Sardínia, Sicília - južné Taliansko s malými deťmi

sonnnka
21. jan 2014

Dobrý deň, boli ste niekto v tychto destinaciach na rodinnej dovolenke? poradte prosim nejake dobre letovisko. chceli by sme ist na miesto kde sa nebudeme nudit, kde bude aj moznost nejakych fakultativnych vyletov (napr. aj lodou), kde je ciste more, piesocnata plaz a super by bolo keby ste poradili miesto kde je aj nejaka odlahla plaz na ktorej nie su masy ludi... aj keby bola par km od letoviska. Na jednej strane by sme chceli aj trochu rusneho mesta ale na druhej strane klud na plazi a peknu prirodu. Sme asi narocni ale ked ideme po dlhom case na dovolenku nech stoji za to 🙂

jankako
21. jan 2014

@katkasofi pozriem..ja tiež už pozerám dáke ponuky.no ale uvidím ako bude ten malý a my budeme musieť riešiť last minute,kvoli paťovej robote.

zuhana2
21. jan 2014

@danielita18 aj ja som bola 7x, z toho 2x juzne Taliansko s detmi-autom.Je rozdiel ist letecky cez cestovku a ist na organizovane fakultativne vylety alebo ako sme my boli, vsetko sme vybavovali my a pobehali sme okolite dediny.Nasim detom sa velmi pacil vylet na Capri aj Pompeje.Pred dovolenkou sme im pustili dokumentarny film o Pompejach, takze "boli v obraze", ale suhlasim s tebou, ze to nie je vylet pre rocne dieta. V juznom Taliansku su krasne miesta pre rodiny s malymi detmi, ale neplati to vsade, niekde je krasne ale napr. o kilometer dalej su uplne ine podmienky.

danielita18
21. jan 2014

@zuhana2 máš pravdu ja som bola na Palmovej riviere San Benedetto a Martin Sicuro a su to mesta 5 km vzdialenéa viac sa mi páčilo Martin Sicuro aj ked je to mensie mesto proti San Benedettu a tak isto Bibione a Lignano a je to teiž kusok vedla seba a Lignano je o moc krajsie mesto, mna na Taliansku facsinuje historia som Talianskom posadntá 🙂 a preto si vždy vyberáme dovolenku tam kde mam nieco vysnívané si pozriet tak preto teraz kalabria a to hlavne kvoli moru a celkovo to prostredie je tam nádherne a potom by som strasne chcela Toskánsko ale to neviem kedy sa podarí a aj sever Dolomity sú krásne robila som tam 3 mesiace a dost sme pobehlai peši a autobusom lebo auto sme nemali a máme krásne zážitky

katkasofi
22. jan 2014

@jankako jaj no to hej... my si mozeme planovat.ale cez cestovku nie...vytelefonujem 😉

jankako
22. jan 2014

@katkasofi tak ty ano Bella 😀 ale lietadlom by ste šli, že?

katkasofi
22. jan 2014

@jankako asi. Ak dostanem vedúcu na palubu 😉 ked tak to našlaháme do karavanu a hajde 😉

jankako
22. jan 2014

@katkasofi vanes sa nevedela dočkať lietadla.bola vo vytrzeni.🙂

summerlili
29. jan 2014

K tej Sicílii - my sme si našli a objednali toto:
http://www.hydrotour.sk/katalog-leto-2014/talia...
Našli sme len pozitívne referencie. Jediná škoda - len 8 dní 😒 .

nelinka79
19. feb 2014

Ahojte .. chcem sa spytat tych co chodia do talianska ze akou recou sa tam do dohovorit ... samozrejme okrem taliancini 😀 ja ovladam nemcinu len sa bojim aby mi to nebolo nanic ako v grecku
dik

evinag
19. feb 2014

@nelinka79 s nemčinou nepochodíš iba na severe po Bolzano sa da dohovoriť nemecky, pri mori už fiči angličtina 🙂

jankako
22. feb 2014

s nemčinou je to všade nanič 😖

marcela91
30. mar 2014

@martina1305 ahojky, prave nad tymto hotelom premyslam, minuly rok tam boli 4 znami a chvalili si, akurat ze plaz naboso troska pichlava, je to tam tichsie, ale aspon ma clovek klud.

alenanr
12. jún 2014

ja zasa milujem kalábriu. hned by som si vybrala
http://last-minute.edovolenky.sk/taliansko/kala...
ten sole mare alebo aj palmeto, ach jaj ☹

ivetka5
12. jún 2014

@martina1305 ahoj, aj ste sa rozhodli prosím pre tento hotel? Lebo aj my nad ním uvažujeme, našla som pár recenzií, ale je to ako všade aj dobré, aj zlé 🙂

martina1305
12. jún 2014

@ivetka5 nakoniec sme si vybrali hotel z ponuky CK Hechter

ivetka5
12. jún 2014

@martina1305 aha, ďakujem, a ktorý?

martina1305
12. jún 2014

@ivetka5 Marina Beach v Orosei

ivetka5
12. jún 2014

@martina1305 ďakujem, pozriem aj ten 😉 Krásnu dovolenku prajem 😎

martina1305
12. jún 2014

@ivetka5 napodobne…po absolvovani mozem napisat recencziu

ivetka5
12. jún 2014

@martina1305 budem rada, ďakujem 🙂

katharrina
26. jún 2014

Ahojte, o týždeň letíme na Sardíniu, Club Corte Bianca, letovisko Cardedu, chcela by som sa spýtať, či tam už niekto z vás bol. Treba tam naozaj kúpacie čiapky do bazéna? Ďakujem! 🙂

lucuskak
30. jún 2014

@katharrina Chcem sa opýtať ako ste sa mali, my sa rozhodujeme že kam pôjdeme a práve uvažujeme, že by sme išli tam. Len foto a opis z CK je iný ako pohľad keď ste boli priamo tam. Ďakujem za odpoveď.

katharrina
30. jún 2014

@lucuskak neviem ešte, odlietame až v nedeľu 🙂

kometa
2. júl 2014

ahojte, chcem sa spytat, ci niekto nemate recenzie na kalabriu -hotel SCOGLIO DELLA GALEA...??? Za kazde info dakujem 😉

evulienkaslx
2. júl 2014

@kometa pozrite tripadvisor.com , dajte si tam dany hotel vyhladat, su tam aj fotky od hosti

kometa
2. júl 2014

@evulienkaslx to hej, to poznam 😉 mozno som skor mala na mysli, konkretne maminky, co tam boli s detmi...ale dakujem

katharrina
17. júl 2014

tak maminy, máme za sebou Sardíniu, krásne čistučké more, pekné prostredie v okolí hotela, až na tú záhradu, ale dalo sa, nebolo tam toho moc pre mini deti (náš malý má 21mes.), ale prežili sme v pohode a užili sme si dovolenku, dokonca sme boli na poldňovom výlete. Kúpili sme tam aj plienky, ktoré majú asi v každom supermarkete. Ako to je s mliekom neviem, mali sme svoje. Jedlo sa dalo, aj keď tam toho moc na výber nebolo, každý deň cestoviny, ale malý vždy zjedol a plus boli polievky, aj k večery aj k obedu, také tie hustejšie mixované, malý vždy zjedol všetko. Chýbala zmena, ako napr. zemiaky a ryža, ale prežili sme aj bez. 🙂 Mali sme dva bazény, jeden údajne detský, ale voda bola od 110cm, takže vždy musel byť niekto s malým v bazéne. Blbý bol ešte prístup do mora, keďže pláž bola len z časti piesková, pri vstupe už boli kamene, takže bolo treba obuv do vody. Inak hodnotíme dovolenku ako super!!! Boli sme v hoteli Club Corte Bianca. Ak máte nejaké otázky kľudne napíšte poštu 🙂

dooscoby
21. júl 2014

Maminky aka oblast Sardinie je vhodna pre deti. Sice teraz sme sa vratili z Chorvatska a rozmyslam,ze uz cca.9 hodin cestu vydrzia tak buduci rok,zeby sme dali Sardiniu trajektom. Autom do Janova a potom lod co som pozerala tak je super,ze na palube su bazeny, detsky klub tak sa tam zabavia. Cize by som potrebovala poradit nieco blizko Olbie max.do 100 km dake slusne ubytovanie. Rozmyslala som ist aj letecky len sa obavam,ze co by nas vyslo auto lebo vsak uz potrebujeme aj 2 autosedacky a chceme ist asi az na 11 noci tak by to bolo moc drahe. Mate dakto daco dobre odskusane?

domenique
21. júl 2014

@katharrina v akom termine ste boli?

katharrina
21. júl 2014

@domenique ood 6.7.do 13.7.2014