Môže sa 3-mesačné bábo kúpať v mori s kolesom?

victoria87
14. júl 2011

Ahojte,
mala bude mat na dovolenke vyse 3 mesiace a rozmyslame ju poobede, ked trosku zajde slniecko, okupat ju v mori. Po 1., je to vobec vhodne pre tak male babo? Po 2.,ak ano, mozeme pouzit aj plavacie koleso? take to co ju drzi zospodu.

jasminet
14. júl 2011

@victoria87
videla som aj mesacne dieta v bazene, takze to more je mensie zlo (ak nie je uplne ladove...) ale skor by by som ju len ocvachtala na rukach, ziadne koleso, ved to dieta este ani sediet nevie, hlavu ledva udrzi, ako by tam bola v tom kolese 😅 😕

maryanna
14. júl 2011

Ahoj, 1. je to vhodné pre deti, morská voda je najlepší variant kúpania detí, my chodíme ku moru každý rok a stále je tam kopec bábetiek........
2. plavacie koleso zatiaľ nekupujte, pochybuje že tak malé bábo bude chcieť vojsť do chladnej vody, zrejme ju budeš držať len na rukách prípadne pri brehu alebo v malej vode (vytvorenej prilivom, kde niesú vlny) ovlažovať , namáčať a podobne, ak sa ti dá, lebo niektoré deti pri dotyku takto s vodou kričia , nechcú.................my sme plánovali kúpiť malému tohto roku tiež niečo také, ale nakoniec do vody veľi ísť nechcel, len na lodke, alebo len po bruško, na kolese by sa takto ponorený do vody bál...................ak bude alá smelá tak kúpite niečo pre detičky tam....osobne, myslím že pri ori také mini detičky ani v tých plávacich veciach neboli....vlastne keď ešte určite v 3 mesiacoch nebude sedieť tak radšej nie, aby si jej nepoškodila chrbticu a podobne....

tigri
14. júl 2011

Vycvachtat jej trosku nozicky v mori mozes ale nad tym kolesom zatial velmi neuvazuj, nevyuzijes to. My sme boli s dcerku pri mori, ked mala 3 mesiace, ale jedina jej aktivita bolo spinkanie v tieni alebo sme ju mali v lehatku v plazovom stane a odtial sledovala ludi okolo, to bola jej najoblubenejsia cinnost.

sonyay
14. júl 2011

ahoj,
pred par dnami sme sa vratili od mora s malym teraz uz sedemmesacnym synom... Mala som prenho koleso, urcene pre plavanie malych babatiek od osem kil.... fred swimm academy. Maly ho poznal lebo v nom plava v bazeniku kam chodievame, takze v mori bol, aj v nom plaval a strasne sa mu to pacilo... No neviem ci je to vhodne pre trojmesacne babatko, to by som asi fakt vzala do vody len na rukach a ked viac vyrastie popripade kupila to. Na nete to najdes. Rozhodne lepsie ako tie kolesa do ktorych dieta strcis a trcia tam nohami dole, v tomto babatko vyuziva tzv zabaci reflex ktory sa obvykle straca ked zacina chodit, takze naozaj plave nozickami....

avenev
15. júl 2011

@tigri A kde ste boli? Nasa bude mat v auguste 3.mesiace a muz sa iboji st k moru, znamy kamarat ho odhovoril, ze nebudeme moct mat zapatu klimu v aute ani v apartmane. Chceli sme ist do Chorvatska. Kedy ste chodili na plaz a ako znasala horucavu?

tigri
15. júl 2011

my chodievame pravidelne na ostrov Rab, je to cca 610 km, takze relativne blizko...velmi vela zavisi od samotneho dietata....s prvou dcerkou sme sa odvazili k moru az ked mala 2 rocky, bola a stale je dost narocne dieta, ale mladsia bola anjelik od narodenia, iba papat a spinkat, takze ked nam to pediatricka povolila, isli sme a bolo to uplne v pohode, stale bola v chladku, ci uz v kociku alebo v plazovom stane a este k tomu aj pod slnecnikom, aj cestu zvladla bez problemov (klimu v aute nemame, takze sme to neriesili) a na apartmane bola pustena iba uplne slabucko a stale sme aj vetrali...s takym malym babom by som asi nesla niekam letecky, predsa len ked si autom a zistis, ze nieco nie je v poriadku, kedykolvek sa mozes zbalit a ist domov a okrem toho autom mozes pre to dieta zobrat vsetko, co len potrebujes, letecky si dost limitovana....

erodinka
16. júl 2012

Rad by som doplnil, ze cervene koleso na plavanie SWIMTRAINER "Classic" mozu pouzivat deti uz od 3 mesiacov - od 6 kg. Ak by ste potrebovali akekolvek rady ohladom plaveckych produktov FREDS SWIM ACADEMY, kludne dajte vediet a rad vam odpoviem, kedze sme vyhradnymi dovozcami tychto produktov. Prajem vam krasne prezitie leta 🙂

evabb35
17. júl 2012

@victoria87 ku moru pre také malé bábätká brávajú maličké nafukovacie bazéniky, do ktorých naberajú vodu z mora. Ale také malé detičky väčšinu dňa aj tak prespia v tieni. Takže aj tie maličké bazéniky využili málo.