Pomôžte mi s výberom dovolenky

xckaret
10. júl 2022

Poprosim poradite, ako na to. Ja som prakticky este na poriadnej dovolenke nebola. Rada by som niekde na 8 dni d 13 tocnou dcerou s odletom z Kosic s plnou penziou. Rozmyslam nad Bulharskom Tureckom, samozrejme aby aj cena bola priatelna. Prosim cez aku cestovku by som si to mohla zariadit. Na FB mi naskakuju rozne reklamy cestoviek, ktore ani nepoznam. Dakujem...

jari21
10. júl 2022

@xckaret pelikan.sk, tam majú dovolenky od viacerých cestoviek, takže nemusíte prezerať stránku každej cestovky zvlášť, a vždy ochotne poradia, stačí im zavolať 🙂

misana84
10. júl 2022

Ak ste z Prešova zavolajte do tatragrandu… ak chcete kontakt napíšte mi ss, je tam veľmi mila pani a ona vám pomôže nájsť dovcu…

kitycat
11. júl 2022

Cenovo su obe destinacie snad uz na rovnako, takze z tvojho vybeeru by som hladala v Turecku.

Ale toto leto je to najlepsie uz rozobrane, takze ak budes vyberat medzi financiami tak radsej priplatit a recenzie cez Tripadvisor a Google overit, nie len hodnotenia rezortu na stranke CK

familytravel
11. júl 2022

Najlepšie je kontaktovať nejakú cestovnú agentúru. My takto robíme pre klientov servis a vyberáme im z ponuky celého trhu naše overené hotely, ktoré osobne poznáme. Aktuálne je situácia taká, že veľa dovoleniek je už vypredaných, ale vždy sa dá niečo nájsť, hlavne ak ste dve.