sektore.
Pekny den,
Dorota

kahenka1
10. apr 2019

@dorotastrakova Presne tak!

tanzania
15. apr 2019

Tak mne sa podarilo listky znovu cez viagogo predat. Musela som ich dať pod cenu čiže som prišla o 60€. Peniaze mi prišli asi 4 dni po tom ako prisiel mail že sa predali. Takže mam ponaučenie že nikdy viac viagogo len ticketportal a oficialny predajcovia.

11dodo11
12. máj 2019

Kupoval som cez Viagogo listky na hokejový zápas MS 2019 v Bratislave pre celú rodinu. Cez Ticketportal boli v cene 54 € za kus. Na Viagogo som natrafil náhodou, nepreveril som si že ide o nejakú americkú firmu . U nich boli vstupenky po ca. 20 € + rezervačný a manipulačný poplatok , spolu asi 28 € za kus. KÚPIL SOM. Nakupoval som u nich prvý krát . Zaplatil som kartou , poslali mi Hometickety na stiahnutie a až na druhý deň som si prečítal recenzie o podvodoch. Kontaktoval som Ticketportal a poslal im kópiu ticketov, či sú platné. Preverili a boli pravé ale až do soboty som tŕpol či naozaj sú. Lebo tá cena na Slovensku bola o dosť vyššia . Amíkov som kontaktoval mailom či nepodvádzajú kôli cene . Odpovedali tiež mailom , že cena môže byť nižšia ale aj vyššia a zaželali príjemný zážitok. Na štadióne sme prešli prvou security kontrolou, potom boli snímače kde sme načitali čiarový kód vstupenky. Všetko bolo úplne ok. Dnes je nedeľa a my sme mali naozaj aj s deťmi príjemný zážitok ako nám želali. Určite cez nich kúpim i ďalšie vstupenky . Práve si z rodinou vyberáme zápas na ďalší víkend. Podvodníkov a priekupníkov je na SK viac, nájdete ich všade, na Bazoši, na Bazáre aj pred štadiónmi.