Poradíte dobrý baby hotel v Grécku?

nela30
6. apr 2013

mohli by ste mi poradit nejaky fajn baby hotel v grecku, deti maju 1 r a 4 r.hladam AI, animacie pre decka, hlavne tu starsiu, detske bazeny a taak...dakujem

janinah
6. apr 2013

nič v zlom,ale mm by sa hneď opýtal-načo k moru,keď chcú byť v bazenoch? my chodíme do Leptokarie a Paralie a Olympia bývame v tých ich penzionikoch u domácich a nechodíme cez cestovku...asi si iné chcela,ale aj toto stojí za zamyslenie 😉

pempusik
7. apr 2013

Pozri na hydrotour.sk, oni maju hotely rodinneho typu, ultra AI, chodievame s nimi uz niekolko rokov a mozem naozaj povedat, ze pre detska su tie hotely uplne idealne.

balis
16. apr 2013

ahoj ja som bola s detmi na Rodose Lindos Princes maximalna spokojnost uplne vsetko pre deti odporucam

A aj hotel Mikri poli ;)))) pa

petrovajanka
16. apr 2013

Aj my sme boli s dcerou na Rodose, hotel LIndos Princes a boli sme uplne spokojni. Uzasny baby friendly hotel, je tam vsetko co potrebujes, nemusis nos vystrcit z rezortu. Krasna plaz, lehatka a slnecniky zdarma, mnozstvo bazenov viacero vhodnych aj pre deti rozneho veku. Napoje na plazi a pri bazene zdarma v neobmedzenom mnozstve. Takisto jedlo, ovocie, sladkosti. Celkovo stravovanie bolo skvele, velmi dobre varili. Velmi mily personal, povacsine ceski a slovenski student takze sa spokojne dohovoris. No ved si precitaj udaje o rezorte v katalogu cestovky. Ponukaju ho Satur a Firo tour, my sme boli s Firo tourom, spokojnost maximalna.

luciana157
21. máj 2013

urcite lindos princes na rodose a mikri poli kreta🙂 aj ja ich momentalne pozeram a vase recenzie k tymto hotelom ma len uistili vo vybere🙂 este je u nas aj moznost sardinie kvoli plazam,zvazime na zaklade toho aka bude cena na last minute.urcite vsak zaciatok augusta aby bolo more teplucke. a co sa tyka tych bazenov pre deti,nechapem ten prvy komentar......ved na dovolenke pri mori som aj v mori aj pri bazenoch a pokial su v bazenoch smyklavky pre deti tak je jasne ze ich to tam taha,more je pre nich skor poziadavka od nas kvoli zdravicku🙂

cine
13. apr 2014

Tento na Santorini - a za super cenu:

http://www.lacnehotely.sk/Hotel/Galatia_Villas.htm

alenanr
29. máj 2014

Asi je dobré, aby tam boli aj animatori
http://edovolenky.sk/zajazd/170418 dobrá plaz vhodna pre deti,
blizko do centra, dobra strava 🙂

bryonia
29. máj 2014

Rodos - Mikri Poli, alebo Lindos Princes, tieto su perfektne, skromnejsi, ale dobry je Relax a aj Calimera porto angeli a Mistral
Zakyntos - Zante royal rezort (slabsi hotel ale uzasna plaz), Admiral , Galaxi
Kreta - Mikri poli (super, ale dlhy transfer z letiska)

nsoci
1. aug 2014

Ahoj, mame rezervovanu dovolenku na 13.8. ale vyzera to, ze z vaznych dovodov nemozme ist, tento termin je uz plny, ak by mal niekto zaujem, ozvite sa. Izba 2+2 (izby sa zadeluju az na mieste), all inclusive, cena vyhodna.

espanola89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz